Share
Goto down
avatar
God - mortal
Počet postů : 21
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Fri Apr 20, 2018 9:50 pm
Podle stavby těla pozná, že je jiná. Nejen podle křivek, ale také podle svalů. Bohužel mu však nedojde, že jde o jeho dceru. Ostatně svaly může mít spousta polobohů, to z nich ještě nedělá jeho potomky. Naštěstí. Být jeho děti obyvatelé srubu Hefaista, nejspíš by si vzal příklad ze svého nevlastního bratra Hérakla a masově je vyvraždil. Dokáže usoudit, že tahle ránu zasadit dokáže, ale je to jenom malá holka. Co se dá čekat víc, než pár modřin? Totiž, ne že by si připustil, že je schopna mu těch pár modřin způsobit, ale když už, nic moc nehrozí. Spíše zahřívačka, než trénink, ale nic lepšího asi nenajde.
Stačí dvě věty k tomu, aby se jízlivost změnila v jed. Slečna se trefila. Přesně tohle mu řekl Apollo, než ho porazil v boxu. Přistoupí ještě o krůček blíž, aby snížil vzdálenost na více přejícnou boji. "Nedělá mi problém tě donutit plivat zuby." Lehce se pokrčí v kolenou, zatne ruce v pěsti a připraví se do pozice, kterou fanoušci boxu jistě dobře znají. "Aspoň by ti z huby vyletělo něco jinýho, než sračky."
Není co řešit, evidentně mezi sebou zapustili něco, co ze sebe dovedou pouze vymlátit. Z tváře mu čiší hořkost - slova boha Slunce si pamatuje víc, než dobře i napříč tomu, že je řekl před několika staletími. Není těžké ho dopálit, ale v tomhle případě se dcerušce povedlo udeřit hřebíček na hlavičku. V bojovém postavení kolem dívky obejde půlkruh, než nakročí a celou svou váhu vloží do levého háku. Jistě, jako příslušnici něžného pohlaví by ji podceňoval mnohem více, než obvykle, ale prostě si místo jejího obličeje musí představovat Apollona, což není zas tak těžké. Více zženštilého olympana není možné najít.
avatar
Daughter of Ares
Počet postů : 32
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Sat Apr 21, 2018 1:36 pm
Vždycky měla talent na to lidi vyprovokovat k tomu, aby po ní vystartovali, jen většina z nich neskončila moc dobře. Taky se není čemu divit, když ona měla na rozdíl od nich dobrý trénink a jim zbylo maximálně pár modřin nebo menších zlomenin, aby si zapamatovali, že s ní se do křížku pouštět nemají. "Za to z té tvojí držky asi ani nic jiného nevypadne, co?" Odvětí a lehce pozvedne obočí. Ne, opravdu jí nenapadne toho nechat a zamyslet se víc nad tím, kdo muž před ní je. Zkrátka je horkorkrevná a raději se nejdřív popere a až pak se bude ptát a uvažovat nad tím, s kým se to vlastně pomlátila. Teď jí to bylo ukradené. Potřebovala ze sebe dostat tu zuřivost, kterou v sobě nashromáždila za poslední měsíc a kousek. Zatímco jí obchází, připraví se do bojového postoje, ze kterého se jí bude lépe bránit i útočit. Přece jen není žádný začátečník.
Očividně si neznámý moc na čas s útokem nedává, proč by taky měl. A stejně tak očividné je to, že jí nehodlá šetřit, načež se jen pousměje. Nepotřebuje, aby jí někdo šetřil. Tím jí trochu připomene Natea, který taky vždycky kašlal na to, jestli je holka nebo ne. Prostě jí bral jako potomka Área, kterého chtěl zmlátit. Oproti muži byla o něco rychlejší, ale na druhou stranu nejspíš taky slabší, ať si měla svaly jak chtěla silné. Tudíž zastavit jeho úder úplně nepřicházelo v úvahu, zkrátka mu uhnula a ještě se ho pokusila trochu vyvést z daného směru, díky tomu se dostala do pozice, ze které se rozhodla pro pravý zvedák na mužovo břicho, ale dávala si pozor, aby si rukou zároveň i chránila tvář.
avatar
God - mortal
Počet postů : 21
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Wed May 02, 2018 3:32 pm
Dávno není bohem, ale pokud něco ztratil, je to pouze ichor, který mu dával vše, co ho činilo božským. Zkušenosti jsou něco, o v krvi rozhodně nenajdete a také něco, co mu zůstalo jako jediná vzpomínka na to, co zažil. Samozřejmě ačkoli musí uznat, že pohyby má děvče velmi dobré, není těžké její kroky předvídat. V její situaci by totiž dozajista volil ten samý útok.
Předloktí spojí a vytvoří si tak štít, který pohltí ránu. Nemůže si odpustit pobavený úšklebek. "Možná mi z ní vypadne pár plivanců, až se budeš válet na zemi." Hodlá vyhrát. Dívka si ho proti sobě poštvala zcela bezděky, ale slova, která Bůh slunce tehdy použil nikdy nezapomene. Všichni se mu posmívali, když olympijské hry vyhrál zrovna on. Nuže, přinejmenším se poté více sblížil s Hermem, který jistě zažil podobnou urážku ega. To bohužel na věci nic nemění.
Zablokováním úderu se nemá smysl kdovíjak zdržovat. Ihned ruce zvedne, kryjíc si pravačkou tvář. Pravou ruku vymrští vstříc odhalenému rameni. Má v plánu si ozkoušet, kterou stranu těla považuje děvče za dominantní. Ruka kterou píše ještě nic neznačí.
Energie má stále dost. Plavání bylo jen nutný osvěžením a rozcvičkou. Je ale naděje, že s tímhle děckem trénink dokončí. Nikdy by nepřipustil, že se mu vyrovná, ale i po jednom úderu dokáže poznat, že už má něco za sebou
avatar
Daughter of Ares
Počet postů : 32
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Sat May 05, 2018 7:57 pm
Začátečníkem by ho rozhodně nenazvala, ale to ještě nic neznamenalo. Ač to příznávala nerada, tak v boji nešlo vždycky o zkušenosti, ale i to zpropadené štěstí, které se na ní zrovna moc nelepilo, alespoň v posledních týdnech. Začalo to tím rýmováním a pokračovalo to tím, že celý ten boj projela, protože jí její drahý bráška knockoutoval. Tyhle vzpomínky v ní ale akorát nakoply hněv, který v sobě držela přes měsíc a chtěla si ho vybít na nějakém potomkovi boha slunce, který měl její kletbu na svědomí. Očividně se jí ale podařilo narazit jen na tohohle chlápka, takže bude muset pro začátek stačit.
Když její pěst dopadne na jeho blok, ušklíbne se. Nejspíš by to normálního člověka bolelo a za ruku by se chytil, jenže Des za sebou měla už nějaký ten souboj a na bolest byla zvyklá, přece jen byla dcerou boha války a to ne jen tak pro nic za nic. Dalším důvodem byl i adrenalin, který jí koloval žilami a odsouval bolest někam do postranní. Přijde čas, kdy jí bude ta ruka bolet, ale nejspíš ne do chvále, dokud tenhle souboj neskončí. Ránu mířící na pravé rameno, což se jí úplně nezdá, přece jen více používá pravý gard, i když těžko říct, jestli je to její silnější. Rychle tedy stáhne ruku, kterou předtím útočila a pokusí se odklonit jeho ránu od svého těla, aby více otevřela jeho tělo pro svůj další ránu, načež rychle útočí levačkou na solar, protože o ránu do obličeje se opravdu nesnaží, když si ho chrání. Navíc i slabší rána do solaru může pěkně zabolet.
avatar
God - mortal
Počet postů : 21
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Sat May 05, 2018 8:45 pm
Ránu se jí povede odklonit od ramene, takže ji stáhne opět k úrovni brady. Předpokládá totiž, že další její tah bude opět směřovat pod úroveň ramen, čehož plánuje náležitě využít. Nikdy sice nebyl na strategii, ale té nejprimitivnější se nevyhne ani ta nejprimitivnější příšera. Snad proto jsou jeho výhry z velké části zapříčiněné dávkou štěstí, které mu podobně jako dceři nepřeje již několik týdnů. Geny se prostě jen tak nezapřou.
"Jestli jsi takhle mrtvá i v posteli..." Pobaveně si odfrkne. "Ten tvůj bude muset prosit Hefaista o vibrující implantát, aby z tebe vytřískal nějakou akci." Zasměje se. Zuřivost je zbraň, která vyhrává války a je si zcela jistý, že z ní by jí dokázal vytřískat ještě mnohem více. Nemá své božské schopnosti, ale instinkty má stále dost silné a z ní potenciál ke hněvu prostě sálá.
Aby využil výpad levé ruky nepřítele, rozhodne se pro trik, který mu často během boje beze zbraní vychází. Stáhne břišní svalstvo a přiskočí vstříc ráně na solar. Zároveň však napojí pravým hákem na spodní čelist. Není to zrovna boxerská technika, ale při pouličních bojích je k vidění na každodenním pořádku. Samozřejmě její rána z něj vydere přidušený výdech, ale zažil mnohem horší věci. Když sletíte rukou Dia z Olympu na zemi, cítíte to několik dní.
avatar
Daughter of Ares
Počet postů : 32
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Sat May 05, 2018 8:59 pm
Vyměňování názorů a ještě takovýhle během boje není pro ní osobně nic nového. Její bratr se do ní strefoval pořád a kvůli jejímu sexuálnímu životu obzvlášť, i když ne zcela tímhle způsobem. Ušklíbne se. "To budu mít nejspíš po otci. Na bojišti mu to může šlapat, jak chce, ale v posteli bude asi prkno. Teda pokud si pamatuju, co říkala máma." Odsekne, ale stejně se v ní hněv a zuřivost trochu hromadí. Nebyla by dcerou boha války, kdyby se v ní tyhle emoce během boje neprobudili. Nebyla jako ti suchaři od Athény, kteří uvažovali nad strategií a každý jejich pohyb byl promyšlený. Ona šla podle instinktů a tvrdého výcviku, její rány posilovala právě zuřivost, kterou v sobě dokázala vyvolat skoro na počkání, pokud se nacházela v boji.
Možná kdyby na ní tenhle trik zkusil před pár měsíci, tak by na něj naletěla, ale ona se ze soubojů učila a pamatovala si, co jí dostalo do kolen. Byla to právě taková rána, kterou jí její bratr uštědřil a poslal jí do bezvědomí. Nehodlala to opakovat, i když to znamenalo, že se musela vyhnout, takže dostala ránu do klíční kosti. Možná kdyby měl její otec stále svou božskou sílu, byla by kost zlomená, takhle se tam objeví jen ošklivá modřina a bude nějakou dobu bolet. Ovšem udělá jí radost, že přiskočí k ní a ona mu uštědří ránu do solaru. Navíc to, že se přiblíží jí dá šanci k tomu, aby použila nečestné techniky a triky. Rychlý pohyb kolenem nahoru směrem k jeho rozkroku. Jistě, nejspíš to nebyl fér souboj, ale on měl na své straně sílu a pravidla se předem nestanovila.
avatar
God - mortal
Počet postů : 21
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Sat May 05, 2018 10:07 pm
Poušklíbne se. "Až to tady skončíme, dej mi adresu. Rád mamce zpravím náladu." Odtuší ješitně. Po boji není nic lepšího, než dobře stavěná milfka, která pofouká válečné rány. A možná i pár jiných věcí.
Vždy měl ve zvyku se přeceňovat. Paradoxně i ve chvíli, kdy už dávno není bohem, jeho reflexy nejsou to, co bývaly a navíc bojuje s malou holkou. Jak by tohle mohl prohrát? Neexistuje možnost, že by ho porazil polobůh v zácviku. Nikdy. A potom ho zasáhne bolest, která vystřelí až do žaludku. Dalo by se říct, že by se v tu chvíli dala vyrovnat pádu z Olympu - kdyby se ovšem shromáždil pouze od břicha dolu. Ego se mu opět jednou vymstilo a proto nyní jeho ruce ztratily obrannou pozici. Nebo ji tedy spíše změnily. Už nebrání obličej, ale úschovnu záložního mozku každého muže. Dlaněmi překryje svého nejvěrnějšího přítele, který vždy stojí při něm. A spolu s ním se také odporoučí k zemi se všeříkajícím úpěním.
"Ty..." Zahvízdne začátek věty. Je možné, že normálně hrubý hlas by na vteřinu mohl připomínat mladého eunucha. "Podrazácká svině!" Zatne zuby. Vzhledem ke své povaze necítí tuhle bolest poprvé. Jako bůh schytal několik kopanců, ale nikdy si tuhle bolest nepamatuje takhle. Chce se mu zvracet, motá se mu hlava, mravenčí ho celé tělo. Ne, takhle to vážně nezná.
Chvilku si na zemi úpí, ale svou prohru nenechá být. Do dlaně nabere hrst písku, který vrhne Des do tváře. Pokud budou úspěšně zasaženy oči, pokusí se navázat podkopnutím nohou.
avatar
Daughter of Ares
Počet postů : 32
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Sun May 06, 2018 12:59 pm
Když se složí po jejím zákroku, ušklíbne se. Chlapi a jejich poklady. Jak zábavné. Prolétne jí hlavou posměvačná myšlenka a pobaveně sleduje muže svíjejícího se na zemi. Normálního člověka, by to asi bolelo i za dotyčného, ale ona by se jen těžko dala zařadit k těm normálním. Navíc podobnou bolest nikdy nezažila a ani nezažije, na to jí něco chybí. "Vypadá to, že mojí mamce bude muset na vojenské základně zvednou náladu někdo jiný." Neodpustí si poznámku a sleduje ho dál tím posměvačným pohledem. Ano, je si vcelku jistá tím, že vyhrála. Nečestně, ale na to už se historie neptá, protože přece jenom historii píšou vítězové. Jelikož ho sleduje užívá si pocit vítězství, neujde jí to, že nabere do dlaně hrst písku, stačí jeden rychlý krok a její těžká kožená bota se ocitne na zápěstí ruky, která nahrábla písek. Sama zná podobné triky, takže jí to ani nepřekvapuje. Je to klasická obrana, když je na zemi písek a někdo vás složí k zemi. Lehce zamlaská. "Ale, ale, nedělej hlouposti. Není žádná ostuda, že tě přepere instruktor." Odvětí a věnuje mu úsměv, kterým odhalí i zuby a možná by se dal klasifikovat jako krvelačný.
Ještě jí totiž úplně neopustila ta radost z boje, i když tu krev úplně netekla. "Prohrál si, já vyhrála. Tím bych to zakončila." Pronese a přenese trochu víc váhy na nohu, kterou mu stojí na zápěstí. Už takhle je ta bota těžká, ale s tímhle je to horší. Sice mu tím zápěstí nezlomí, ale modřiny tam možná naskočí. "Doufám, že jsi aspoň od Apollona, abych si trochu zpravila náladu." Pronese ještě, i když o tom dost pochybuje. Synové Apollona byli většinou zruční na lukostřelbu a do arény na pěstní souboj je nikdo moc nedostal, ještě by si mohli pocuchat účes nebo poničit tvářičku. Někdy měla pocit, že jsou spíš od Afrodity.
avatar
God - mortal
Počet postů : 21
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Sun May 06, 2018 5:36 pm
Dupnutí na zápěstí se nestává ničím jiným, než otravnou mouchou. Ve srovnání s bolestí, kterou mu způsobila dříve se nejedná o nic jiného, než procházku růžovým sadem. Silně potlačuje potřebu jí nohu pozvracet, ale nakonec se přemůže dost na to, aby se zhluboka nadechl, vydechl a přemohl nutkání. Křečovitě zavře oči, opět zopakuje proses hlubokého dýchání a uleví si odplivnutím. Je možné, že obsah jeho úst skončí dceři na botech, třebaže to není prvotní plán ani záměr.
Stáhne tvář do jízlivého úšklebku. "Nevyhrálas ani hovno, parchante zasranej." Neodpustí si úsečný protest. Nehodlá si připustit, že by s někým takovým prohrál. A nebo si spíše nehodlá připustit, že by právě využila jeho největší slabiny, natož aby přiznal, že to byla moc hezká rána. Ne, tohle vážně nebude nikterak ventilovat. Samozřejmě by sám udělal něco podobného, kdyby měl možnost - nejde o čest, ale o výhru. Bohužel jeho ego zůstalo vysoko na Olympu a nejspíše je tím jediným, co zůstalo božských hodnot. "Venku ti kopanec do rozkroku nezachrání." Ohradí se. Nebere čest kdovíjak vážně - respekt přichází s výhrou a je úplně jedno, jakým způsobem jí docílíte. Tak či onak, jednou by mohla čelit Medúze, nebo Hydře a potom co? Kopnout do koulí je může zkusit jen jednou.
"Jestli jsou jeho spratci aspoň trošku po tátovi, tohle by ti proti nim nepomohlo." Zasměje se - krátce, ale upřímně. Apollo nemá koule. A bohužel Bůh války nerozeznává termíny metaforicky a doslovně. Nádech, výdech. Bolest se pozvolna začíná stahovat ze žaludku. Stále to cítí, ale přinejmenším už ví, že po kopanci mu jeho věrný seržant nezaletěl do žaludku.
"Bojuješ jako moje matka." Ušklíbne se. "Zeus si ho dřív chladil každej víkend." Z hrdla se mu znovu vydere smích. Spíše než posměšný jde o smích nad vzpomínkou na hysterické projevy Héry, které na Olympu každý tolik miluje. Nehodlá se vzdát tak snadno. Hodlá využít nestability, která musela vzniknout tím, že mu stojí na ruce. Pokud má z arény odkulhat, nehodlá odkulhat sám. Hodlá využít i vzniklé vzdálenosti. Se zaťatými zuby vykopne levou nohou vstříc kolenu její volné nohy. Účelem je jí ho otočit, aby cítila alespoň vzdáleně podobnou bolest.
avatar
Daughter of Ares
Počet postů : 32
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Mon May 28, 2018 4:15 pm
Podívá se na plivanec, který jí přistane na botě, a lehce pozvedne obočí. Upřímně tohle přijde nechutné i jí a to už je hodně co říct. "Možná jsem parchant, ale vyhrála jsem." Odvětí a dál se na něj šklebí. Možná její výhru uznat nechce, ale tak už to je. Když jí sdělí, že venku by jí kopanec do koulí nepomohl, uchechtne se. "Ale, ale...i venku jsou lidi, co mají koule. Fakt nejsi jedinej, kdo je má. A pokud jde o nestvůry, tak proti těm bych šla jen těžko beze zbraně. A když už, existují jiné způsoby, jak někoho knockoutovat než je kopanec do slabin. Ale proč se namáhat zkoušet něco jiného, když na někoho jako jsi ty, to zabere." Upozorní ho a ušklíbne se. Jistě by ho dokázala porazit i nějak jinak, ale zase by kvůli tomu mohla prohrát. Nehodlala riskovat prohru, když mohla vyhrát jednoduše.
"S dost velkou silou to bolí, i kdyby ty koule neměli." Ujistí ho a v duchu si představí, jak nakopává někoho od Apollona. Opravud ráda by si to užila, jenže by si pak musela asi vyslechnout přednášku od Cheiróna, že nemá zneužívat své síly a postavení k tomu, aby šikanovala táborníky. Nejspíš nějaká obhajoba, že je připravuje na venkovní svět by nepomohla.
"Počkat...cože?!" Vyhrkne, když se jí v hlavě spojí ta informace, co jí teď řekl a spojila se s tím, o čem jí informoval Nate. Pokud byl jeho otec Zeus, tak jediná žena, která by ho mohla trestat za jeho neustálé románky, byla jeho manželka. A co si budeme nalhávat, Zeus s Hérou zase tolik dětí neměl. Pochybovala o tom, že muž před ní by byl Héfaistos, sice asi bojovat uměl, ale ne takhle. Navíc vzhledem k tomu, jak jí její bratr informoval o tom, že se po Táboře poflakuje jejich otec, bylo jednoduché spojit si teď tyhle informace. Navíc to jen dávalo smysl tomu, jak jí nadával a nehodlal připustit, že vyhrála. Bohužel kvůli téhle nenadálé informaci si nevšimne nohy, která jí podkopne koleno. Nepovede se mu sice to, co původně chtěl, ale kopne jí do kolena zezadu, takže ztratí rovnováhu a její koleno dopadne vedle jeho hlavy. "Tak se laskavě zase uklidni, tati." Upozorní ho a nasměruje svůj loket na jeho solar a použije hodně velkou sílu.
Sponsored content

Re: Aréna

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru