Share
Goto down
Daughter of Aphrodite
Počet postů : 37
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Fri Sep 14, 2018 6:14 pm
Potřese hlavou ze strany na stranu. "To, že nejsi hezká ještě neznamená, že nemůžeš najít lásku. Existuje spousta ošklivých lidí, co mají dlouhotrvající vztahy a navíc..." Znovu s typickou povrchní pýchou pohodí vlasy. "Jsem dcera Afrodity. Jestli ti někdo dokáže najít kluka, jsem to já. I kdybys byla na holky, což je naprosto jasný, můj bratr se ti bude líbit. Je faaakt roztomilej, má úžasný vlasy. Když přivřeš oči, vypadá trošku jako Lindsey Lohanová předtím, než začala fetovat." Povzdechne si jak kdyby jí právě marně vysvětlovala složitou matematickou rovnici.
"Je to kluk." Opraví. Pradu založili muži, takže trvá na tom, že je to mužské jméno - nehledě na fakt, že jde o příjmení. Nehodlá jí však vyprávět o historii značky, což ostatně zná mnohem lépe, než historii USA. Kdo potřebuje znát data válek a podobných nesmyslů, když ví, kdy a jak vznikla pravděpodobně každá značka? Přesně tak - každý, jen děti Afrodity mají opět vyjímku.
"Nemusíte mluvit. Řekla bych, že můžeš rty použít jinak, ale bratříček je spíš citlivá duše." Mlaskne o patro s pachutí otrávení. "Všechno zařídím, nemusíš se o nic bát. Nalíčím tě, obleču, dovedu na místo setkání... jen tě musím upozornit, že bratříček je dokonalá bytost. Vlasy jako plamínek, pleť má tady fakt dokonalou - je jak porcelánová panenka. Jenom je trošku pomalejší, ale to je evidentně hodně mých bratrů." Založí ruce na prsou a zasněně zahodí pohled k nebi. "Víš, můj srub by beze mě nepřežil. Milujou mě. Mrzí mě, že tohle jen tak nezažiješ..." A s tečkou za větou se vrátí zpět na zem. "Takže kdy máš čas? Nerada bych to zdržovala..."
Daughter of Hypnos
Počet postů : 12

za Fri Sep 14, 2018 8:49 pm
Zahřeje jí u srdce, upřímně. Amy viditelně není společnost, kterou by vyhledávala, ale tímhle jí změnila pohled. Možná to byla chyba její samá, moc se kritizovala, ale nikdy si moc nevěřila. Jednu ruku sevře pěst a druhou si ji překryje. Pokrčí rameny a dá jí za pravdu. Sice si pořád nevěří, je to sice ona, ale za tu chvíli pochopila, že hádat se s touhle dívkou vy nikam nevedlo. Trochu se ušklíbne, když popisuje jejího bratra.Pak se zarazí, když se zarazí, jak zmíní kdyby byla na holky. Jde to moc vidět, že patří do LGBT? Hloupá otázka. Problém je v tom,že Erika sama neví, svoje 'zaměření', "Jo, samozřejmost. Všechny děti Afrodity jsou krásné". řekne jemně. Hned si mentálně dá facku, i když, to nemohla vědět."Promiň". Omluví se jen. Mohla by jí povídat o tom, jak jí připadalo, že je to pohlavně neutrální jméno, ale radši nic neříkala. Pak poslouchá dále a po chvíli, když blondýna mluví, celá zrudne."On je zrzek?" Vymáčkne ze sebe hloupě, oči s jiskřičkami, ale trapně zmlkne. Už od začátku puberty fantazírovala o zrzcích, zrzkách, nádherných pihách...a bohužel se z toho nedostala. Nervózně si drží ruce a nemůže se z toho, co ze sebe vypustila dostat. Trhne hlavou nahoru a nadzvedne své temné obočí. Přeryvavě zamrká, hlasitě polkne. Nervózně si odkašle a uchechtne se s jejím strachem visícím ve vzduchu. "Nemám nějak plný list, takže můžu...kdykoliv. Vlastně ani nevím cl mám tady v táboře dělat" Pokrčí rameny.
Daughter of Aphrodite
Počet postů : 37

za Sat Sep 15, 2018 1:48 pm
"K noze!" Houkne na Pradu, kterému povel dojde až poté, co je podruhé zopakovaný. Přeci jen, stále jde o vlka, ne o psa a tak je poslušnost dosti relativní. Přesně jako u paničky. Jen co vlček přiběhne s čumákem místy umazaným od krve - zřejmě od té myšky - vyslouží si od paničky poplácání po krku.
Přizvedne obočí. "Za co se omlouváš? Máš absolutní pravdu. Jsme v několika ohledech krásnější, než kdokoliv na světě." Nějak jí nedochází smysl její omluvy, ale to není ostatně první ani poslední věc, kterou nechápe. Nepochybně není těžké si domyslet, že nepatří zrovna k nejchytřejším obyvatelům tábora. "Jsi tak... divná." Podotkne. Paradoxně svá slova nevypustila s kdovíjakou pachutí arogance, spíše je pohoršena konstatováním toho, co považuje za fakt. "Jasně, je zrzek. Ale nežere duše tak, jako ostatní - on má krásnou duši. Myslím, že má dokonce ještě krásnější duši, než já a doteď jsem ho neviděla z nikoho duši vysát, takže jsi asi úplně v pohodě." Ujistí ji, téměř jako kdyby opravdu věřila pověrám, že zrzci nejsou nic víc, než mozkomoři v lidském těle.
"Super!" Vypískne. Dokonce i poskočí a párkrát zatleská nadšením. "Dám ti vědět co nejdřív. Musím připravit Iskyho, tebe a i celý rande. O. Můj. Bože! To bude tak... OMG!" Piští dál ve starodávné a zapovězené řeči, kterou by rozeznala pravděpodobně jen zkušená tumblerka. Konečně ale přestane poskakovat a usmívat se jako blbeček. "Dám ti vědět co nejdřív. Čekej dopis. Nebo ne, dopis ne, někoho pošlu. Měj se!" Změní názor, jelikož nemá ponětí, jak se takový dopis vlastně píše. To už však vyběhne znovu vstříc táboru. Prada jí běží v patách. "Miluju charitu. Jsem tak štědrá!" Vzdychne v užaslém monologu sama nad sebou, než zmizí z dohledu.
Daughter of Hypnos
Počet postů : 12

za Sat Sep 15, 2018 3:33 pm
Pokýve hlavou, i když vlastne nechápe, o čem Amy mluví. Asi vůbec nechápe, za co se omlouvala. Otevře pusu, aby jí objasnila situaci, ale pak ji zavře. Radši to nechá být."Divná. Jo, to jsem už slyšela mnohokrát". uchechtne se zlomyslně, i když jí samé to vtipné nepřipadá.Tolikrát už tu větu slyšela a už si na to, že bude vždy ta divná, zvykla.Pak jen poslouchá. "Žere duše?" zamrká nechápavě nad tím, co Amy řekla.Zajímá jí, od kdy zrzci vysávají duše. Samozřejmě slyšela kraviny typu 'zrzky jsou čarodějnice' ale nic takového tak je zmatená.Dá si nohu přes nohu a s úšklebkem pozoruje, jak piští v hatmatilce. "Ummm...měj se?" mávne, i když jí už nevidí. Se stálým úšklebkem na tváři se odpotací blíže k táboru, s nervozitou ve vzduchu. Odkopává kamínky a přemýšlí nad tím, jak to všed dopadne.
Sponsored content

Povolení tohoto fóra: