Share
Goto down
avatar
Mrcha mrňavá
Počet postů : 107
Zobrazit informace o autorovihttp://olympians-rp.forumczech.com

Zříceniny

za Tue Jan 23, 2018 5:11 pm
avatar
Daughter of Ares
Počet postů : 32
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Thu Feb 08, 2018 12:23 pm
Momentálně neměla žádné táborníky, na jejichž trénink by se mohla soustředit a upozorňovat je na to, jak moc jsou neschopní, takže se vydala ke zříceninám, aby si zatrénovala sama. Bylo teplo, takže měla černou sportovní podprsenku a černé kalhoty, ve kterých se mohla hýbat volně. Na ruce měla připnuté pouzdro na MP3 přehrávač a v uších měla sluchátka. Nepočítala s tím, že by se tu někdo objevil. Začala s tím, že odložila tréninkový meč, který měla sebou a protáhla se. Nechtěla riskovat zranění, když se Boj o vlajku blížil a ona měla být kapitánkou červeného týmu. Po protažení si dala pár koleček volným klusem kolem zřícenin. Pak už vzala do ruky meč a začala s lehkým tréninkem. Bez soupeře nebo alespoň panáka to bylo složitější, ale i tak se dalo trénovat, zvlášť když si dokázala soupeře představit. Pak už nebyl problém dělat nejrůznější seky, bloky a úhyby. Měla za sebou spoustu tréninku a zkrátka měla boj v krvi, což bylo i vidět a spoustu lidí tady to o ní vědělo. Vnímala písničky, které jí hrály ke sluchátek do uší a tak trochu pozapomněla na své okolí.
avatar
Son of Apollo
Počet postů : 66
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Feb 11, 2018 1:27 pm
Cestou si vyzvedl ještě zmrzlinu a rozeběhl se k zříceninám. Čekal, že alespoň tam ho nebude otravovat podobný diktátor jako byla ona neznámá dívka v aréně a nebo Natanael, ze kterého měl už teď husí kůži a pocitově zlomených asi pět žeber. Poklusem oběhl jednu ze zřícenin a vyšplhal na polorozpadlý sloup na, který se spokojeně usadil, nasadil si sluneční brýle a začal jíst se spokojenými ďolíčky ve tvářích zmrzlinu. Rozhlédl se kolem, jestli je opravu sám, ale k jeho překvapení uviděl jednu z instruktorek. V životě s ní netrénoval, ale při pohledu na její trénink za to byl rád. Mlčky ji s údivem pozoroval a přitom se snažil rozhodnout, jestli ji bude jen pozorovat nebo na sebe upozorní. Rozhodl se radši po první možnost a tak se pohodlně vyvalil na konec sloupu a se slunečními brýlemi na očích ji pozoroval. Jedl neboli se spíše nacpával onou skvělou čokoládovou zmrzlinou, u které se divil, že mu ještě neleze z uší, protože za pobyt v táboře ji snědl asi třicet kýblů.
avatar
Daughter of Ares
Počet postů : 32
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Feb 11, 2018 1:39 pm
Své okolí nějakou dobu nevnímala, ale když koutkem oka zaregistrovala pohyb, zpozorněla, i když v tréninku rozhodně nepolevila. Zkrátka pokračovala a zároveň očima hledala zdroj onoho pohybu. Nakonec najde jednoho z táborníků, který si v klidu sedí na polorozpadlém sloupu nedaleko. Dokončí řadu pohybů a skončí tak, aby k němu byla zády a on tak moc dobře nemohl vidět, co vlastně dělá. Skloní se a ze země sebere kus suti velký asi jako její dlaň, a pak se plynule a v docela velké rychlosti otočí a hodí ho po táborníkovi, který si z jejího tréninku udělal prakticky kino. Je jí jedno, jestli ho ten kámen trefí nebo ne, rozhodně by ho to mohlo alespoň vyděsit. "Co se tu flákáš? Neměl bys trénovat?" Zakřičí jeho směrem s mečem stále v jedné ruce a úšklebkem na tváři. Zvlášť teď by měli táborníci dát všechnu svou energii do tréninku, když je čekal Boj o vlajku. Jestli její tým prohraje jen proto, že tam bude banda lemplů, tak jim ukáže tak dokonalý osobní trénink, až to nebude hezké.
avatar
Son of Apollo
Počet postů : 66
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Feb 11, 2018 1:46 pm
Čekal kdy si ho všimne. Oči u uši měl našpicované, aby slyšel jakýkoliv zvuk neb něco co by ho mohlo upozornit na to, že si ho ona instruktorka všimla. Naštěstí když proti němu letěl kámen, pohotově zareagoval a pravou rukou ho chytil. Shodil přitom kelímek se zmrzlinou a málem spadl ze sloupku. Prohrábl si vlasy, jak to mě všeobecně ve zvyku a narovnal se. Odhodil kámen stranou a pohlédl ji do očí."No, teoreticky ano, ale můj instruktor tu není a kdybych měl trénovat sám tak se skoro nic nenaučím"pokrčil rameny a seskočil ze sloupku. Dopadl tvrdě nohama na zem a narovnal se."A já se neflákám. Pouze jsem jedl zmrzlinu a udělal si bezplatné kino. Víte, že jste jako z nějakého akčňáku? Viděla jste Avengers?"zazubí se na ni a v očích se mu objeví šibalské jiskřičky. Pravda je taková, že by měl trénovat, ale ta aréna se mu za ty poslední dva dny tak zhnusila, že už ji nechce vidět nejméně dva týdny, i když toto jeho přání vzhledem k Natanaelově příkazu chodit na tréninky každý týden nejspíše nebude zcela vyslyšeno.
avatar
Daughter of Ares
Počet postů : 32
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Feb 11, 2018 3:17 pm
Reflexy očividně má, ale to bude nejspíš jen vrozené vzhledem k tomu, že upustil zmrzlinu a málem sám sletěl na zadek ze sloupu. Tenhle kluk využívá jen své vrozené instinkty. Sleduje jeho další počínání a dál má na tváři úšklebek a dá se jasně vyčíst, že moc přátelská osoba před ním zrovna nestojí. "Instruktorů je tu víc než jeden a ani jeden z nás není ničí osobní trenér. Sice nevím, o kterém z těch dvou mluvíš, ale je to fuk." Pronese a ušklíbne se. Momentálně byli v Táboře jen tři instruktoři. Ona, její starší nevlastní bratr a ten od Athény. Podobně starých tu bylo více, ale nikdo nebyl instruktorem. Pak by možná mohla počítat i toho kentaura, ale ten nebyl jen instruktorem a víc se věnoval lukostřelbě a hlídkám okolo Tábora. "Pokud se nenaučíš nic sám, tak jsi neschopný." Odfrkne si a zavrtí hlavou. "Bezplatné kino a zmrzlina? To zní jako výstavní flákání. Copak nevíš, že brzo je tu Boj o vlajku?" Pronese a usměje se. Jen těžko by se ten úsměv dal popsat jako milý, spíš děsivý. No, byla dcerou svého otce, ten se taky neuměl usmívat mile a vřele. Tohle měla zřejmě po něm. K tomu akčnímu filmu a Avengers se nevyjadřuje. Sice ty filmy asi viděla, ale nebyla si tím zcela jistá. Navíc co by sem tahala nějaké akční filmy, ke kterým měla zdejší realita daleko. Nebo možná blízko, záleželo na tom, jak se na danou situaci člověk podívá.
avatar
Son of Apollo
Počet postů : 66
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Feb 11, 2018 3:29 pm
Zase se navedl do naprosto pro něj nehezkého rozhovoru. Založil si ruce na hruď a nadzvedl obočí. Kdyby měl být Natanael jeho osobním trenérem, tak už by radši spáchal sebevraždu a nebo by se odloučil od zmrzliny, což by pro něj bylo stejné jako sebevražda. Jenom si uraženě odfrkl, když ho nazvala neschopným. Sice to slýchával od vikinga většinu času, ale i tak to dokázalo naštvat, když ho tak nazývalo více lidí."Já nejsem neschopný. Jen podle mého názoru a taky názoru Vikinga...teda Natanaela nedávám pozor. Většinou při boji s mečem..."ušklíbl se. Slovo flákání pro něj poslední dobou bylo druhý život a tak se nad tím jenom spokojeně pousmál."Jo to vím. Ale i kdybych trénoval bůh ví jak, tak beztak dostanu meč a budu naprosto v něčem.
S lukem a šípy tam toho moc nesvedete"
podrbal se na zátylku a opřel se o sloupek ta, že stál jen jednou nohou na zemi."Vy tam snad budete taky?"zeptá se ji se zvědavým podtónem v hlase.
avatar
Daughter of Ares
Počet postů : 32
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Feb 11, 2018 3:43 pm
Když uslyší, jak nazval jejího nevlastního bratra uchechtne se. Nemohla se dočkat, až svému bratrovi řekne, jakou mu tenhle kluk vymyslel přezdívku. Byla si vcelku jistá, že ho to pobaví. "Tak to mého brášku jistě potěší, že v tobě zanechal takový dojem." Odvětí a ušklíbne se dojde k němu blíž a sjede ho zkoumavým pohledem. "Nedáváš pozor? To by v boji mohlo být dost riskantní, nemyslíš?" Zeptá se a lehce pozvedne obočí. Nemálo polobohů podobná špatná vlastnost stála život. Mohli mít jakkoli dobré instinkty, které jim měli v boji pomáhat, ale když se nechali rozptylovat něčím, co s bojem nemělo co dělat, mělo to fatální následky. "Luk a šípy? Tak ty budeš od Apollóna. Pěkná tvářička, ale rozumu po málu, co?" Neodpustí si rýpnutí, i když právě uráží i boha Slunce. Netušila, jaký má její otec a její strýc v podstatě vztah, ale pochybovala, že by byl nějak kladný. Navíc na ní se něco takového nevztahovalo. "My? To ty budeš ten, kdo bude k ničemu a přítěž pro ostatní, když nebude schopen ubránit se při boji zblízka." Odvětí a zavrtí hlavou. Když se jí tak zvědavě zeptá, ušklíbne se. "Ale samozřejmě, přece vás nemůžeme nechat bez dospělého dohledu. Někdo musí tým vést a vy jste tak neschopní, že na to není nikdo z vás stavěný." Odvětí a uchechtne se. Ne, opravdu neměla o tábornících vysoké mínění, ale tím byla vcelku proslulá, takže se ani nezkoušela chovat jinak.
avatar
Son of Apollo
Počet postů : 66
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Feb 11, 2018 4:00 pm
Když Natanaela nazvala jako svého brášku, okamžitě se zarazil se a semkl rty. Jestli se k Natanaelovi dostane jak ho nazývá, tak bude běhat na rozcvičku padesát koleček kolem tábora před každým tréninkem. Navíc teď už dost riskoval jen to, že se baví zase s dcerou Ára.Oni jsou snad všude kde jenom páchnu..zamračil se."Jenže já to nedělám schválně nebo proto, že by se mi nechtělo trénovat. Prostě když je v okolí nějaký rušivý element, tak to mou pozornost zaujme více"pokrčí rameny. Doufal, že tu její větu slyšel jeho otec nahoře. Prakticky urazila i jeho. Nejspíše to automatické urážení, snižování sebevědomí a nebo jen typické zastříhávání ega měli v rodině. Musel sám přiznat, že kdyby proti němu vyrazil nějaký potomek Ára s mečem tak by opravdu moc věcí nesvedl, ale nemohl za to, že hold neměl vrozený talent na šerm. Kdyby dostal luk s šípy byli by na otevřeném prostranství tak by možná i něco svedl."Vám se asi líbí být takoví...hmm... jak to říct..."zamyslel se."Snižovači sebevědomí všech táborníků co?"uculil se a rozhlédl se kolem. Sledoval přitom ten její meč a očekával každou minutu zradu, stejně jako od všech, u kterých stál a měli v ruce meč. Ohlédl se za ptákem, který proletěl kolem jeho hlavy a zase se na ni otočil.
avatar
Daughter of Ares
Počet postů : 32
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Feb 11, 2018 4:15 pm
Neušlo jí to zaražení při zmínění o Nateovi, očividně s ním měl nějaké zkušenosti. Přece jen ho nazval svým instruktorem, tak by to ani jinak nešlo. "Rušivý element?" Pronese a lehce pozvedne obočí. Dost dobře si uměla představit, co si mladý Apollonův potomek mohl vyložit jako rušivý element. Ne, že by snad znala Apollona osobně, ale znala báje. A taky znala jeho potomky. Prostě se někde kolem něj pohyboval nějaký jiný pohledný polobůh, nymfa nebo najáda. V tom si nevybírali, stejně tak v pohlaví byli vcelku tolerantní, co si vzpomínala. "Trénovala s vámi nějaká dcera Afrodity nebo snad nějaký pohledný syn Hypna?" Pronese sarkasticky a pozvedne obočí. Navážet se do boha Slunce možná nebyl nejlepší nápad, ale před ní přece jenom stál jeho potomek, kterých měl fůru. Když jí osočí, že se Áresovcům líbí snižování sebevědomí ostatních, uchechtne se. "Ty tomu říkáš snižování sebevědomí, já tomu říkám krutá pravda. Ale ano, říkej tomu třeba rodinný gen, který máme od otce. Někdo vám musí srazit hřebínek, abyste si uvědomili, že nikdy nejste dost dobří a že zemřít nebo prohrát může každý." Pokrčí rameny a ušklíbne se. Bylo to tak, ani její otec vždy nezvítězil. Slyšela příběhy o tom, jak se pouštěl do válek a neskončil na vítězné straně, takže se naučil, že i bůh může prohrát. Když se otočí pryč, tak ho bouchne mečem do boku, ovčem plochou stranou tak, aby ho nepořezala.
avatar
Son of Apollo
Počet postů : 66
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Feb 11, 2018 4:30 pm
Okamžitě když naznačila to, že by mohl být gay, vykulil oči a začal kolem sebe máchat rukama."Fuj. To je krajně odporné. Já nejsem gay proboha..řekl ji rázně a sebevědomě. Musel při té představě přitom udělat obličej jako kdyby viděl Natanaela nahatého. Slyšel, že jeho otec se už několikrát zapletl v historii s muži a ne jen jednou, ale tuto vlastnost bohu dík po něm nezdědil. Rozhodně s ním nic nedělalo když kolem něj prošel nějaký kluk, před kterým holky slintaly jako bernardýn. Musel, ale uznat, že styl kecání a hlášky měly s Natanaelem naprosto stejné. Mohli by ty hlášky sice nazývat krutá pravda, ale stejně to podle něj bylo z větší části jenom rýpání, které je natolik bavilo, že si ho prostě nemohli odpustit. I když takové kecy měli vlastně všichni potomci Ára, které tak bytostně nesnášel a většinou mu kazili život.
Jeho instinkty a smysly okamžitě zpozornily, když se ho dotkl její meč. Odrazil ho dlaní od sebe a otočil se směrem k ní s přivřenýma očima."Nemusíš mě píchat, abych se o tebe zajímal"Proboha, to znělo sakra dvojsmyslně.Sjede pohledem k jejímu meči. Taky by ji mohl bouchnou šípem do hlavy kdyby ho tu měl.
avatar
Daughter of Ares
Počet postů : 32
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Feb 11, 2018 4:45 pm
Zasměje se, doopravdy pobaveně se zasměje nad jeho reakcí, když ho nepřímo osočí, že by mohl být gay. Prostě jí to pobaví, zvlášť když přidá i ten znechucený obličej. "Tohle bylo..." Začne větu, ale zastaví se včas, aby neřekla, že vypadal roztomile. "Urážlivé vůči tvému otci. Měl by ses chovat slušně, on má pro muže taky nejednu slabost." Odvětí a ušklíbne se. Raději se tedy vrátí do své obvyklé povahy a to rozhození, které zažila před chvílí nechá bez povšimnutí. Nejspíš jen síla okamžiku nebo ajk by to mohla nazvat. Podobnou reakci opravdu nečekala. Očividně ale mladík před ní s podobným chováním a jednáním nekončí, protože za okamžik vypustí další perlu. Odkašle si a na tváři se jí objeví polovičatý úsměv. "Já nejsem ta, kdo musí píchat, aby někoho zajímala." Odpoví mu se zcela vážnou tváří a mrkne na něj. Těžko říct, jak si to mladík přebere. To už bude na něm. Ne, že by mu na podobné úvahy nechávala přebytek času. "Kdybych tím mečem sekla rychleji, tak už máš otevřené břicho a střeva na zemi. Není to moc hezký pohled nutno říct. Měl bys věnovat pozornost někomu, kdo má v ruce zbraň a ne se dívat, kde co lítá." Upozorní ho na zjevný fakt a ušklíbne se. Jasně, možná táborníky štvala, měla neustále rýpavé poznámky, vysmívala se jim, ale pořád byla instruktorka, takže její rady byly míněné vážně, ať je pronesla jakkoli.
avatar
Son of Apollo
Počet postů : 66
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Feb 11, 2018 4:58 pm
"To nebylo urážlivé. Byla to pouze krutá pravda..."napodobí její tón hlasu."Navíc to vůči mému otci nebylo urážející. Nic proti němu jsem neřekl"nadzvedne obočí a šibalsky se usměje. Musel uznat, že se mu to v celku povedlo. Kdyby místo ptáka letěla kolem třeba Afrodíta, tak už by měl asi ty střeva opravdu venku. Chtěl ji říct nemístnou poznámku typu, že ona v životě s nikým píchat nebude, protože každého chlapa zabije nebo ho odežene ještě před tím než s ní prohodí rozumné slovo, ale raději nepokoušel osud."To já taky ne.."utrousil jen nakonec a upřeně ji sledoval. Ani on nemusel nikoho jen tak píchat. Raději ji ani neříkal, že to ještě v životě nedělal, protože by si od ní nejspíše vyslechl další pichlavou poznámku. Navíc rozhodně nechtěl zase riskovat, že by ho tím mečem bouchal znova."Ale ty jsi mě bouchla tou plochou stranou, takže i kdyby si to udělala rychleji a silněji tak by jsi mi udělala jenom modřinu"ušklíbl se na ni vítězoslavně."Ono se ti to řekne, jenže pro mě je to nadpolobožský úkol"rozhodil dlaněmi a přitom sleoval její meč. Od toho incidentu ji nevěřil. Proto se snažil raději nedívat na sýkorku, která seděla za ní, ale ji do očí.
avatar
Daughter of Ares
Počet postů : 32
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Feb 11, 2018 5:15 pm
"Jistě, krutá pravda o tvém otci. Řekl jsi a oprav mě, pokud se mýlím, že být gay je krajně odporné. Tvůj otec má jistou zálibu i v mužích, takže jsi vlastně řekl, že on je krajně odporný." Upozorní ho a věnuje mu sladký úsměv, u kterého není nic těžkého rozeznat, že to opravdu není upřímný úsměv. Spíš naopak. Jeho odpověď na její poznámku nechá být. Nemá na to nějak zareagovat a vlastně jí to ani za reakci nestojí. Očividně mu došlo, že si naběhl a jen by to nějakou další poznámkou zhoršil. Přece jen pořád byla instruktor, takže měla jistou moc. "Bouchla jsem tě plochou stranou jen proto, že tohle není bojiště. Bylo to upozornění, že někoho, kdo má zbraň máš sledovat, i když nejsi v bezprostředním ohrožení. Ovšem udělat tohle při boji, tak jsi mrtvý." Upozorní ho, pak se otočí a dojde meč opřít tam, kde ho měla opřený předtím. "Všichni polobozi mají problémy s pozorností. Tím nejsi nijak výjimečný, i když si možná myslíš, že jsi." Odvětí a otočí se, přičemž se opře o kámen vedle meče. Založí si ruce přes hrudník a sleduje poloboha před sebou. "Každý polobůh má nějaký talent. Někdo pro boj s mečem jako Áresovci nebo potomci Athény, někdo je lepší ve střelbě z luku jako třeba ty a tvoji sourozenci, někdo umí přirozeně ovládat vůz jako děti Niké a někdo ovládá blesky." Začne mluvit vážným hlasem, i když stále s lehce sarkastickým podtónem, to bude tím, že už její hlas ani asi jinak znít nemůže. "Problém je, že kdyby se každý zaměřil jen na to, v čem je talentovaný, zemřel by na výpravě dřív než by vůbec začala. Tenhle Tábor je tu od toho, abyste se všichni naučili všechno. I kdyby jen základy. Ne vždycky budeš moc na někoho střílet z luku šípy. Někdy půjdeš do přímého střetu a jen tvoje zkušenosti s bojem a to, jak moc jsi trénoval budou dělat rozdíl mezi tím, jestli ten střet přežiješ." Odkašle si a skončí tak se svým vážným monologem. Na podobné kecy nebyla stavěná, ale občas bylo potřeba těm malým neschopným polobohům připomenout, proč jsou vlastně tady a že pokud nechtějí mimo Tábor rychle skapat, musejí se snažit být méně neschopní.
avatar
Son of Apollo
Počet postů : 66
Zobrazit informace o autorovi

Re: Zříceniny

za Sun Feb 11, 2018 5:30 pm
Když mu to dojde co vlastně řekl, tak nad tím jen mávne rukou. Doufal, že jeho otec bude stejně pomalý a budou mu věci docházet tak pomalu, jinak od něj asi už žádný speciální dárek jako na jeho jedenácté narozeniny nedostane, což by ho docela mrzelo, jelikož ty brejličky byly v celku frajerský a dobře se na ně balily holky. Vyskočil znovu na sloupek a začal mávat nohama, aby se alespoň nějak zabavil, zatímco ji vnímal."Možná to budeme umět, ale ne dokonale. V mém případě budu rád, že se s tím mečem nezabiju sám"ušklíbl se jako kdyby tu větu říkal už snad po padesáté za celý svůj polobožský život. Když už měl trénink v boji s mečem, tak většinou neposlouchal co říkali instruktoři a tak většinu chvatů a výpadů vůbec neumí a ani teoreticky neví jak se dělají. Možná by to, ale mohl do boje o vlajku přeci jen, alespoň trošku vypilovat, ať se nerozmázne o první kámen když dostane meč a předvede výpad ala zhulená baletka. Upřímně by do ni rozhodně netypoval, že ze sebe vypraví až takový poučující a moudrý monolog, který by si spíše představoval u dětí Athény. Postavil se na sloup a začal chodit, kolem jeho konců, jelikož to, že nic nedělal ho naprosto nutilo se ukousávat nudou k smrti. Sice vnímal zvuky, ale očima ji zase nevnímal.
Sponsored content

Re: Zříceniny

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru