Share
Goto down
avatar
Mrcha mrňavá
Počet postů : 100
Zobrazit informace o autorovihttp://olympians-rp.forumczech.com

Athénin srub

za Tue Jan 23, 2018 7:20 pm
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Athénin srub

za Sun Feb 25, 2018 1:37 pm
Spokojeně se usmála a vzala ho za dlaň. Propletla si s ním prsty a vešla do Athénina srubu. Ihned jí přivítala vůně kakaa, jelikož někteří jedinci zde kakao připravovali každý den, a tak ta příjemná vůně provoněla celý srub. Vešla s Rileym za sebou do svého pokoje a zavřela dveře. Pustila jeho ruku a rozešla se ke skříni. Položila Thomasovu bundu na židli a vybrala si nějaké své normální triko, které si vzápětí přes sebe přehodila. Otočila se na Rileyho, vzala ho za ruku a společně s ním ulehla do postele, která byla v celku velká, jelikož si to někteří z potomků osobně vyžádali. Ona ten pokoj podědila po nějakém polobohovi, který odešel. Přehodila přes oba peřinu a dala Rileymu dlouhý polibek. Přitulí se k němu a položí mu hlavu na hruď. Spokojeně mu přitom dlaní sjede po krku až na hruď a uculí se."Konečně teplo domova"zašeptá mu a zachumlá se do deky. Po dnešku se cítí, že konečně něco udělala a nějak se pohnula z místa. Po dlouhé době. A navíc s tím pokrokem je teď v posteli a jeho přítomnost si zcela užívá.
avatar
Son of Hypnos
Počet postů : 48
Age : 14
Zobrazit informace o autorovi

Re: Athénin srub

za Sun Feb 25, 2018 1:59 pm
Riley Bethany spokojeně následovaldo jejího pokoje a nasával přitom atmosféru Athénina srubu. Všude po zdech vysely nákresy budov a zařízení, kterým malý Hypnosovec vůbec nerozumněl, po stolech které míjeli se chaoticky povalovaly tužku, kružítka, pravítka, počítače a zmuchlané papíry, nikde nebylo vidět jedinou pavučinku a vůně kakaa ho příjemně ukolébávala. Athénin srub rozhodně působil sympaticky.
Než vstoupil do Bethanina pokoje, musel se trochu začervenat, protože koneckonců, byl to holčičí pokoj, ale jakmile byl uvnitř a shledal že není plný růžových třpytek a jednorožců, zase se uvolnil. V duchu si udělal dnes již třetí poznámku, a to že musí Thomasovi vrátit jeho bundu a pak už se zase věnoval Bethany. V posteli jí pevně objal, trošku si připadaje jako nějaký přerostlý plyšák -což mu vůbec nevadílo, naopak měl pocit, že je pro tuhle funkci jako stvořený- a opětoval její polibek. Potom už mu ale jeho vlastní otec zavřel oči, jakoby svému synovi sděloval, že pro dnešek to stačilo. Z posledních sil se Riley ještě stihl dívky ve svém náručí zeptat.
,,Bethany...? Tohle.... znamená.... že spolu.... chodíme...?" Zamumlal a naprosto definitivně se propadl do říše spánku.
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Athénin srub

za Sun Feb 25, 2018 2:17 pm
"Nejspíše ano..."Sama tomu faktu nemůže uvěřit. Pohladí spícího Rileyho po tváři. Když spal, byl ještě roztomilejší než když byl vzhůru a to už bylo co říct. Celkově nechápala jak někdo jako on v ní dokázala vyvolat něco tak silného, čemu říkala láska. Když ho poprvé viděla, myslela si, že ten kluk si bude ještě hrát s bábovičkami na písku a polibcích či lásce nebude vědět absolutně nic. Za ten celý den ji, ale až ohromně překvapil. Když se však ona snažila usnout, její oči ji to nedovolovaly. Rozhlédla se po svém pokoji s bílými zdmi, dřevěnou podlahou a architektonickými obrazy na zdech. Zde by se nejspíše žádná z Afroditiných děvčat nezabydlela. Jí stačilo jen jednou navštívit jejich růžové pokoje plné třpytek a jednorožců a byla ráda za ten svůj. Přivřela oči a znovu položila Rileymu hlavu na hruď. Až po několika minutách přemýšlení a miliónech věcí se jí konečně podařilo se propadnout do říše spánku, který po tom celém namáhavém dni potřebovala.
avatar
Son of Hypnos
Počet postů : 48
Age : 14
Zobrazit informace o autorovi

Re: Athénin srub

za Sun Feb 25, 2018 2:48 pm
Rileyho probudilo bušení na dveře a volání ,,Bethany! Bethany!? Vstávej, už dávno byl budíček!". Nejprve z toho byl strašně zmatený - Předně, v Hypnosově srubu by si nikdo nikoho nedovolil budit před jedenáctou, nadále, v Hypnosově srubu nebyla žádná Bethany a za třetí - vůbec neležel ve své posteli. To se mu sice stávalo často, ale málokdy se probudil v něčí cizí posteli. Teprve když uviděl dívku vedle sebe, vzpomněl si, co se to včera vlastně stalo. Vzpomínky se objevovaly jedna za druhou, úměrně s čímž se rozšiřoval jeho úsměv. Spokojeně vydechl, zachumlal se hlouběji do peřiny, zavřel oči...
,,Bethany! Počítám do tří a pak jdu dovnitř! Jedna.... Dva...." Riley se okamžitě cítil čilý jako rybička. Rychlostí namydleného blesku vletěl pod pod postel a modlil se, aby ho ten ranní budič neobjevil. Vážně se mu nechtělo vysvětlovat nějakému nasupenému Bethanině bráškovi, co dělá v posteli s jeho sestrou. O chviličku později už vrzly dveře a onen nezvaný host vstoupil dále.
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Athénin srub

za Sun Feb 25, 2018 3:04 pm
Probudila se a podívala se na Rileyho, který v mžiku skočil pod postel. Poté se její pohled stočil k novému návštěvníkovi jejího pokoje. Hodila po něm vražedný pohled a nadechla se."Kolikrát jsem ti měla Nicolasi říkat, že mě máš nechat spát když to potřebuji. Dělala jsem včera na projektech až do noci. Dej mi hodinu a už půjdu.... Prosím"dodala nakonec už s trochu klidnějším tónem v hlase, ale i tak byla v celku naštvaná a rozespalá. Vstala a poodešla ke skříni. Vzala si legíny a nové triko a podívala se na něj."ehm... Říká ti něco soukromí? Chci se převléknout!"zamávala mu oblečením před obličejem a založila si ruce panovačně na prsou. Přičemž kopla polštář, který svou cestou hodila k posteli, aby zakryl Rileyho, který se skrýval pod její postelí. Gumičkou si ještě stihla svázat vlasy a ukázala Nicolasovi rukou na dveře. Tyto ranní přepadovky se jí moc nestávaly, jelikož většinou vstávala na budíky vždycky včas, ale dnes se jí nejspíše v oné milé společnosti spalo lépe než kdykoli jindy.
avatar
Son of Hypnos
Počet postů : 48
Age : 14
Zobrazit informace o autorovi

Re: Athénin srub

za Sun Feb 25, 2018 3:35 pm
Kdoví který bůh vyslyšel Rileyho modlitby, ale Nicholas, jak ho nazvala Bethany, za sebou skutečně zavřel dveře a odkráčel, ačkoliv si předtím neodpustil jakousi štiplavou poznámkou, kterou Riley dost dobře neslyšel. Jakmile se ujistil, že se jeho kroky vzdalují, úlevně vydechl a vyhrabal se zpod postele. Poté vrhl ospalý pohled na Bethany a pomalu zamrkal. Vstávat takhle brzo ráno... Brrr....rozhlédl se, jestli neuvidí nějaké hodiny a když ke svému neskutečnému zděšení shledal, že je teprve chvíli po osmé, plácl sebou zpátky na postel.
,,Půl deváté.... Jak někdo může... vstávat v půl deváté?" zamudroval, zvedl polštář ze země a zhluboka si povzdechl. ,,Díky bohům, že my máme program až okolo oběda... Půl deváte... při bozích Olympu!" Nakonec, když si postěžoval, se znova podíval na trochu rozcuvhanou Bethany, která stále svírala oblečení. Jeho po ránu nedokrvenému mozku chvíli trvalo, než zpracoval informace, ale pak se začervenal -krev kterou potřeboval mozek si evidentně zarezervovaly tváře- a zvedl se.
,,Ehm, dobré ráno... Uhm... Asi bych měl... Jít...? Naši mě začnou shánět až.... Okolo oběda, ale.... Měl bych se převléct a... Nechci tě rušit.... Huh, a.... musím ještě do kovárny." Pozdravil a usmál se. Přeci jen, včera na svojí ruku tak trochu zapoměl a asi by mu jí hefaistovci vážně měli opravit... Navíc měl na sobě pořád plavky, sandály nechal na pláži a že spolu chodí - jak se Riley těsně před usnutím ke své nesmírné radosti dozvěděl- nutně neznamenalo, že musí Bethany okukovat. Přistoupil k ní a dal jí kráký polibek na rozloučenou.
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Athénin srub

za Sun Feb 25, 2018 4:03 pm
Vítězoslavně se podíval k nebi když konečně Nicholas odešel. Hlasitě vzdychla a ohlédla se na Rileyho. "Ono se normálně vstává v osm, aby jsme do oběda byli, alespoň dvě hodiny v aréně i když pravda je, že tam většina lidí nechodí a ještě to po snídani dospává"Pokrčí rameny a opře se o desku stolu. Pobaveně se zasměje když si začne stěžovat na jejich budíčky a vstávání. Chápala, že děti Hypna nejspíše budou mít jiný časový harmonogram než ostatní obyvatelé tábora, ale i tak jí to přišlo vtipné."Počkej, převleču se a půjdu s tebou, alespoň kousek"zasmála se a bez jakéholi ohlášení se začala převlékat do nového oblečení. Ke konci si ještě svázala vlasy z culíku do drdolu a vzala si boty."Nemusíš se otáčet ty ťuňťo. Mám na sobě ještě stejně plavky"rozcuchá mu vlasy a sladce se zasměje. Chytí ho za ruku a vyjde s ní ze srubu. Cestou se jenom usmívá. Zastaví se až na pomezí, kde se jejich cesty rozdělují. Věnuje mu dlouhý krásný polibek a rozejde se směrem do jídelny. Dlaněmi přitom kouzelně vyžene ze tváří červeň, která jí doposud okupovala a s prázdným žaludkem spokojeně zasedne za stůl své matky.
Sponsored content

Re: Athénin srub

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru