Share
Goto down
avatar
Daughter of Ares
Počet postů : 32
Zobrazit informace o autorovi

Re: HBC Games: Chariot races 06/2018

za Wed Jun 13, 2018 5:24 pm
Vypadalo to, že spoj zapadl tam, kam měl a vozu tedy nehrozilo, že by se rozpadl. Jenže už se blížili k cíli a vypadalo to, že obě její soupeřky měly velkou šanci na výhru. Sice ta vedoucí od Afrodity někde cestou ztratila svou zdravou barvu, ale i tak se dál držela. Mohla by jí přičíst k dobru, že to nevzdala, ale i dál to prostě byla blbá blondýna, které jde jen o vzhled. Krásné předsudky ohledně dcer bohyně lásky. Nijak jí to ale nevadilo. Sama byla terčem předsudků ostatních, dokonce i svých sourozenců. Raději se tedy zaměřila na to, aby koně bičem popohnala k rychlejšímu tempu a pomohla tak své výhře. Ovšem to nestačilo. Jistě, mohla by vyhrát jen díky umu vozataje, ale nikde nebylo zakázáno použití schopností. Netušila, co umí její sokyně, ale ona mohla vytáhnout jeden trik z rukávu, sice to byl risk a neměla jistotu, že to vyjde, ale zkusit se má všechno, navíc to za ten risk stálo. Takže zatímco se okrajově soustředila na vedení vozu a na to, aby se koně nevymknuli její kontrole, se větší část její mysli natáhla po moci, kterou měla po svém otci. Oživování mrtvých bojovníků. Nebylo tak těžké si všimnout, že jedna z jejích sokyň má problém s vozem, takže nějaká překážka po cestě by jistě moc nepřidala. Tudíž se Des soustředila na to, aby se před koly Linina vozu vynořilo tělo oživeného bojovníka. Nepotřebovala, aby vylezl úplně a byl schopný pohybu, zkrátka potřebovala nějakou překážku, která by znemožnila rychlé pokračování. Zato její druhá sokyně měla nejspíš vůz v pořádku, ovšem její žaludek asi úplně v pořádku nebyl. To znamenalo, že kdyby vyděsila koně, tak to jejímu žaludku nepomůže a buďme upřímní, jaké zvíře by se neleklo něčeho mrtvého. Tudíž druhý nemrtvý bojovník by se měl začít vynořovat i před vozem Americy. Ona sama se taky soustředila na to, aby se její koně nevymknuli kontrole, protože tu stále byla šance, že i oni zaznamenají oživené bojovníky. Ovšem ona měla oproti svým sokyním jednu výhodu, věděla, že to může čekat.
avatar
Daughter of Aphrodite
Počet postů : 41
Age : 20
Zobrazit informace o autorovi

Re: HBC Games: Chariot races 06/2018

za Wed Jun 13, 2018 8:14 pm
Paradoxně jí nedělá problém držet balanc. Je dcera Afrodity, celou svoji první výpravu prošla na podpatcích větších, než zuby hydry. Po molu by pravděpodobně šla rovně i s migrénou a otevřenou zlomeninou, ale ačkoliv balanc drží ukázkově, znovu se ukáže, že zelená prostě není její barva. Zelená není ničí barva, pokud nejste zrzek. Pokouší se koně držet tak rovně, jak jen to jde a budiž motivací i pohled na to, jak těsně vyrovnané vozy jsou.
Letmo hodí očima po svých sokyních, aby se ujistila, že každá z nich stále vypadá mnohem hůř, než ona. To jí opět přidá na sebevědomí, protože ačkoli si je jistá, že po ráně do hlavy je méně krásná, než obvykle, stále vypadá lépe, než zdejší Pat a Mat. Jistě je mimo krásy i mnohem šikovnější, jelikož na rozdíl od nich jede čistě. Klikatě, ale rozhodně čistě. Její koně vezou krásný vůz s krásným nákladem a ačkoli se totéž nedá říct o zmíněném nákladu, vůz je v celku. O své sokyně ztratí zájem zrovna ve chvíli, kdy se ujistí, že je stále úžasná.
Bohům žel pro ni, sotva stočí hlavu zpět na trať, uvidí, jak se před ní ze země noří něco, co ji opět donutí k řevu, který má rozhodně potenciál ohlušit všechny přítomné i nepřítomné. Šok a strach z vize něčeho tak odporného vlije do žil dostatek adrenalinu na to, aby na zlomek vteřiny potlačila bolesti, chopila se biče pištíc z plných plic práskla koním nad hlavami tak, jak by to udělal zkušený vozataj. "Zabte to! Zabte to!" Peskuje koně, patrně ve snaze je ujistit, že jejich náklad je dožene k mnohem horšímu osudu, než neočekávaná překážka před nimi.
Těžko říct, jak hladký bude její příjezd do cíle, ale cílová linka je jen několik metrů před ní.
avatar
Mrcha mrňavá
Počet postů : 106
Zobrazit informace o autorovihttp://olympians-rp.forumczech.com

Re: HBC Games: Chariot races 06/2018

za Wed Jun 13, 2018 8:43 pm
Poslední závodníci dojeli do cíle - někdo se potýkal s většími či menšími zraněními, snad žádný ze sportovců nevyšel bez šrámu.

Seznam zranění:
ADELINE - sedřený bok, odřený loket
MONIQUE - polámané nehty, vykloubené rameno, otlučená kolena
CALIX - odřená brada, zlomený malíček
KOUKI - naražená kostrč, naražené koleno
ANGEL - naražená žebra, vyražená sedmá stolička
AMERICA - otřes mozku, vyvrknutý kotník, poškrábané rohovky od písku


Poté, co byla alespoň nějaká zranění ošetřena s předností, co je závažnější a co nikoliv (manikúra do vážnějších zranění skutečně nepatřila), Cheirón se společně se soudci vydal do středu závodiště, následován pohledy téměř všech přihlížejících, kteří se na poslední chvíli pokoušeli spočítat, kdo ze závodníků měl lepší čas a více bodů za manévrovací schopnosti. S odkašláním utišil řinčící dav, berouce si slovo. "Polobožští! Dnes jste ukázali, co se ve vás skrývá. Činili jste rozhodnutí, improvizovali jste, snažili jste se dosáhnout vítězství různými manévry i použitím schopností," při posledních slovech pohlédne na Angel, která jako jediná využila svých schopností. Ostatní se, zdálo, podobné možnosti vzdali. "Nyní ale už nastal čas vyhlásit vítěze těchto her!"
Šum se rozléhal, zvědaví přihlížející si div nešlapali navzájem po hlavách, aby viděli lépe na závodiště Amfiteátru. "Na bramborovém místě se umístila velká bojovnice, Angel Desirée Santana!" Hlukem povzbuzovali všichni z Áresova srubu svou zástupkyni. "Spolu s ní také druhý z instruktorů, kteří se dnes rozhodli závodit - Kouki Nakajima!" Tentokrát se přidal i srub Hekaté a několik dětí Deméter a Hypna, Morfea a menších srubů, kteří se raději věnovali teorii než bojovné praxi. "A taktéž Monique Delacroix, dcera Afrodity!" Tentokrát se nejhlasitější potlesk nesl od srubu Afrodity. Hlavně to znamenalo, že jedna ze zástupkyň se probojovala na samotnou špici mezi prvními třemi.
Jakmile aplaus utichl, starý kentaur si znovu převzal slovo. "Jistě vás zajímá, kdo si dnešním dnem odnese Nikin zlatý věnec. Ještě předtím je však třeba vyhlásit třetí a druhé místo. Na třetím se umístila nová členka Tábora polokrevných, velmi odvážná Adeline Williams!" Tentokrát se strhla úplná vřava, když se celý Hermův srub přidal k vítězoslavnému jekotu. Vidět nováčka, zvláště neurčeného, na podobně místě bylo skvělé! "Druhé, neméně důležité, si vysloužila America Margarita Montgomery!" I Áresův, nejenom Afroditin srub začal povykovat a šílet nadšením. Jenže všechny konec přeřvali opět Hermesovci, jakmile si každý spočítal, kdo se ocitl na prvním místě. "Ano, ano, máte pravdu! Na prvním místě, a zlatý věnec od bohyně Niké, si odnese další z čerstvých příchozích... Calix D. Quince!" Už ani nemělo cenu se snažit utišit jekot, který se nesl burácejícím Amfiteátrem. Cheirón mohl alespoň přispět tím, že ze sochy Niké snesl zlatý vavřínový věnec, pokládaje ho na hlavu vítězovi. "Gratuluji! Gratuluji vám všem! Ať bohové stojí při vás vždy!" Každý ze sudích potřásl jednotlivcům rukou, gratulujíce jim k dosažení takového výkonu.

1. místo - CALIX D. QUINCE
2. místo - AMERICA M. MONTGOMERY
3. místo - ADELINE WILLIAMS
4. místo - MONIQUE DELACROIX
5. místo - KOUKI NAKAJIMA
6. místo - ANGEL D. SANTANADiskvalifikace - Lucy Kingsley
Sponsored content

Re: HBC Games: Chariot races 06/2018

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru