Share
Goto down
avatar
Daughter of Ares
Počet postů : 32
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Feb 11, 2018 6:03 pm
Začíná jí iritovat to, jak jí nevěnuje pozornost. I tak ale svůj proslov dokončí, aby si tak odbyla svoje instruktorské povinnosti, i když tohle jí občas vážně užíralo. Nebyla zrovna typ člověka, co by se vyžíval v proslovech, ale občas to udělat musela. Uchechtne se, jistě, byl by první, kdo by se zabil mečem omylem, ale to už byl holt úděl některých lidí. Hloupá smrt, které se dalo předejít. "Fajn, nakluš sem, sluníčko." Pronese sarkasticky a čeká až k ní přijde. V hlavě jí mezitím šrotuje, co by tak mohli dělat. Když už si to tak neuváženě namířil sem, když trénovala, tak mu alespoň dá do těla. Jenže nepočítala s tím, že by sem šel ještě někdo další, takže meč si vzala jen jeden. Tudíž souboj s meči padá, i když by asi nebylo na škodu mu vysvětlit nějaké základy, které očividně stejně neuměl, protože jinak by neříkal, že se mečem zabije sám. Kromě toho tu nebylo moc co dělat, maximálně pěstní souboj, což by jí taky nedělalo problém, ale stejně to bylo na něm. "Fajn, můžeš si vybrat. pěstní souboj nebo základy s mečem. Pochybuju, že bys jedno z toho uměl, takže je to prašť jak uhoď." Odvětí a přejde na volné prostranství, na kterém předtím trénovala výpady s mečem.
avatar
Son of Apollo
Počet postů : 66
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Feb 11, 2018 6:13 pm
Zarazil se až když ho oslovila sluníčko. Nostalgicky se vrátil do svých dětských let, kdy mu tak říkala jeho chůva a později i matka, ale od někoho jako byla zrovna ona to zrovna nečekal. Zastavil se a seskočil zpátky na zem. Po chvíli upřeného hledění na ni a šrotování v hlavě, jestli náhodou nechystá zase nějaký nečekaný výpad, se tedy uráčil k ní přijít blíže. "Neříkej mi sluníčko"řekl ještě před tím než stihla cokoliv říct ona. Znělo to vážně jako na malé dítě. Sice si sám nebyl jist, jestli tím dítětem ještě stále není, ale kdyby ji slyšel jakýkoliv z jeho kamarádu, zajistila by mu tak posměch a přezdívku do konce života.Zase jsi tu větu hezky zakončila..."uculil se na ni jako andílek a zamrkal na ni pár krát očima."Tak ty základy toho meče, když bude ten boj o vlajku.."Nijak nečekal, že z normálního posezení ve zříceninách se vyklube znova nějaký trénink, ale doufal, že když je to žena, tak bude trošku choulostivější než Natanael a nebude na něj skákat jako v nějakým boxerském zápase a lámat mu přitom žebra. Rozejde se přitom za ní a zastaví se metr před ní.
avatar
Daughter of Ares
Počet postů : 32
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Feb 11, 2018 6:31 pm
Sleduje jeho počínání a jeho žádost se rozhodla ignorovat. Očividně ho to štvalo a jí bavilo štvát ostatní, tudíž si tím vysloužil novou přezdívku. "To víš, během přijímání na instruktory musíš umět shazovat studenty za jejich hloupost a neschopnost." Odvětí a pokrčí rameny. Nedělá si s tím starosti. Stejně je to pravda. U něj nejspíš na sto procent. Na jeho výběr jen přikývne a počká než k ní dojde, pak si ho prohlédne zkoumavým pohledem od hlavy k patě. Po chvilce usoudí, že meč, co si přinesla sebou by mu měl vyhovovat. Ne, že kdyby to bylo jinak, tak by se sebrala a šla pro jiný. Trénoval by s ním tak jako tak. Takhle to bude jednodušší v tom, že ten meč bude odpovídat jeho potřebám. Přejde tedy k meči, který vezme do ruky, načež ho podá Apollonovci. Až teď si uvědomila, že nezná jeho jméno. No, nepředstavil se. Jeho problém, bude mu dál říkat sluníčko. "Tak se podíváme, co tě můj bratr naučil, sluníčko. Výchozí postoj." Řekne a trochu od něj ustoupí. Nechá mu alespoň chvilku na to, aby si uvědomil, co mu její bratr říkal, pokud si tedy něco z toho vůbec pamatuje. Na to ale moc nesází, zvlášť když jí sám říkal, že má problémy s pozorností.
avatar
Son of Apollo
Počet postů : 66
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Feb 11, 2018 6:41 pm
"Tak to se ani nedivím, že tu jsou všichni takoví"Zasměje se na ni potichu. Přijme od ní meč a sleduje ji. Má ji říkat instruktorko? Nebo si snad má vymyslet nějakou přezdívku, kterou kdyby používal tak by ho na sto procent určitě zabila. Rozhodl se, že ji radši oslovovat přímo nebude a když už to bude nutné, zůstane radši jen u té instruktorky. Jenom zatne zuby když ho znovu osloví sluníčko a ušklíbne se. Když se však zmíní o základním postoji, jen matně hledá v paměti vzpomínku kdy opravdu na tréninku poslouchal, alespoň trošičku a zaslechl byť jen kousek onoho základního postoje. Nervózně se poškrábal na zátylku a pohlédl na ni."Tak ten mi přesně teďka vypadl z hlavy" řekne a uculí se jako sluníčko. Jako kdyby se tím úsměvem snažil napáchat co nejméně škod a vypadat přesvědčivěji. Až teď mu došlo, že vlastně neumí naprosto nic. Nejhorší na tom pro něj bylo, že kdykoliv mohla cokoliv říct Natanaelovi. Uvolnil se a spustil ruku s mečem k zemi.
avatar
Daughter of Ares
Počet postů : 32
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Feb 11, 2018 7:05 pm
Ušklíbne se a sleduje jeho namáhání. "Skvěle, takže neumíš nic. Tak buď je můj bratr špatný instruktor, což si tak úplně nemyslím, takže je to tím, že nedáváš pozor." Odsekne a zavrtí hlavou. Sama zažila pár bratrových tréninků, takže si byla vědoma toho, jak přísný umí být, ale na druhou stranu to mělo výsledky. To samé bylo i u ní. "Jen doufejme, že kolem nepoběží nějaká holka od Afrodity v plavkách." Pronese a protočí oči, pak ho začne obcházet a diktovat mu, jak udělat správný základní postoj. "Takže postoj bude stejně dlouhý jakou máš šířku ramen, šířka zrovna tak." Začne a počká než její pokyny splní. Tohle by mělo být splnitelné snad i pro něj, jsou to jen základní pokyny. Jestli nezvládne asi tohle, asi ho zbije. "Fajn, chodidla jsou vůči sobě v úhlu devadesáti stupňů, takže špička přední nohy směřuje dopředu, zadní pak v pravém úhlu od ní." Sdělí mu další informaci a čeká až si srovná nohy tak, jak mu to popisuje. "Rovná záda, tělo je šikmo a dominantní ruka je v lokti ohnutá v tupém úhlu asi sto dvacet stupňů." Dokončí popis postoje a přitom ho stále obchází a sleduje, jak postupuje a upravuje svůj postoj. Nakonec se zastaví čelem k němu. "To je samozřejmě učebnicové, musíš mít v tomhle postoji rovnováhu, takže si ho musíš i trochu upravit podle sebe. Někomu vyhovuje víc užší někomu širší, někdo má tělo ví přikloněné k zadní noze někdo k přední. Základ je ale stejný." Pronese a sleduje ho. Počká až zůstane stát v základním postoji, pak přejde tak, aby mu mohla strčit do hrudníku. Silou moc nešetří. "Tak co, udržíš rovnováhu, sluníčko?"
avatar
Son of Apollo
Počet postů : 66
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Feb 11, 2018 7:30 pm
Úsměv mu na rtech zůstal do té doby než začala s úhly a složitějšími pozicemi těla. Až teď pochopil proč vlastně jim vždy na tom tréninku tak dlouho trvalo než zvládli ten základní postoj. Teda jim, ne Thomasovi, který je vždy jen napodoboval by očko, aby to vypadalo, že něco dělá. Nakonec s povystrčeným jazykem z pusy se snažil udělat všechny pokyny, které mu řekla. Kdyby tu teď přišel Natanael, tak by se nejspíše divil co to s Thomasem udělali, že poslouchá a nehraje si na Cheiróna a jeho hladkou prdelku. Když se zmínila, že je to jen učebnicové, trochu se uvolnil a poupravil si postoj tak, aby mu to bylo pohodlnější. Když ho znovu oslovila sluníčko, sjel ji zabijáckým pohledem a sebevědomě se na ni podíval."Měl bych. Teda myslím" když do něj však strčila, málem se svalil na zem. Jen tak tak vyrovnal svůj málem pád pažemi a máváním kolem sebe."Asi moc ne..."poškrábal se na zátylku a snažil se zase postavit do toho samého postoje jako před tím, ale mnohem pevněji zaryl nohy do země, aby nebylo tak lehké ho shodit na zem. Teď už jenom hlasitě zafuněl, když znovu uslyšel přezdívku sluníčko. Možná si na ni nakonec přeci jen zvykne. Když mu tak teda nezačne říkat celý tábor a hlavně Natanael. "Co teď?"zeptá se ji a doufá, že do něj zase nestrčí.
avatar
Daughter of Ares
Počet postů : 32
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Feb 11, 2018 8:15 pm
Zasměje se jemu máchání rukama, i když nakonec rovnováhu udrží a nespadne na zadek, tak tohle by asi v boji opravdu nešlo. Povzdechne si a zavrtí hlavou. "Stoupni si tak,
abys udržel rovnováhu, i když do tebe strčím. Kdybych do toho dala plnou sílu, tak slítneš. To je to pak k ničemu."
Odvětí a zavrtí hlavou. Sice ne vždycky bude podobná rána potřebovat to, aby jí ustál, někdy se bude muset vyhýbat, ale to je až později. Potřebuje znát aspoň základní postoj. Pak na to může nabalovat úhyby, úskoky kotouly a podobně. Jenže základ byl základ. Sleduje to, jak se přesunuje tak, aby měl lepší těžiště. "Vypadá to, že by to šlo. Co ten meč, není těžký?" Zeptá se a začne ho zase obcházet, načež ho strčí do zad, tentokrát dá do strčení větší sílu, aby se ukázalo, jestli si konečně stoupl správně. Možná trochu zavrávorá, ale nic tak hrozného jako předtím. "Vypadá to, že jsi zvládl ten nejjednodušší úkon až napodruhé, sluníčko." Pronese a obejde ho znovu. "Nějaké výpady s mečem umíš nebo i to jsi zapomněl, když jsi pozoroval Afroditina děvčata?" Zeptá se a lehce pozvedne obočí, přičemž se zastaví před ním a založí si ruce na prsou a čeká, jestli jí tedy něco předvede nebo budou jeho znalosti opět na nule.
avatar
Son of Apollo
Počet postů : 66
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Feb 11, 2018 8:25 pm
Potěžká meč v ruce a zavrtí hlavou. Naopak se mu zdál nějak podezřele lehký. "Je v pohodě..." řekne a když do něj strčí, jen stojí pevně na místě a dívá se na ni s vítězoslavným úsměvem na tváří od ucha k uchu a šibalskými jiskřičkami v očích, které znázorňují přesně radost, kterou právě prožívá. Nejraději by tu dokonce začal vískat, zpívat a tancovat na oslavu toho, že nespadl jako hruška k zemi, ale udržel si pevný postoj."Pořád lepší než nikdy"Odvětí se smíchem v hlase. Optimistický mohl být i když někdo umíral. "Tak na těch tréninzích jsem vůbec nebyl..."vysouká ze sebe pomalu a nervózně a sleduje jak na to zareaguje. V té době už totiž začal tréninky naprosto flákat, jelikož mu skákání do jezera přišla jako mnohem větší sranda, než se někde potit s vikingem uprostřed arény."...Ale mám kamaráda, kterého jsem to viděl dělat. Bohužel, jsem to tak z poloviny zapomněl a to co jsem nezapomněl tak je moc složité na to, abych si to zapamatoval jen tak na poprvé"Naprosto obdivoval její trpělivost, jelikož už mu bylo tak trochu trapné říkat, že prakticky za těch pět let v táboře neznal skoro nic než jen střelbu z luku a jízdu na pegasech.
avatar
Daughter of Ares
Počet postů : 32
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Feb 11, 2018 10:08 pm
Tak to asi s váhou a vyvážením meče odhadla dobře. Sice už za ta léta v ruce držela spoustu mečů, které byly lépe vyvážené, ale i s tímhle se dalo pracovat. "Na to, že jsi už chodil na tréninky je to špatný výkon." Pronese, aby ho trochu zklidnila. Jestli absolvoval alespoň nějaké tréninky, tak by měl vědět, jaký je postoj a alespoň nějaké výpady a útoky. K čemu pak ty tréninky její bratr vede. Povzdechne si a lehce zavrtí hlavou. "Skvěle, takže jsi byl na jednom tréninku, nedával si pozor, a pak ses na to vykašlal, protože Tábor nabízí zajímavější věci než naučit se způsob, jak přežít na výpravě." Odvětí a ušklíbne se. Podle tónu jejího hlasu je jasné, co si o tomhle myslí. Nic hezkého. Protočí oči a natáhne ruku. "Dej mi ten meč, ukážu ti to." Odvětí a čeká až jí meč dá. Když tak učiní, tak si stoupne do základního postoje, načež udělá pár výpadů. Začne sekem zprava, pak následuje sek zeshora a nakonec přímý vpich. Podívá se na mladíka, který jí snad pozoruje. "Tohle jen zopakuješ. Není to nic náročného na techniku ani schopnosti, takže bys to měl zvládnout i ty." Pronese, pak se k němu vrátí a podá mu meč zpátky. Teď už je řada na něm, jak to zvládne.
avatar
Son of Apollo
Počet postů : 66
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Mon Feb 12, 2018 4:46 pm
Podá ji ochotně meč a upřeně ji sleduje. Její postoj, výraz i všechen pohyb, které její tělo provádí. Bude rád, že ten meč omylem někde nezabodne do stromu a nesekne se tam s ním, natož aby měl tak to bojovat proti nějakému zkušenému táborníkovi. Nejspíše si opravdu do parády vezme jen svůj luk s šípy a spolehne se na to, že umí dostatečně rychle běhat a instinkty nemá také nejhorší. Stejně pro něj bude hlavním a tím nejdůležitějším úkolem přežít a odejít z boje s maximálně pár škrábanci a jizvami. Rozhodně nechtěl, aby ho z toho lesa nesli na nosítkách. A k tomu ještě jeho vlastní sourozenci.
"Jasně.."přijal meč zpátky a zkusil napodobit její výpady. Po chvíli však zhodnotí, že nejspíše bude lepší ten meč nechat mečem a jít si radši upevnit tětivu a doplnit si toulec se šípy. Položí meč k balvanu a pousměje se na ni."Děkuji za trpělivost, čas a trénink. Uvidíme se na bojišti"zvolá na ni a zasalutuje. Poté se jen vydá zpátky do tábora plný elánu a nadšení. V této chvíli jen doufal, že ho má otec rád a nedopustí, aby se mu stalo něco hrozného.
avatar
Daughter of Ares
Počet postů : 32
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Mon Feb 12, 2018 5:25 pm
Sleduje jeho počínání a jen nad tím kroutí hlavou. Zaprvé ten meč drží jako vařečku a máchá s ním způsobem, že v lese by skončil v kmeni stromu, i když on sám nejspíš nemá dostatečnou sílu na to, aby vůbec ten meč zarazil do dřeva. Jen kývne a raději se k jeho výkonu nevyjadřuje, pak ho nechá běžet. "To si piš, že se tam uvidíme." Zamumlá si a na tváři se jí objeví krvelačný úsměv. Do ucha si zpátky nandá sluchátka, ze kterých hraje hudba, ale už se nechystá trénovat. Ne, Boj o vlajku za chvíli začíná a ona má jeden tým na starost. Sice to asi bude slabota, ale těšila se. Adrenalin, boj, řinčení kovu o kov. To bylo něco, co v ní dokázalo vzbudit nadšení a touhu po krvi. I když to byla vlastně jen táborová nevinná hra. Teď nastal čas, aby si naostřila meč a pár vrhacích nožů, oblékla si zbroj a vyrazila na sraz, který by za chvíli měl začít.
avatar
Son of Hecate
Počet postů : 43
Age : 26
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Mar 11, 2018 2:49 pm
Kouki měl navzdory pochmurné náladě panující nad Táborem štěstí. Naslouchajíc svému neomylnému instinktu se vydal ke zříceninám a ke svému zlomyslnému potěšení tu objevil partu Dionýsovců s basou piva. Bohové ví proč považovala většina táborníků zříceniny za skvělé místo na chlastačku. Protesty marné, Kouki bednu zabavil, udělal přednášku na téma ,,Škodlivost alkoholu" (škoda že neměl po ruce plátno a projektor, s powerpointem by to bylo názornější) a dotyčné násosky poslal do arény běhat kolečka. Nebyl si úplně jistý, že ho poslechnou, ale upřímně v to pro jejich vlastní dobro doufal - proměna v ropuchu prý nebylo nic příjemného. Za veselého pískání, s úsměvem na rtech otevřel první pivo a (ne, milé děti, nevypil ho) vylil ho. Následně láhev vrátil na místo, aby jí později mohl vyhodit a jal se likvidovat i zbytek alkoholu. Práce mu šla od ruky, mraky jakoby ustoupily, sluníčko na chvilku vykouklo, zkrátka nádherně strávené odpoledne. Dokud se tedy jedna lahev nerozhodla, že se otevřít nenechá a důrazně odmítla vydat své víčko. Kouki, odhodlaný neprohrát se snažil ze všech sil, ale jediné čeho docílil byla odřená dlaň. Během několika minut boje s lahví spadla jeho nálada až k bodu mrazu a on už za chvíli slyšel nadávky jak v angličtině, tak i starořečtině a japonštině jak opouštějí jeho ústa a prozvučují blízké okolí. To teď ale bylo vedlejší. Teď měl cíl a tím bylo vylít tu zatracenou flašku - a pokud možno jí přitom nerozbít, protože nechtěl dělat nepořádek.
avatar
Son of Phobos
Počet postů : 30
Age : 23
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Mar 11, 2018 7:24 pm
V místním chaosu si doslova a do písmene libuje, pokud pomineme fakt, že se pravidelně budí, když večer někdo jen tak mimochodem začne vyřvávat hlasivky o boží půlnoci. To je však snad jediný mínus a se svou prací může být maximálně spokojení. Zatímco jeho sestra s tím plešatým jsou absolutní budižkničemu, on musel všechno rozdělat sám.
Za hranice tábora si vykročil v černém fishnetu s dlouhým rukávem, přes který jdou vidět veškerá jeho tetování. Na nohy natáhl kožené kalhoty černé barvy a stejnobarevné kanady, které mu na výšce nejspíše přidávají pár centimetrů. Kolem pasu je omotaná černá mikina. Oči si pro dnešek zvýraznil linkami, uši oblékl do dvou kroužkových piercingů na pravém boltci, v levém rtu a stejná ozdoba je i v pravé nosní dirce. Z levého lalůčku se pohupuje naušnice v podobě obráceného kříže.
Už za cesty ke zříceninám musí přizvednout obočí, protože chrám - či cokoli to bylo - musel být pravděpodobně velice multikulturní, jelikož slyší hned několik jazyků ozývajících se z onoho místa. Jen se však dostane do blízkosti zdroje nadávek, musí cuknout koutky.
"Nevypadáš jako někdo, kdo by potřeboval chlastat." Broukne velemoudře s obaveným podtónem, načež předvede svou poslední ozdobičku. Mezi ukazováčkem a prostředníčkem s černě nalakovanými rty svírá cigaretu, kterou si přiloží ke rtům a popotáhne. Kouř vyfoukne Koukiho směrem, ale těžko říct, jestli je dostatečně blízko na to, aby vítr asiata neušetřil pasivního kouření.
avatar
Son of Hecate
Počet postů : 43
Age : 26
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Mar 11, 2018 8:10 pm
Kouki si v zápalu ,,boje" ani nevšiml, že se k němu kdosi blíží. Jeho pozornost upoutávalo pouze a čistě ono víčko. Teprve poznámka ohledně Koukiho případného alkoholismu ho donutila vzhlédnout k nově příchozímu. Stačil však pouze jeden jediný pohled, aby si ho zařadil do škatulky ,,potížista". Už jen samotná cigareta by mu vynesla ono zařazení, zjev který jí svíral mezi prsty už dílo jen dokončil. Poté dostal další mínusové body, za obláček kouře, který Koukiho vzápětí polechtal v nosních dírkách. Stáhl tvář do znechuceného šklebu a mrskl po ,,emaři" nevraživý pohled.
,,Dej ten hnus pryč. Uvědomuješ si vůbec, že každá cigareta ti zkrátí život o deset minut? Až budeš u lékaře zírat na rentgen svých plic,  budeš si přát, abys tu trubičku v životě nevzal do pusy." Pustil se do něj podrážděně a na okamžik ustal v práci, aby vytáhl z kapsy nůž - nikoli však na ,,emaře", ale na to zpropadené víčko. ,,A ne, pití není druh zábavy, kterým bych zabíjel svůj čas pod sluncem. Narozdíl od pánů Dionýsovců, kteří si zřejmě přejí umřít brzo." otevřel kapesní nůž a pokusil se ho použít jako otvírák. První dva pokusy se setkaly s neúspěchem, na třetí víčko konečně odletělo. Ke Koukiho smůle se nůž smýkl nepříjemným směrem a zanechal tak jeho palec v krvi a bolestech. Zanadával, strčil postižený prst do pusy a s pocitem triumfu zlatavou tekutinu vylil. Vrátil lahev do bedny a opět se obrátil k ,,emaři".
,,Myslím to vážně. Tím kouřením zabíjíš nejen sebe, ale i celé okolí, včetně mě. A JÁ se hodlám dožít vysokého věku. Takže buď tak laskavý a zahoď tu cigaretu." na poslední čtyři slova klad obvzlášť důraz. Zamračený výraz se ještě prohloubil a drobný instruktor se v očekávání zadíval na bílou trubičku naplněnou jedovatým plynem.
avatar
Son of Phobos
Počet postů : 30
Age : 23
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Mar 11, 2018 8:44 pm
Kouki v něm rozdmýchal desítky myšlenek. Například, že výška asiatů není mýtus, že nechápe, jak se může stát, že řecký bůh zplodí asiata bez toho, aby měl europoidní rysy a nakonec jestli je Kouki stereotypní i za poklopcem. Zkrátka a dobře úplně všechno, co člověka napadne, když vidí někoho s očima nakřivo, protože v podsvětí moc asiatů neviděl. Nejspíše proto, že jejich jídlo je neskutečně zdravý, jsou všichni hubený a tím pádem neumíraj. Myšlenek mu v hlavě množí tolik, že téměř zapomene vnímat slova, která jen potvrzují jeho úvahy.
"Jo, přesně takhle se dá uvažovat i o většině mých ex." Zasměje se zmínce o trubičkách, které zkracují život. Musí se zároveň ale i ušklíbnout, protože mu záhy dojde, že žádného ex nemá, protože s ním nikdy nikdo nevydržel déle, než den. V rekordním čase tři dny. No, co už se dá dělat. Udělá několik kroků blíž k instruktorovi. Tuší, že je to jeden z instruktorů, protože slyšel, že mezi nimi je i asiat, ale viděl jich v táboře víc, takže to nemůže vědět jistě. Upřímně, záleží na tom? "Když pocházíš ze šourku boha chlastu, tak asi jen tak neumřeš."
"Jako polobůh pravděpodobně zdechneš následkem rozervání těla drápy, sežvejkanej, otrávenej nebo tě Cheirón oběsí." Potáhne znovu z cigarety a jelikož dříve takticky snížil vzdálenost, tentokrát by mohl vyfouknutý kouř zasáhnout Koukiho z první ruky. "Takže ti vlastně dělám trošku laskavost a měl bys mi poděkovat."
Sponsored content

Re: Zříceniny

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru