Share
Goto down
Daughter of Hermes
Počet postů : 23
Zobrazit informace o autorovi

Re: Hermův srub

za Sat Mar 10, 2018 4:18 pm
Dokážu si naprosto perfektně představit od čeho tak můžou lidi na koncertech smrdět. Zatváří se znechuceně. Představa velmi nechutná. A proto nechodila na koncerty. Masa lidí, smrad a ještě k tomu všemu vám klidně ukradnout bundu a nebo vás zašlapou. Naprosto suprový.Já jsem ráda, že tu moc sladkého není. Aspoň na sladký nemám chuť. Uchechtne se. V táboře bylo všechno. Jen ne to, co by jí nějak extra chutnalo. Prostě ty pudinky tady nejsou takový,jaký by si přála. A to ostatní nestálo moc za řeč. K životu jí stačilo málo, takže si nestěžovala. Ano, říkám ti to tu furt. Protočí oči a chmátne po hřebenu. Samozřejmě neúspěšně. Záleží mi na něm. Jen ty tak rád provokuješ. Po zjištění, že mu něco chybí, nasadí neutrální výraz. Já a svině? Tak dík. O to víc budu cvičit. Mrkne a nezúčastněně se podívá někam do blba. Přece ona vůbec neví, že jejich milému Felixovi se něco ztratilo a že zrovna je to ona, kdo tu věcičku má. Já a okrást tě? Pff.. si mě velice urazil. Řekne hraným uraženým tónem. Ráda dělám na lidi dojem, ale bohužel. Nemám páru o čem to mluvíš. Asi mi to budeš muset vysvětlit. Usměje se a podívá se na něj.A už vůbec nevím, co chceš vrátit.Já jsem tu ta, které něco chybí, a to ten hřeben, který furt máš a furt si mi ho nevrátil. Odvádí téma někam do pryč, aby nebyla nucena zdrhnout ze srubu. Holt k vrácení se nemá. A proč taky, že?
Son of Phobos
Počet postů : 30

za Sat Mar 10, 2018 5:17 pm
Očíčka se mu rozzáří jako malé holčičce, která dostala pod stromeček svou vysněnou Malibu Barbie v bikinách. "Záleží ti na něm?" Usměje se přesně tak sladce, jako před chvílí zmíněný med. Dokonce i párkrát zamrká, což by možná mohlo působit nevinně, kdyby mu s řasama nemávala teatrálnost.
"To bys možná měla, jo. Určitě ti to prospěje." Přikývne smířlivě, cvičení není nikdy zbytečná věc a dívky ho potřebují za každých okolností. Viděl, jak dopadají vždy, když je něco rozhodí. Je si jistý, že i bez absence kýblu zmrzliny by byla Kath schopna nakynout přes okraj nádoby. "Ale zpátky k věci." Hřeben vytáhne z kapsy a pevně ho chytí - nyní oběma rukama. Teď už je mnohem opatrnější, protože předvedla, že má místo rukou pravděpodobně háky, takže hřebínek drží co nejpevnější to dokáže.
Podepře hřeben zespoda palci a zatlačí proti nim, takže se hřebínek nepatrně prohne. "Už si vzpomínáš?" Zazubí se. "Až si vzpomeneš, můžeš mi dát mobil tamhle do spacáku." Kývne směrem k pravému rohu místnosti. Nepochybně k tomu černému spacáku, kolem kterého je metr mezera od ostatních míst na spaní. "Prostě ho hodíš do měkkýho a já ti pak dám hřeben. Celkem jednoduchý, ne?" Hlava mu spadne na stranu, jako zvědavému štěněti. "Myslím to vážně, ten hřeben je mi k ničemu. Jen se mi líbí, že tě to sere, nic víc."
Daughter of Hermes

za Sat Mar 10, 2018 5:34 pm
Ano záleží, kolikrát ti to mám říkat? Protočí očima. Sleduje ho a trochu se zděsí při pohledu na svůj hřeben, který se nepochybně snaží zničit.Během chvilky je na nohou. Idiot jeden. Zrudne vzteky, díky make-upu, jsou vidět jen oči, které říkají, že ho zabije pokud ten hřeben zničí.Řekl ti někdo,
že kromě toho, že si divnej si taky pěknej hajzl?
Mluví z ní vztek, který se už nesnaží skrývat. Tenhle ten člověk ji rozhodně celou dobu chtěl naštvat a teď se mu to povedlo. Ruce dá v pěst. Jak bych mohla věřit, že mi ho dáš? Nejsem blbá. Takže jedině z ruky do ruky, jinak nic nedostaneš. Na to vem jed. Rozhodne.
Tónu jejího hlasu by se mohlo bát kde jaké dítě, ale bude se ho bát on? To nemohla vědět. On se v cizím vzteku vyžíval.To jsem si všimla, protože se celou dobu snažím o to, aby si mi ho dal. Ruce povolí a založí je na hrudi rozhodnuta mu nic nedat, dokud jí nedá hřeben. Přes to nejel vlak. Dokonce začala vymýšlet plán útoku, který okamžitě zavrhla. Proti němu nemá nejmenší šanci. A pokud nějaká kdy byla, jeho další postup ho určitě zničil.
Kdyby to šlo, učitě by kolem sebe švihala blesky. Člověk by se divil, že někoho dokáže vytočit blbej hřeben, ale tady nešlo o hřeben. Tady šlo o princip.
Co tu jsi dějou se tu celkem divný věci. Nepříjde ti? Teď se pro změnu snažila ona vytočit jeho.
Son of Phobos

za Sat Mar 10, 2018 6:06 pm
Nezaujatě pokrčí rameny. Vytřískal z toho všeho trochu srandy, ale teď už ho hřeben i ona začínají trochu nudit. Ostatně je to pořád to samé dokola. "Pro mě za mě. Když mi dáš mobil, budeme oba dva spokojený." Tlak na hřeben uvolní, takže vzniklý oblouček opět splaskne. "Předpokládal jsem, že jsi blbá. Omlouvám se, nevyšlo to." Sarkasticky mlaskne o patro. Její děsivý výraz na něj nemá žádný velký vliv. Vyrůstal se ztělesněním strachu, horory jako její obličej na něj nemají tak úžasný účinek.
V překvapeném gestu přizvedne obočí. Je mu jasné, že si někdo dříve či později dá díly skládačky dohromady a zjistí se, že u všech zasažených byl přítomen, ale kdyby s tím měl jakýkoli problém, snažil by se být o něco méně okatý. "Divný věci?" Potřese hlavou. "Měl jsem pocit, že tohle je tady normální. Někdo mi dokonce říkal, že se to dá během výprav čekat. Někdo tam asi něco posral a teď za to budeme všichni po jednom padat jako mouchy. Docela romantika, abych byl upřímnej." Samým pobavením si odfrkne. "Tolik lidí řve ze spánku a ti na Olympu maximálně tak zatáhnou nebesa, aby se nemuseli koukat na to, jak jejich děcka přicházej o rozum. Jsem pyšný na to, že pocházím z jejich genitálií." Jeden by řekl, že více radioaktivity a sarkasmu ze sebe už jen tak nevydá. Takové názory nejspíše právě změnil, protože téhle větě rozhodně nechyběla ani kapka jedu.
"Tak dělej." Natáhne ruku se hřebenem, který dál pevně drží za celou polovinu. Povolí teprve až ve chvíli, kdy bude mít případně dobrý stisk na svém mobilu.
Daughter of Hermes

za Sat Mar 10, 2018 6:35 pm
To máš pravdu. Usoudí, ale nehne ani brvou. Ne, divný věci nejsou na denním pořádku. Něco nebo někdo tady škodí. Jen je zvláštní, že zrovna teď. Někdo jiný by už na to kápl, ale ona mezi ně asi moc nepatřila, její škoda.Za to mohou proroctví, to co se stane se má stát. O to horší, když se to nestane a nebo si to vyložíme jinak. Byla doopravdy naštvaná a kdyby měla u sebe pánvičku nebála by se ji použít.Být tebou tak si dávám pozor na jazyk. Nikdy nevíš, co se stane. A mimochodem, prosím. Vytáhne mobil a hodí ho po něm. Jestli se rozbije, jí naprosto jedno. V další chvíli mu vytrhne z ruky hřeben. Díky. Příště tenhle rozhovor přeskočím a rovnou ti něco seberu. Mrkne. A vezme si svůj mobil, kdyby se pokusil jí ten mobil sebrat. A mimochodem. Byla bych ráda, kdybych už s tebou nemusela mluvit. Odfrkne si. Může jen doufat, že ji nepostihnou noční můry.Tvůj rodič má asi dobrý důvod, proč o tebe nestát, ale tak. Co já vím, třeba jen o tobě neví kvůli výpravě. Přejde ke dveřím, které otevře. Do srubu vnikne chladný vzduch.Měj se. A příště se zeptej než si něco půjčíš. Řekne a odejde pryč. Na začátku nevěděla, že se jejich rozhovor zvrtne do nenávistného rozhovoru. Ale upřímně? Byla ráda, že vypadla.
Son of Phobos

za Sat Mar 10, 2018 7:15 pm
Hřeben jí mile rád propustí z vazby. Zvlášť ve chvíli, kdy vidí svůj mobil létat vzduchem. Chytí ho dost horlivě na to, aby ho dlaní odrazil zpět do vzduchu. Ve finále si mobilem začne házet jako horkou bramborou, ale tento jistě zábavný pohled skončí, když nakonec mobil úspěšně chytí a schová do kapsy, kam patří.
"Můj rodič se časem ozve, neměj obavy." Pochlubí se se zvednutou bradou. Není moc o co stát, jeho tatínek je lempl. Přesto by pro něj nebyl problém donutit tábor doslova plakat. "Naviděnou, budu se těšit příště!" Broukne nevinně za odcházející blonckou, čímž jí nejspíše zrujnuje plány do budoucna. Pokaždé, když ho někdo vážně nechce vidět, garantuje si tím o to, aby na něj narážel každý den. Ne že by mu to vadilo, vždy se velice rád socializuje. Zhluboka si povzdechne. Co teď? Ta holka odešla, teď se bude nudit. Co bude jen... počkat.
"Jimmy? Jimmy!" Houkne na malého, sotva dvanáctiletého chlapce sedícího v zeleném spacáku zhruba dva metry od něj. Odlepí se od okna a nakročí k němu. "To je moc hezká soška, Jimmy. Skleněná, žejo? Ukaž, vážně by mě mrzelo, kdyby se ti rozbila..."
Sponsored content

Povolení tohoto fóra: