Share
Goto down
Unclaimed
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Hermův srub

za Thu Feb 22, 2018 8:11 pm
"To byla ironie blbečku." Odpoví mu na to, vlastně nechápala co v tom srubu ještě dělá nebo proč se o něj vůbec zajímá. Neznala ho a on ji. Možná za to mohla ta její prudká povaha, zkombinovaná s ohnivostí a tvrdohlavostí. Nebo prostě musela mít to svoje stůj co stůj. Tiše a dlouze vydechne načež se na posteli posadí a nazuje si vysoké boty bez podpadku, stejně černé barvy jako její oblečení či vlasy, vezme meč a elegantně vstane. Následně si meč připne k pasu a to vše naprosto klidně. Vlastně to vypadá i jako ignorace na jeho osobu. Do té doby dokud nezvedne hlavu a nezabodne do něj chladné oči. "Co mám za problém? Nic a všechno. Ale protože ti něco takového očividně stačit nebude, budu to s tebou muset vyřešit jinak." Chladně se ušklíbne a když ho míjí popadne ho za košili aniž by se zastavila. Héfaistův syn nebo ne, stěhující se nebo ne, bylo jí to fuk, prostě ho vytáhla ven s, na holku, obdivuhodnou silou a dveře prostě zakopla. Jeho protesty ignorovala a dotáhla ho až k táborovému ohništi kde nikdo nebyl a mohl tam být aspoň nějakej klid. "Tak co chceš vědět?" Pustí ho, sedne si a upře na něj neutrální pohled.
Unclaimed
Počet postů : 33

za Sat Feb 24, 2018 10:39 am
Ironicky se na ní zašklebil a hodil po ní polštář."Myslím, že slovo omyl u tebe není tak výstižné. Spíše by se do té věty hodil potrat"Nadzvedl pobaveně obočí a očekával nějaký škleb nebo protáhnutí obličeje s výrazem děláš si ze mě sakra prdel?!"Já taky doufám, že se od tebe brzy dostanu a budu mít konečně samostatný pokoj, kde se nebudu muset tlačit s ostatními táborníky jako prase na pořážku..."Protáhl obličej a přehodil si nohu přes nohu vleže. Přitom svůj pohled zase stočil k Lucy. Absolutně nevěděl co dělat. Do arény se mu po boji o vlajku zrovna dvakrát nechtělo. Rozhodně byl rád, že se tam někde nemusí potit a padat jako hruška na zem."Nevím... Asi budu ležet, možná si zajdu k jezeru nebo do jídelny. Tak zní můj plán na tak další celý týden, jelikož ten meč nechci vidět tak měsíc"Ušklíbl se a zvedl se. Rozešel se do pokoje a vyhrabal z police knihu s řeckými bohy. Pohodovým a šouravým krokem naráz se vrátil zpátky za Lucy a sedl si zpátky na pohovku. Rozevřel knihu a zhluboka se nadechl. Čtení a knihy nebyly na jeho žebříčku oblíbených věcí na prvních příčkách, takže se do čtení moc netěšil, ale rozhodně si nechtěl nechat ujít hru - najdi rodiče toho potrata co sedí před tebou."Že by jsi byla dítětem samotného Hypna, když jsi tak líná a flegmatická?"zazubil se a mrskl po ní vraždícím pohledem když shrnula jeho povahové rysy."Myslím, že s těmito informacemi mého rodiče asi najdeš těžko"podal jí knihu a znovu se vyvalil na gauči.
Unclaimed
Počet postů : 41

za Sat Feb 24, 2018 5:50 pm
Bezdůvodně dostala polštářem do obličeje, když nestihla zareagovat a zastavit ho. Načež se na něj otráveně podívala a následně vražedně přivřela oči. "Ty máš co mluvit..." Ale nijak zvlášť se jí jeho označení nedotklo, všichni mají právo na názor, no ne? A možná by ji stejně víc pobavil, kdyby jí teda dřív nesejmul polštářem. Stejně se ale nakonec zasmála lehce ironickým smíchem. "No to víš, že jo... Já jsem tu ta oběť, kdyby jsem nebyla shodou náhod ve špatný čas na špatném místě ani by sis mě nevšiml." Vyplázla na něj jazyk a potom naslouchala jeho plánu, který by snad ani neočekávala u tohohle kluka. "Cože? Nemáš teplotu, mám pocit, že ani nevíš, co to povídáš... Možná by si spíš měl zvážit opětovnou návštěvu ošetřovny, než pláže nebo jídelny..." Skepticky kývala hlavou, když někam odkráčel a za chvíli se vrátil s nějakou knížkou, kterou následně otevřel a začal v ní pravděpodobně číst a když někoho našel, pokrčila na to rameny. "Všechno je možný, proč bych nebyla?" Za to se skvěle pobavila při ksichtu, který nahodil při jejím popisu kandidáta na jeho rodiče. Převzala si od něj knížku, ale ani ji neotevřela. "Nevím, typla bych třeba Dyonísa, ale sázet na to nebudu." Položila ji na stůl a sbalila si svoje saky paky. "Nic, měj se tu, já asi jdu. Kdybych byla.skutečně děcko Hypna, určo by na mě byl hrdý, že jdu spát." Symbolicky zívla a šla do svého pokoje s rudozlatým vejcem v náručí.
Daughter of Hermes
Počet postů : 23

za Mon Mar 05, 2018 6:33 pm
Z Hermova srubu je slyšet nadávání. U všech Bohů! Kterej blbec mi sebral zase hřeben! Je možné slyšet chichotaní od dalších obyvatelů Hermova srubu, nevyjímaje jejích sourozenců. Katherine je rudá vzteky. Za poslední hodinu prohledala celý srub dvakrát a to důkladně. Zvedla každý polštář, podívala se pod každou postel. Dokonce se podívala i na parapet a na strop. Velice vtipné. Co to bude příště? Třeba mi vezmete spodní prádlo a to vás už fakt zastřelím, mám to tedy povedenou rodinku, to se musí uznat. Zamručí a rezignovaně si sedne na zem. Že já blbec jsem radši nedala na radu Libi. Zavrtí hlavou. Vztek z ní neopadl, ale aspoň už nevrhá hnusný pohled na své sourozence. Po pár minutách sezení se dá znovu do pohybu. Tentokrát začne uklízet, protože se ten bordel sám neuklidí a akorát o něj zakopne. Věci, které vyházela z šuplíků, začne znovu vracet zpátky. To mi jako nikdo nehodlá pomoct? Odpovědí jí je chichot a rychlý úprk ze srubu. Propíchne je pohledem a znovu začne dávat věci na své místo. Vztek z ní pomalu opadává a po zdlouhavém úklidu sebou žuchne na postel. Po celém dni, kdy trénovala s lukem, byla unavená a ještě musela hledat hřeben, který stejnak nenašla. S kapsy džín vytáhla mobil a zapnula si hudbu, ale nečekejte, že to byl Justin Bieber, protože ona poslouchala nejčastěji rockovou hudbu. Někdy ani nevěděla jak se daná skupina jmenovala, ale jí nešlo nikdy o skupinu, ale hlavně o písničku. Písničky byly součástí jejího života.
Son of Phobos
Počet postů : 30

za Mon Mar 05, 2018 7:03 pm
Cestou k Hermově srubu ho mine několik prchajících duší. Nemůže skrýt značně pobavený úsměv. Je neskutečně snadné tyhle osoby vyděsit. Pokud na něj zatím někdo udělal dojem, jsou to děti Área - jsou příliš stupidní na to, aby věděli, kdy se bát, což je víc, než roztomilé. Dojde tedy až k prahu Hermova srubu.
Vezme za kliku, vstoupí dveřmi a jeho osazenstvu se tak může naskytnout pohled na jeho maličkost oděnou do černého trika s krátkým rukávem a černých džín, které mají více děr, než materiálu. Za dusotu těžkých kanad postupuje dál do srubu. Lišácký úsměv mu z tváře nezmizí, ale těžko říct, zda za to může fakt, že slyší rockovou muziku, nebo to, že z levé kapsy džín vytáhne čouhající hřeben, který si dříve vypůjčil, aniž by tak nějak úplně věděl od koho. Zkrátka a dobře ho vzal, když byl poblíž. Ruka navlečená do černé kožené rukavice bez prstů přejde hřebenem po hladké černé patce vlasů. Patka upravit nepotřebuje, takže je dost možné, že tak činí z čisté provokace, protože od prchajících slyšel cosi o Kath a ztraceném hřebenu. Má prostě talent na naslouchání utrápeným duším.
"Vypadáš hrozně..." Dojde k nejbližšímu oknu, stále česajíc svou lesklou patku, která tažením vlasů téměř překrývá levé oko. "Netrápí tě třeba něco?" Nabídne jí nevinný úsměv a smířlivý výraz, ale toxická rýpavost tónu je přesně ten důvod, proč kolem jeho spacáku vzniklo holé místo i napříč tomu, že je srub přeplněný. Ležérně se opře o okno nepřestávaje skenovat blondýnu ledově modrýma očima.
Daughter of Hermes

za Mon Mar 05, 2018 7:39 pm
Na nově příchozího se nepodívá do chvíle, kdy na ni promluví. Ano, protože víc jak hodinu hledám hřeben, který jen tak náhodou držíš v rukou. Zamračí se, propíchne ho pohledem a posadí se.
Hudbu trochu ztlumí. Co se ti ale musí přidat k plusu, máš dobrej styl oblékání, vypadáš drsně. Já sice nemám na tenhle styl dostatečnou odvahu, ale líbí se mi. Zkonstatuje jeho ohos a zadívá se na svůj hřeben. Ale teď bych prosila, aby si mi vrátil hřeben, docela ráda bych se učesala. Následně ukáže na své vlasy, které jsou všechno, jen ne učesané. Kromě toho, že hledala hřeben, tak toho moc nenaspala. Co si budem. Spát ve srubu s obří bandou lidí je celkem oprus. Kór, když tam někdo chrápe a vyrušuje vás. Několikrát si musela vzít špunty do uší, aby aspoň tich pět hodin spala. Díky make-upu na ni únava nebyla vidět, ale ráno se málem sama sebe lekla. Docela by mě zajímalo, proč na mě tak čumí. Vlasy už okomentoval. Měla sto chutí se podívat do zrcadla a zjistit škody, pokud nějaké jsou. Někdy mohla vypadat jak blázen s tou svou potřebou vypadat dobře a upraveně.
Začínalo ji být v kožené bundě teplo. Pod bundou měla jen tričko a mikinu měla ve skříni, ke které se jí nechtělo, protože byla líná. Takže tam seděla na posteli, v kožené bundě a pomalu se začínala vařit zevnitř. Dřív nebo později bude nucena svou černou koženou bundu sundat.
Son of Phobos

za Mon Mar 05, 2018 8:05 pm
Napříč tomu, že slyšel každé slůvko, smířlivost se drží jeho mimiky jako klíště a nezapomíná se tvářit, že absolutně neví, o čem ta bloncka mluví. Až sotva po minutě přestane opečovávat zuby hřebenu svou patku, která se úlevně stáhne nad obočí. "Hřeben?" Zaměří oči na zmíněný objekt. Podobně musel zírat Tarzan, když poprvé slyšel o oněm nástroji na česání vlasů. Znovu zapíchne oči do blondýny, opět sálajíc radioaktivitou, za niž by se nemusel stydět ani Černobyl. "Tenhle hřeben?" Zamává hřebenem sevřeným mezi ukazováčkem a prostředníčkem, snad jako kdyby bylo nutné upozornit, že myslí právě ten, který jí ukra... vypůjčil. Ten, který si vypůjčil. Následuje zklamaný povzdech.
"Předpokládal jsem, že jako dítě Herma mi ho vezmeš aniž bych si všimnul, že ses pohla. Bohové musej bejt dost lakomý, zatim jsem neviděl, že by svoje údajný talenty předali svým děckám." Mlaskne o patro, ačkoli poslední věta by mohla být dost možná i monologem. Pochvala oblečení mu rozhoupe koutky do spokojeného úsměvu. Nefalšuje ho, ale i tak se do něj dostane trocha teatrálnosti. "Děkuju, mám několik let praxe. Vlastně jsem se tam u nás oblíkal úplně nejlíp. Vidělas mojí sestru? Neni jediná, tam u nás se každej oblíká jako napůl zdechlá ondatra." Vrátí se k odívání, které je pro Sabbi zřejmě nepodstatné, ale jeho naopak zajímá mnohem víc, než hřeben. "Měl jsem podobnou bundu." Podotkne zasněně. "Jenom hezčí, shořela mi."
Daughter of Hermes

za Mon Mar 05, 2018 8:41 pm
Ano, přesně tenhle hřeben myslím. Odfrkne si a protočí oči. Tenhle kluk nebo co to je se jí přestával zamlouvat. To, že uráží by dala, je to dětinské popichování, které znala moc dobře a obrnila se, ale to, že ji nechce dát hřeben se jí vůbec nelíbilo. [/b] To sice ano, ale nijak se tím nechlubím, to že můj otec je Hermes, jsem zjistila ani ne před týdnem, takže rozsah svých schopností jsem neměla moc šanci zjistit, ale jestli chceš, můžu to zkusit na tobě.[/b] Vstane a vydá se k němu, zastaví asi tři metry od něj. Neznám tvou sestru, ale díky. Uchechtne se.
No jistě, ale copak se tvé bundě stalo, že shořela? Neměli jste dostatek dřeva? Řekne nechutně milým tónem. Je odhodlaná mu dokázat, že není neschopná. Uvidíme, jestli si všimneš až ti něco zmizí. Sjede ho pohledem. Oproti němu vypadala jako prcek, kdyby chtěl mohl jí ublížit dřív než by řekla švec, protože by si toho nestihla všimnout. Asi budu chodit v botách na podpatku.
V bundě ji bylo čím dál tím větší teplo. Začalo ji to štvát. Necítila se dobře. Jenže nechtěla, aby si myslel, že tu bundu si sundavá kvůli němu, ještě by po táboře roznesl, že je nějaká děvka a to fakt nechtěla. Ona a děvka? To by bylo něco. Je v táboře blbej měsíc a pár dní a snažila se vypadat dobře.
I přes riziko si nakonec bundu sundala a položila ji na postel. Felix si mohl všimnout tetování, které vypadalo jako tepová frekvence a měla ho na zápěstí. A také si mohl všimnout jizvy, která se jí táhla na klíční kosti a končila u krku.
Son of Phobos

za Mon Mar 05, 2018 9:07 pm
"Kamarád prohrál sázku a odmítal ji sežrat syrovou." Odvětí s pokrčením ramen. Při té vzpomínce pobaveně frkne. Ten kyklop ji sežral i s kovovými narážkami a přezkami.
"Cos udělala tak významnýho, že si tě všimnul? Dokážu si představit, že zrovna Hermés má lepší věci na práci, nechtěl bych bejt na jeho pozici." Zasměje se. Nemá ponětí, jak Hermés vypadá a nemůže říct, že by toužil vidět chlápka v tenisových trenečkách, který běhá od boha k bohu jako pošťačka s okřídlenými teniskami. Je si jistý, že viděl film pro dospělé podobného ražení a proto jsou jeho představy ovlivněné, ale o to více Herma nechce potkat.
Samozřejmě jakmile má bundu dole, nezapomene ji sjet očima od hlavy k patě a vlastně se ani nesnaží být nenápadný. Nepříjde mu ničím zajímavá. Hezká možná, ale to je asi tak vše, co může říct o každé tuctové blondýně. Typicky hezká, nic víc. Pobaveně přizvedne obočí, když zmerčí tu nevzhlednou jizvu. Levou rukou si prohrábne imaginární vous. "Váže se k tomu něco zajímavýho, nebo je to jenom důkaz, že jsi přírodně blond?" Dotáže se. Umí si živě představit, že si jizvu přivodila sama, když se snažila o nějaký šílený zkrášlovací proces, který nejspíše viděla na youtube, ale i když by ho to nepřekvapovalo, tuší, že tak debilní asi opravdu nebude. Založí si ruce na hrudi, přičemž si stále pohrává hřebenem mezi prsty.
Daughter of Hermes

za Mon Mar 05, 2018 9:43 pm
No to musela být mňamka. Ani mě nezajímá, kdo to vymyslel. Protočí oči. Sázky tohodle typu si dávali jen blbci. Až na to, že v životě nepotkala nikoho, kdo by si dával tak nechutné sázky. Abych pravdu řekla, vůbec nic. Seděla jsem si na pláži a povídala si a najednou, bum. Vítej. Při té vzpomínce se uchechtne. V té chvíli vůbec nevěděla, co se děje. Jako omámená přijímala gratulace, než ji došlo, co se stalo.
A pak tuhle vzpomínku přerušilo jeho otázka na jizvu. Úplně zapomněla, že ji má a zalitovala, že si bundu sundala. Ano, velice zajímavý, protože jsem málem umřela a ne, to že jsem blondýna neznamená, že jsem hloupá. Řekne s nádechem chladnosti v hlase. Ráda bych ti ho řekla, ale je to něco, co nikomu neříkám, takže smůla. Mrkne a prohrábne si vlasy. Přistoupí k němu trochu blíž. Uvidíme jak si všímavý. Nedá na sobě nic znát. A co ty? Máš nějakou jizvu, která by měla, co dočiňení s blbostí?
Během chvilky přistoupí ještě blíž a nepozorovaně mu vezme z kapsy mobil. Ten si nenápadně strčí do zadní kapsy džín. Moc hezky se mi s tebou povídá. Řekne ironicky. Ale teď mi dej ten hřeben. Přece se nechceš koukat na rozcuchanou, podle tebe hloupou blondýnu. Uchechtne se a založí si ruce na hrudi. Očekávajíc jestli si všimne, že mu vzala mobil, i když měl minimální šanci si toho všimnout. Od čeho je taky dcera Herma, že?
Son of Phobos

za Mon Mar 05, 2018 10:06 pm
"Jen jsem se ptal, jestli je to zajímavý, ne že to chci slyšet." Pokrčí rameny. Byl to spíše druh řečnické otázky, která jenom navedla na další možnost si rýpnout. Uvědomuje si, jak je to dětinské, ale nemůže si pomoci. Inteligence se přeceňuje. Idiot může být přítěž, ale to ještě neznamená, že tvář chytrolína není dělaná na podrážku. "Ne, nemám. Asi nejsem dost debilní na to, abych se dostal na pokraj smrti." Z plic unikne teatrální povzdech. Vskutku toho musí litovat.
Ukradeného mobilu si opravdu nevšiml, ačkoli ho má pouze jako osobní přehravač. Ostatně tam, odkud pochází nemají signál, takže je mobil poměrně k ničemu. Přesto pro něj muzika znamená tolik, že se bez mobilu neobejde o nic méně, než běžný puberťák. "Možná, že tě chci jenom ušetřit od módního fiaska, napadlo tě to?" Nasadí úsměv, kterým se pyšní přinejmenším turecký med. "Jako rozcuchaná blbá blondýna vypadáš mnohem uvolněnější. Frigidních, rozumných a samostatných žen je tady až moc."
"Můžu ti půjčit ještě nějakej fishnet a možná choker, určitě by ti to jenom prospělo." Nakloní hlavu na stranu, znovu ji sjede očima od hlavy až k patě, nyní však s jasně kritickým podtónem.
Daughter of Hermes

za Mon Mar 05, 2018 10:40 pm
V tomhle táboře bývají velice zvědavý lidé. Ne, že by mi to vadilo, ale působí někdy otravně. Uchechtne se. Tenhle den se na nic jiného než uchechtnutí ani nezmůže, ale aspoň má dobrý pocit z toho, že je nepozorný a nedostatečně si hlídá své věci. Ano, i ona někdy nedává pozor, ale včas na to přijde. Pokud nepočítáme hřeben. Toho si všimla zatraceně pozdě. To je plus, ne? Aspoň bude obtížnější tě jednou zabít nebo přizabít. Sama by ho chtěla za ten hřeben přizabít. Asi si bude muset koupit pár hřebenů do zásoby. Módního fiaska? To by mě fakt nenapadlo. Nemyslela to ironicky. Teď to myslela doopravdy vážně. Občas měla pocit, že někdo usiluje o to, aby ji znemožnil. Při zmínce o frigidních, samostatných a rozumných ženách se lehce zasekne. To chceš říct, že spálím vodu? Ty mi teda fandíš. Protočí oči a dosud založené ruce spustí podél těla. To bych potom vypadala jak rockerka. Asi. Zhodnotí a dá hlavu na stranu jako by o tom přemýšlela. Sice to nezní špatně, ale to bych vlastně musela změnit i styl líčení a vážně sáhnout po YouTube. I když zase nepotřebuju vypadat jak uplnej emouš. hlavu narovná a ustoupí od něj o krok. Přece jenom svůj úkol úspěšně splnila a mohla jen čekat, kdy si toho všimne a bude žádat o vrácení, které si sakra rozmyslí a určitě za to bude něco chtít. Třeba ten hřeben, který furt má a ještě jí ho nevrátil.
Odkud si se k nám vlastně dostal? Utekl si? Nebo si se jen tak náhodou potuloval po lese a našel si tábor? Upřímně. Vždycky ji zajímalo jak se sem, kdo dostal. Každý to měl jinak. Málokdy se stalo, že by se dva lidé shodli na stejném příchodu.
Son of Phobos

za Tue Mar 06, 2018 1:08 pm
Oči žijící veškerou jízlivostí světa zhasnou, když uslyší zmínku o emařích. Dočista jako kdyby zemřel zevnitř. Poprvé za celé setkání mu zmizí úsměv ze rtů, které stáhne do úzké, nic neříkající linky. "Emař ne." Vyplivne slova z chladem, který by byla schopna vychrchlat snad jen Chioné. Emo je nehynoucí součástí jeho minulosti. Velmi temnou součástí. Součástí, díky které si z něj dělá prdel snad každý známý, kterého má, jelikož je to jedna z mála věcí, co ho vyvedou z míry. Vlna chladu se z něj naštěstí stáhne stejně rychle, jako se přihnala tak mu opět po tváři pobíhá ten samolibý úsměv, který už z principu svou radioaktivitou působí genetické mutace.
"Dokázal bych to mnohem líp, než YouTube. Všichni tam stojej za hovno." Mlaskne o patro. Vzpomínka na třináctileté děti, co jsou hrozně moc metalisti ho donutí se zazubit. Ne že by byl jiný. Ne že by nebyl desetkrát horší. Ne že by ho otec málem nevydědil, když tvrdil, že v jeho srdci sídlí temnota a hrál v koutě na kytaru aniž by přes své vlasy viděl na struny. Ukradený mobil je mu stále putna. Mobil totiž není nic o čem by běžně přemýšlel, takže ho nijak nepostrádá. Zatím.
"Chtěla mě sežrat Amy Lee, když jsem byl v zákulisí, tak pro mě přišel chlap s kozí prdelí a odvedl mě sem." Pokrčí rameny, nejspíše mu je ten fakt zcela lhostejný. Je tolik důležitějších věcí. "Myslím, že to má podobně každej, ne? Málokdo sem šel aniž by mu hrozilo, že ho něco podřízne."
Daughter of Hermes

za Thu Mar 08, 2018 9:22 pm
Tak promiň. Nemyslela jsem to jako urážku. Protočí oči a sedne si na postel. Mobil, který vzala má bezpečně schovaný a nic ji nebrání v tom, aby vzala svůj a vypnula písničky. Nevím proč, ale jseš podezřelej. Pomyslí si. Sjede do ho už po několikáté pohledem. Ne že by byl ošklivý, ale divný. A to potkala ve svým životě větší podivíny. Jseš celkem egoista. Je pravda, že videa o tom jak udělat perfektní make-up, někdy dopadnou jak omítka, ale na hudbu je to svatý. Zdůvodní své přesvědčení, že není YouTube úplně tak špatnej. Sežrat? To po tobě šla jak vosa na med. Uchechtne se. I když. Kdo ví, třeba si zrovna od toho medu byl. Jednou za život si mohl bejt sladkej. Při té představě se zasměje. On a od medu. Fuj. Zmínka o chlapovi s kozí prdelí jí moc nepřekvapí. Tihle lidé, pokud se jim dá tak říkat, se pohybovali snad všude. Hodně oblíbený druh, asi. Každý to má jinak. Někdo tábor hledá, někdo se sem přimotá náhodně, někoho jsem pošlou a tak dál a dál. Mávne rukou, že je to vlastně jedno a že o tom nemusejí mluvit. Je to zbytečný. Někoho to zajímá někomu je to šumák. Poslední šance mi vrátit hřeben než ti ho nenápadně seberu. Uchechtne se a oklepe se zimou. Začala litovat, že byla tak líná a nedošla do skříně pro mikinu. Odfrkne si a obleče si bundu. Ať chce nebo ne, začne ji být tepleji než předtím.

Sent from Topic'it App
Son of Phobos

za Fri Mar 09, 2018 6:40 pm
"Nejsem egoista, jenom vím, co umím dobře." Ostatně se líčil podstatnou část svého dětství a tím pádem si něco pamatuje. Dokonce mu líčení pochválil i Bill Kaulitz, takže je na své schopnosti neskutečně pyšný. Jak by dopadl, kdyby měl líčit druhého je už jiná věc.
Nesouhlasně zavrtí hlavou, utrousí i další pobavené frknutí. "Ne, na takových koncertech smrdíš od všeho, ale med to určitě nebude." Zazubí se. Na rockových a metalových festivalech nikdy nesmrdíte něčím sladkým. A když už, rozhodně to nebude ta příjemná verze sladkého. Když vás dav natlačí na stopadesátikilový válec sádla, který se sotva vejde do svého o číslo menšího trička Iron Maiden, dá se předpokládat, že prostě nebudete v pořádku. "Ale med bych si dal, na sladký jsem tady nenarazil. Koláče se nepočítaj, těma se tady lidi cpou až nechutně často."
Znovu se ohlédne do svých prstů, mezi kterými vězní hřeben. Ještě jednou zopakuje pohled, který jako kdyby právě teď zjistil, že nějaký hřeben vůbec drží. Tentýž výraz věnuje i jí. "Jo ty chceš tenhle hřeben?" Udiveně vytáhne obočí a rty vytvaruje překvapené 'o'. "A proč to neřekneš hned? Snad to není zas tak těžký, ne?" Užuž natahuje ruku, že jí ho podá, ale na čtvrtině cesty se zarazí a strhne ji zpět. "Asi ti na něm prostě tolik nezáleží." Pokrčí rameny a prostě se na základě svých slov rozhodně hřeben schovat do kapsy bundy. Jen co zajede do pravé kapsy mu úsměv ztvrdne v pokřivené lince. Tak to jistě dělá, když slyší špatný vtip.
"Svině."
Zahlásí. V kapse nenahmatal svůj mobil a když jste v Hermově srubu, není tak těžké si dát jedna a jedna dohromady. "Snažíš si ze mě dělat srandu, urážíš mě a ve finále zjistím, že jsi mě okradla?" I se hřebenem založí ruce na hrudi. "Úžasný, možná jsi jediná, co na mě zatím udělala dojem." Zasměje se, nyní asi poprvé bez příměsi sarkasmu. "Vrať to."
Sponsored content

Povolení tohoto fóra: