Share
Goto down
Mrcha mrňavá
Počet postů : 68
Zobrazit informace o autorovihttp://olympians-rp.forumczech.com

Horolezecká stěna

za Tue Jan 23, 2018 7:11 pm
Unclaimed
Počet postů : 30
Zobrazit informace o autorovi

Re: Horolezecká stěna

za Sun Feb 11, 2018 5:48 pm
Když se vzbudila - nutno upozornit, že dneska vstávala výjímečně docela brzy - ani nečekala, až ji někdo bude hnát trénovat a aby se neřeklo, vypadla ze srubu a šla k horolezecké stěně. Vzala si sebou samozřejmě blok a pouzdro s tužkami a pastelkami, aby se během dne nenudila. Nikdy se sama neobtěžovala trénovat. Ne, že by byla líná nebo tak něco, ale stačilo jí se kouknout na trénování ostatních a nějak jí přešla chuť. Měla pud sebezáchovy a když viděla, jak do sebe mlátí mečem a tak dále a tak dále, vůbec ji to nelákalo. I teď, když došla k té stěně a viděla, co ta věc dělá, řekla si, že snad ani ve snu by na to nelezla. I když měla oblečení, ve kterém by 'cvičit' mohla. Tepláky a tílko byly rozhodně dobrá volba na trénink, ale ne pro ni. Ona si zkrátka a dobře šla dřepnout na balvan do tureckého sedu a nachystala si věci na kreslení. Třeba to mohlo vypadat, že si kreslí tu ohavnost, která by jí asi jistě zabila, kdyby na to vlezla, ale ve skutečnosti si malovala to, co se jí dnes a i mnoho dní předtím zdálo. Pořád dokola a dokola... Jsem snad už jak rozbitá gramofonová deska? Zamračila se nad vlastními neoriginálními sny. Už dva týdny se jí pořád zdá jen o davu lidí, který jde pouští a nikdo z nich nemá oči. Je to divný a ještě nikam nedošli, ale pořád jdou. Už jimi měla pokreslený skoro celý blog. Teď si začala črtat postavu dívky, která byla povětšinou v čele davu cestujícího pouští. Zatím jí to bavilo, kreslit si. Nebyl tu ještě nikdo, kdo by otravoval, takže asi bylo fakt celkem brzo nebo pozdě a byl čas na oběd nebo něco. Skoro si nebyla jistá, kdy vstává. Každopádně jí to vyhovovalo, ponořila se do toho a zase skoro splynula s okolním světem. I když přemýšlela, že si asi půjde zaběhat, až jsem přeci jenom někdo přijde.
Unclaimed
Počet postů : 33

za Sun Feb 11, 2018 5:59 pm
Po krátké procházce táborem se rozhodl, že dnes nebude dělat nějaké další akty rebélie vůči vedení tábora. I tak ho podle něj nesnášelo dost a tak si řekl, že si od toho dá dneska svatý klid a bude se zase po delší době naplno věnovat tréninku. Přeci jen už mu zase chyběla ona soutěživost a zapálenost pro věc, kterou vždy cítil, když držel v ruce meč a nebo zběsile lezl po horolezecké stěně. Strčil si sluchátka do uší a rozběhl se poklusem k horolezecké stěně. Když konečně doběhl do místa, kde stála pro některé táborníky největší můra v jejich mizerném životě, zastavil se a hlasitě vydechl. Krátce se protáhl a rozhlédl se kolem sebe. Spatřil jenom dívku, kterou sice párkrát v táboře vídal, ale nikdy s ní neprohodil jediné slovo, jelikož vždycky něco kreslila a tak ji nechtěl rušit z jejího uměleckého transu. Otočil pohled zpátky ke stěně a podíval se na ni jako na rovnocennou soupeřku. Vedle něj sice bylo jakési jištění, které mohl kdykoliv využít, ale s ním by to pro něj byla akorát nudná aktivita, která by nebyla ničím výjimečná. Vyskočil do vzduchu a zachytil se o jeden výstupek. Přitáhl se nahoru a začal jako nějaký pavouk lézt po stěně nahoru a vyhýbat se přitom nástrahám, které tato stěna skrývala. Když se konečně zachytil konce, vyhoupl se nahoru a utřel si kapičky potu z čela. Otočil se proti větru a prohrábl si vlasy. Potom se jenom otočil na sedící dívku. Chtěl ji vidět, jak zvládne zeď ona."Nechceš si to taky zkusit?"zvolal na ni ze shora a klekl si na okraj stěny.
Unclaimed

za Sun Feb 11, 2018 6:21 pm
Věnovala se svému, když ke stěně přišel jeden kluk. Stoprocentně ho už viděla, vlastně si byla celkem vzato jistá, že je taky v Hermově srubu, i když už nepostřehla, jestli je tam jako jeho syn nebo ze stejného důvodu jako ona. Nezájem božského rodiče. Ale ve výsledku jí to bylo celkem šumák, protože se stejně s lidmi tady moc nebavila. Takže si ho vlastně nevšímala ani teď. Dál si kreslila svoji divnou partičku s nekonečnou cestou a snažila se být neviditelná. Jenže jí to evidentně nevyšlo, protože na ni promluvil. Prvně se rozhlédla kolem, než jí došlo, že je na vršku té nebezpečné věci. Zašklebila se, když jí do očí zasvítilo slunce a zakryla ho rukou. "Ne, díky." Nikdy ji moc neužilo na dlouhé proslovy, takže mu snad odpověď stačila. Víc mu neřekla a vrátila se zpátky ke kreslení. Už to měla skoro hotové, takže si při nejhorším půjde zaběhat, kdyby jí chtěl na tu stěnu dokopat. To tak. Na to nepolezu ani za nic. Nejsem sebevrah. V duchu si odfrkla. Sedávala tu celkem často a viděla, jak se z té věci začne valit láva, když je někdo moc pomalý. Představa, že by se to stalo jí, moc přitažlivá nebyla, takže na to radši ani nelezla. Vážně není někdo, kdo by se chtěl nechat zabít a upíct lávou. Pud sebezáchovy... Radši si tudíž všude kreslila než, aby něco dělala. Má asi prostě ráda bezpečí.
Unclaimed

za Sun Feb 11, 2018 6:30 pm
Ta holka byla typická ženská tady v táboře, pokud ovšem nepočítal dcery Ára, které se na tu zeď vrhaly se slinami u pusy stejně jako kdyby viděli štěňátko nebo dostali poukázku do McDonaldu, ty typické holky se té stěně vyhýbaly kilometr velkým obloukem. Zavrtěl nad tou holkou hlavou. Možná na něj přicházela zase jeho hravá puberťácká chvilka a nebo chtěl, aby ta holka tu stěny vyšplhala. Slezl v mžiku dolů a rozešel se za ni. Vzal ji z ruky blok i tužku a odložil ji vedle ni."Nebuď srab. To se klukům nelíbí..."zazubil se na ni a dotáhl ji za ruku ke stěně."Dám ti jištění a polezu za tebou. Nemáš se čeho bát, jasný? Když ta tě chytnu, kdyby jsi padala"řekl a ani nečekal na odpověď. Hodil ji bezpečnostní postroj a sám začal utahovat bezpečnostní smyčky z lana a připevňoval je na stěnu tak, aby kdyby spadla tak se jí nic nestalo a jenom by se začal houpat ve vzduchu."Zabije tě první příšera, když si budeš jenom kreslit a netrénovat. U takové hezké holky by to byla škoda.."uculil se a začal používat taktiku stejnou jako Apollónovci, když někoho přemlouvali - a to balením. I když s ním neměl skoro žádné zkušenosti.
Unclaimed

za Sun Feb 11, 2018 7:05 pm
Ani si nevšimla, že slezl dolů a štrádoval si to k ní, když jí sebral blok i s tužkou a položil to vedle ní. V tu chvíli k němu jen vrhla nechápavý výraz, zatím - na štěstí pro něj - bez známek podráždění. "Co to do..." prdele děláš? Nedopověděla myšlenku, protože nechtěla být sprostá a taky se ani nestihla rozkoukat, když jí začal tahat ke stěně. Vůbec nechápala, proč by měla dělat něco, co by se líbilo klukům a potom na něj jen tupě zírala, když do ní začal hustit něco o tom, že polezou na tu stěnu. Pak jí ještě hodil nějaký postroj a to taky vůbec netušila, co s tím má dělat. Co to sakra je? Podívala se na něj polonechápavým a poloposměšným výrazem. "Děláš si ze mě legraci?" Věnovala mu skoro milý úsměv se stopou dotčení a sledovala jeho počínání s povytaženým obočím a trochu zděšeným výrazem, který se začínal prohlubovat. Jestli si myslel, že na to vyleze, když jí poleze za zadkem, aby ji jistil, tak se šeredně mýlil. I kdyby měla tucet lidí, co by ji měli jistit, tak by na to nelezla. Poté však zača se starou známou větou, že jí něco zabije, i když přidal kecy s hezkou holkou. Jedna instruktorka do ní prostě jen hustila, že jí něco sežere, když nebude nic dělat. Ale ona prostě nechtěla a v táboře by se jí stejně nemělo nic stát no ne? Takže si jen vzdorovitě založila ruce na prsou a zvedla brdu jako paličatá koza. "Radši budu kreslit." Pak se sladce usmála a pokusila se prokouznout okolo něj zpátky k tomu balvanu a rozkreslenému obrázku.
Unclaimed

za Sun Feb 11, 2018 7:16 pm
Pobaveně se na ni uculil a nasadil ji helmu na hlavu. "Legraci si milá zlatá nedělám. Co budeš dělat, až to budeš muset vylézt a bude tady instruktor. Věř mi, že lepší je se to naučit dříve než potom vypadat za naprostého hlupáka."Nadzvedl obočí a chytl ji za tílko. Dotáhl ji zpátky a znovu ji dal postroj do ruky."Dělej. Bude sranda."Mrkl na ni a sám se opřel o stěnu. Když si něco umanul byl jako starý zatvrdlý osel, který se nehnul z místa ani o píď. Rozhodl se tam s ní být do té doby než to nevyleze nahoru, alespoň jednou."Jinak tě sežere mantichora a chudák tvůj božský rodič se na tebe bude dívat jako na mrtvolu"řekl se závistí v hlase. Zase se musel zhluboka nadechnou, aby ten vztek na svého božského rodiče trochu uzemnil. Už si nemohl dělat mylné iluze o tom, že se někdo k němu někdy přihlásí. Vždyť už tady byl několik let a stále nic. Nejraději by svému rodičovi nakopal zadek i kdyby to byl bůh čehokoliv. Upevnil poslední smyčku a připevnil ji k jejímu postroji."Když už by jsi padala tak spadneš do měkkého. Neboli do mě... Zazubil se na ni a podíval se na ni pohledem, který říkal, že se rozhodně nehne z místa dokud nevyleze nahoru. Poté ještě dodá zatraceně vážný výraz. Cítil se teď jako instruktor a naprosto si to užíval.
Unclaimed

za Sun Feb 11, 2018 7:52 pm
Nevěřicně na něj vykulila oči, když jí na hlavu dal helmu. Co jsem komu udělala?! Neraději by začala křičet, ale nebyla si jistá, jestli by si to zasloužil. Asi to myslel v dobrém, i když jí začína trochu deptat. Byl moc akční a ona už začínala uvažovat, že mu asi něco udělá, aby trochu zklidnil. Ale trochu se usmála, když přišla přednáška o instruktovi, co ji k tomu dokope a bude za hlupáka, což sám o sobě nebyl správný výraz. Spravné označení bylo neschopná nešika a to ona byla, věděla to a nechtěla s tím nic dělat, protože ji to nijak neomezovalo. "No a?" Její úsměv dokonale říka, že ji to ani trochu netrápí a štrádovala si to pryč, když jí znova přitáhl a vytahal jí tílko. Což jí bylo stejně jedno, protože už věřila v jeho nesmrtelnost. "Já si srandu představuji jinak." Pronesla bez známky pobavení, když jí dal zpátky ten hloupý postroj, do kterého ani nevěděla, jak se leze. Tohle byl způsob mučení, ale jí fakt nedocházelo, čím si to jen zasloužila a vůbec se jí nelíbilo, jak se opřel o stěnu a připoměl jí mezka. Pak se ale uchechtla při zmínce o jejím rodiči. "To by mě teda fakt mrzelo, když jsem mu nebo jí stejně putna." Z jejích slov neodkapával tak docela jed, ale bylo v tom hodně sarkasmu v začátku a potom možná trocha zloby, i když ne velká. Nezáleželo jí na tom. Jediný její skutečný rodič za ty roky byla paní Kingsleyová a víc už asi ani nechce. Měla ji moc ráda a pochybovala, že by si zvládla být blízká s nějakým bohem z Olympu, takže jí to bylo fuk. Ale během jejích úvah o zesnulé adoptivní mamce jí ten otrava přiváza ne nějaké ano nebo co. Už jí skoro štval, ale zamračila se na něj, když se na ni tak zazubil a měl hloupé řeci. Jenže tam stál s tím blbě otravným pohledem a ona div nezavrčela, když nakonec povolila. "Pro Kristovy rány! Fajn!" Protočila oči a podívala se nahodu na ti divnou děsivou věc. Ani se neobtěžovala čekat na instruktáž, prostě toam vyleze a potom jí snad dá pokoj. Takže se chytila za ty ty držáky, co nejvýš, ale pak se zasekla na mrtvém bodě a otočila se k němu. "Asi jsem se začala bát výšek." Nejraději by se zagebila, ale tvářila i přes to naprosto vážně.
Unclaimed

za Sun Feb 11, 2018 8:06 pm
"Slyším, že s rodiči to máme podobně. Já už tu jsem ani nevím kolik let a stále čekám jako naprostý imbecil na to, až se někdo z vrchu uráčí zvednout zadek a nebo jen hnout prstem, aby se ke mě přihlásil..."Protočí očima a sleduje její lezení. Neleze nijak špatně, až na to, že se vždycky dlouho zasekne. Dá si ruku před oči, aby mu do nich nesvítilo slunce a začne lézt za ni."Tak to máš blbý. Lez pavoučku. Lez"Řekl ji, když dolezl vedle ní. Zachytil se o její lano a druhou rukou ji ukázal, kde by měla dát ruku a kde nohu."Hlavně se nestresuj a považuj to jako chůzi do výšku. Když si to budeš představovat jako jednoduchou věc, půjde ti to mnohem lépe a nebude ti to připadat tak obtížné." Zkusil ji poradit něco, co mu radila jeho sestra, když ještě byla v táboře a neodešla s lovkyněmi bůh ví kde trajdat po světe. Vylezl trochu výše a znovu ji sledoval."Pojď si povídat, rychleji ti to uběhne"zvolal směrem k ní a vytáhl si z kapsy karamelku, kterou si jednou rukou odbalil a hodil si ji do pusy. Ta lezecká stěna pro něj byla denní chleba a tak se nemusel bát, že se na něj pustí láva, jelikož věděl, kde přesně lézt, aby se ho ani nedotkla. I tu neznámou dívku směřoval tak, aby se nemusela bát lávy."Začal bych s tím jak se jmenuješ... Já jsem Kayle, ale můžeš mi říkat Kai. Rád tě poznávám"uculil se na ni a přitom ji jistil.
Unclaimed

za Sun Feb 11, 2018 8:34 pm
Pokrčí rameny na jeho poznámku o rodičích. S touhe vadou svého bytí se už vypořádala. "Jaké to neštěstí. Beztak není o co stát." Když potom ale lezla po té pitomé stěně, už tak nad věcí nebyla. Neviděla na tom nic zábavného a štvalo jí, že se k tomu nechala donutit. A ještě jí prohlašoval za pavouka, takže se na něj zamračila. "Kuš. Co když mám i arachnofobii?" Trochu se na něj uculila, ale pak se otočila a usmála se normálně. Z pavouků strach vážně neměla. Vlastně byli celkem roztomilý s tím množstvým nožiček a očíček. Ale asi by se smála, kdyby nevěděl, co je arachnofóbie. Potom si teatrálně povzdechla, když nakonec přeci jenom přišla ta instruktáž. Vlastně nepochopila, co jí tam vykládal, ale přebrala si to po svém a vzala to jednoduše. Drž se nebo spadni. Ale otočila se na něj s pitomnějším úsměvem. "Co je na tom obtížného?" Zamrkala a uculila se jako andílek. než zase vylezla o trochu výš. I když jí div nezaskočilo, když si chtěl povídat. Podívala se na něj, jak se cpe karamelkou a protočila na něj oči. "Aby ti nezaskočilo... Já si nepovídám." Zdělila mu bezvýrazně, ale nelezla dá, protože se nemohla soustředit na to, co dělá, když kecal a kecal a kecal. Fajn, jen se představil, ale i tak. Mohl i tak být rád, že je dneska tak výmluvná. Většinou prohodí denně jen pár slov, která jsou obvykle jen Děkuji a Prosím, které říká v jídelně, když si jde pro jídlo. Ale budiž. Když už se jí představil, nebude si hrát na tajemnou. Takže lezla dál a prohodila k němu jméno. "Lucy." A i to stačilo, aby ztratila koncentraci a podklouzla jí noha. Vypískla a zavřela oči. Vlastně ani nepadala, ale v hlavě už letěla vzduchem a blížila se k zemi, takže namístě zkameněla.
Unclaimed

za Sun Feb 11, 2018 8:46 pm
"No. Mě už pomalu, ale jistě Hermův srub a to, že nemůžu chodit na žádné výpravy celkem štve. Tebe asi tolik ne, ale i kdybych byl dítě jakéhokoliv malého boha, tak by mi to nevadilo. Jen už prostě nechci být ten neurčený..."Odvětil ji a vylezl nahoru. Sedl si na okraj a pozoroval ji."Vždyť určitě nevíš co to znamená a vytáhla jsi první pojem co jsi někde slyšela ne?"Zasmál se na ni. Rozhodně nebyl blbý. Nijak mu nevadilo trávit čas s potomky Athény a od nich na sto procent věděl co to arachnofóbie je. Bylo by divné kdyby zrovna od nich nevěděl co to je. Navíc mu to celkem pálilo, takže si hodně věcí dokázal jen tak domyslet bez zbytečného přemýšlení. Docucal karamelku a hodil po ní rýpavě obal."Mě nezaskočí na rozdíl od tebe. Vypadáš jako vyklepaný zajíček"zhodnotil její zjev a zakryl si dlaní cukající koutky."Trošku života do toho umírání. Rodiče nahoře se dívají. Nesmíš je přeci zklamat ne? Tak pohni tím zadkem"Rozhodl se být teď ten rýpavý, starý dobrý Kai, jelikož s ní to po dobrém moc nešlo."Rád tě poznávám Lucy"řekl a když už byla skoro nahoře, podal ji dlaň, aby ji mohl vytáhnout nahoru a tím ji ušetřit zbytečnou práci s vyškrábání se nahoru, u které by zase měla určitě několik zbytečných poznámek.
Unclaimed

za Sun Feb 11, 2018 9:10 pm
Pokyvovala hlavou, skoro souhlasně, ale taky už trochu podrážděně - ale jen trošičku. "Máš pravdu, je mi to šumák a klidně budu nadosmtri neurčená než, abych se měla přetrhnout pro nějakýho pitomce tam nahoře, co si jen sedí na zadku, abych reprezentovala jeho jméno." Vůbec se nestresovala tím, že už na ní zírá z patra a lezla si svým úmorně pomalým tempem. Vlastně byla zase o něco šťastnější, když řekla, co měla na srdíčku ohledně toho, kdo ji pomáhal přivést na svět. Ani za to nebyla vděčná. Sic měla celkem v pohodě život, mohl být lepší. Třeba kdyby měla rodinu. Ale to ne, proč by se s ní někdo zaobíral, když jí mohl šoupnout do děcáku? Nu což, stalo se... Ale ať nikdo nečeká, že o něj bude projevovat zájem, když ten někdo neprojevil zájem o ní. Lehké, no ne? Místo toho se na něj vražedně podívala, když po ní hodil obal od bonbónu a doprovodil to dalšími zbytečnými slovy. Ale jo, musela se přecijen trochu usmát. "Vykepaný zajíček, jo?" Cukali jí koutky, ale nejraději by na něj vypázla jazyk, protože se jí gebil taky. Pak na něj ale protočila oči a vypázla jazyk z jiného důvodu. "Už jsemřekla, že to je mi fuk." Ale i přes hezké řeči lezla dál a miloučce se na něj usmáa, když povídal, že jí rád poznává. Nechala se vytáhnout a potom až promluvila. "Nejsem si jistá, jestli můžu říct to samé, Kayle." Potom se podívala dolu a zpátky na něj. Spojila ruce před sebou a čekala, co bude. Chvíli. "Super... Jsem tu a chci na zem. Jak slezu?"
Unclaimed

za Sun Feb 11, 2018 9:20 pm
"Byla by jsi raději kdybych ti říkal nemotorný slon v porcelánu?"zazubil se na ni pobaveně a pomohl ji nahoru. Rozhlédl se kolem sebe na výhled, který měli a poplácal ji po rameni."No vidíš jaká si šikovná a ani to nebolelo co?"Uculil se nad ní a jejím pohledem. Místo odpovědi, seskočil ta do poloviny zdi a zachytil se o bezpečnosti lano. Zbytek jen do sekundy slezl zpátky na zem a podíval se na nahoru na ni."Buď to můžeš lézt tři hodiny jako želva a nebo můžeš skočit a já se tě pokusím chytit..."nabídl ji jednu možnost lepší než druhou. Chtěl do ní trochu rýpat, a zjisti jestli takový flegmatik jako je ona se dokáže naštvat a nebo alespoň vyvádět. "Neboj se. Jsem silný hoch. Nemusíš se bát, že bych tě nechytil.."zavolal na ni ještě a sledoval k jaké možnosti se přikloní. Kdyby byl na jejím místě tak by to radši slezl. Přeci jen když vám do náruče spadne někdo z osm metrové výšky, tak není lehké ho jen tak chytnou a udržet. Navíc nechtěl, aby si o něm Lucy myslela, že je stejné nemehlo jako ona."Teď už můžeš machrovat na tréninku. Víš jaká budeš frajerka?"
Unclaimed

za Sun Feb 11, 2018 10:09 pm
Podívala se na něj výrazem, který ho velmi jasně posílal někam. Ano, byla si vědoma toho, že takováhle 'přezdívka' by byla celkem -naprosto- na místě, ale i tak si to mohl nechat. "Jak jsi milý." Ironicky se usmála a nechala se poplácat po rameni, i když si opět neodpustila protočení očí. "Bolelo a moc, myslím, že z toho budu mít trauma." Pokyvovala havou a víceméně sama pro sebe udělala výraz smutného štěňátka. V zápětí ji ale hned přešel, když jí ten cvok ani neodpověděl, jak sleze zpátky na zem a skočil dolů. Skoro se o něj i bála. Bylo by smutné, kdyby se zabil a ona to musela řešit s vedoucími tábora, ale pak ho viděla stát pevně na zemi a nevěřícně na něj koukala, když jí řekl, že může skočit taky. "Pomátl ses? Na to zapomeň. Nehodlám se spoléhat na někoho, koho ani neznám." Skákat se jí tedy rozhodně nechtělo. Už jen, když se teď koukala dolů, jí bylo mdlo, ale slézt musela, takže si vybrala tři hodiny jako želva. I když jen, co začala slézat, už na chvíli myslea, že stejně spadne. Naštěstí ne, takže lezla svým tempem. "Nepřeceňuj své síly Supermane." Nechtěla, aby ji chytal a taky by ho to asi bolelo, kdyby mu spadla do náruče. Nabrala by rychlost a nejspíš by to nebylo úplně příjemné. Takže si lezla dál dolů a posouchala, co povídá. "Já netrénuju a nepotřebuju machrovat." Podívala se na něj, aby mohl vidět protočení očí a mělo nějaký efekt, ale k její smůle se jaksi neudržela, takže mohla jen doufat, že jí fakt chytne a neměl jen řeči. Vypískla a už letěla vzduchem.
Unclaimed

za Mon Feb 12, 2018 4:53 pm
"Já jsem vždycky milý. Mám to v povaze"zašklebil se a založil si ruce na hrudník. Sledoval pobaveně její plahočení. Nejspíše v tom návalu strachu a adrenalinu ani nevěděla co říkala a snažila se tak jenom uklidnit. "Myslím, že pokud jsi se přihlásila na boj o vlajku tak by jsi trénovat měla. Pokud teda ovšem chceš být sežrána obrovskými štíry a nebo chycena do jedné z pastí v lese tak tvé rozhodnutí naprosto chápu"řekl zcela vážným hlasem a sledoval ji. Věděl, že dříve nebo později spadne dolů, jelikož se nikdy pořádně nezapřela nohama a tak jenom očekával kdy se tak stane. Když proto najednou letěla vzduchem dolů, na nic nečekal a chytl ji do náruče."Superman k vaším službám půvabná krásko"zazubil se na ni pobaveně a položil ji na zem. Podíval se na hodinky, které mu spočívaly na ruce a prohrábl si vlasy."No nic. Velice mě těšilo, ale už bohužel budu muset jít. Za chvíli začíná Boj o vlajku a já si musím zaskočit pro meč do arény. Krásný zbytek dne přeji!"Zvolal, zamával na ni a rozeběhl se pryč
Sponsored content

Povolení tohoto fóra: