Share
Goto down
avatar
Son of Apollo
Počet postů : 66
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Fri Feb 09, 2018 6:32 pm
Mírně nadskočil když si všiml nově příchozí dívky. Zhluboka se nadechl a zasmál se."Proboha já se tě lekl. To mi už nikdy nedělej. Ať jsi kdo jsi neznámá dívko"mrkl na ní a nechal si spravit postoj. Rozhodně to bylo jemnější zacházení než to od Nataela. Pořád z toho jeho zalehnutí necítil pravá kotník a jednu stranu hrudníku. Zkameněl na místě a přimhouřil oči, aby se soustředili jen na střed terče. Napnul tětivu, tak jak ho to učil ještě jeho otec před pěti lety a vypustil šíp. Na chvíli zavřel oči a modlil se ke všem svatým, nesvatým, bohům, nebohům a pohádkovým postavám, aby se ten šíp zabodl do středu. Když uslyšel klasický náraz, který ohlašoval zabodnutí šípu do slaměného spleteného terče, otevřel oči a najednou se mu v nich objevily nadšené jiskřičky. Šíp byl přesně ve středu. Podíval se s pootevřenou pusou neznámou dívku a natáhl ruku, aby jsi si s ní mohl plácnout."Díky"zasmál se a ještě se jednou podíval nevěřícným pohledem na terč se šípem. Přítomnost té dívky mohl naprosto využít k tomu, aby se na příštím tréninku, alespoň trochu ukázal před Natanaelem a nebyl za naprostého imbecila, který neumí ani střílet z luku. Chytl dívce jemně ručku a gentlemensky ji políbil na její hřbet. Viděl to většinou ve filmech, nikdy to nedělal ve skutečnosti, ale tuto dívku musel nějak přemluvit, aby ho ještě něco naučila. Rozhodně nechtěl, aby ho příště Natanael znovu zalehl a nebo měl ty jeho štiplavé poznámky, mířené na jeho vyleštěné ego."Jmenuji se Thomas. Vedoucí Apollónova srubu a jak jsi viděla, nevyplácí se nechodit na tréninky..zazubil se na ni pobaveně.
avatar
Daughter of Hermes
Počet postů : 5
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Fri Feb 09, 2018 7:37 pm
Pobaveně se na něj uculí. Na to, že je to potomek Apollóna, tak ten jeho výkon teda nebyl nijak ohromující. Vytrhla mu ručku z té jeho a a popadla dva tréninkové meče. Jeden z nich hodila jemu a druhý si nechala."Očekávám, že jsi se přihlásil na boj o vlajku, jelikož jsem tě viděla zapsaného. Ukaž mi co umíš ty nádhero"zasmála se a protáhla se. Sledovala každý jeho pohyb. Chtěla vidět, jestli když už se vůbec přihlásil na něco takové, jestli umí bojovat s mečem. Vyrazila proti němu a sekla ho do kotníku."Nedáváš pozor. Já už dávno začala pokud jsi si toho nevšiml..."řekla rázně. Tím způsobem, že na něj byla tvrdá vlastně zabraňovala červenání jako řepa. Obešla ho a luskla prsty, aby ji vnímal."Tady jsem chlape"ušklíbla se na něj a přehodil si meč do druhé ruky. Uvolnila se a sledovala jeho výraz."Musíš si všímat mě a ne ptáků na nebi. Ti se na tebe maximálně tak poserou" Jedna z vět, kterou její učitel šermu používal ještě před tím než se dostala do tábora a bytostně ji nesnášela, a tak proč ten život neosladit zase někomu jinému a nevidět jak se přitom tvářila ona."Zkus se více pohybovat.."odvětila mu a znovu byla v mžiku u něj a meč u jeho krku."Zase blbě"plácla ho silně po rameni a poodešla.
avatar
Son of Apollo
Počet postů : 66
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Fri Feb 09, 2018 7:55 pm
Odhodí luk stranou a okamžitě chytí meč. Jako kdyby se mu nechtělo jenom ten meč držet v ruce. Neochotně pohlédl na tu neznámou dívku a stiskl meč v ruce."Jo přihlásil. Doufám, že tam nebudeš taky..Zvedl zrak, aby se na ni pousmál, ale to už byla u něj a sekla ho ostře do kotníku. Zaúpěl bolestí a zamračil se na ni. Už ani Natanael nebyl takový zákeřný a to se dalo co říct, jelikož ta chodící gorila byla podle něj zákeřná až až. Sykl a sjel po té dívce pohledem."Mohla si alespoň něco říct. Většinou se to tak dělá hele..."Postavil se a sledoval její pohyb. Ušklíbl se na ni když luskla. Zase ta nemotorný a nevnímavý nebyl. Teď litoval i toho, že vůbec nechal tu dívku, aby se ho snažila nějak trénovat. Sice ano, potřeboval to na boj o vlajku, aby nezklamal svůj budoucí tým, ale stejně i tak bolestné to být nemuselo. Na tom kotníku bude mít ještě další dva týdny modřinu."Ono se to lehko řekne hele. Nemůžu se jen tak soustředit na jedno místo, když se kolem mě děje tolik věcí. To je jako kdyby jsi seděla na místě a přitom by se vedle tebe rozdávali oskaři a byli tam tví oblíbení herci"přirovnal to k něčemu co sám díky svým rodičům zažil a narovnal se. Než stačil znova uhnout, už zase cítil v rameni palčivou bolest. Zhluboka se nadechl a pohlédl na ni. Přitom si o sebe drtil zuby a snažil se ji tím mečem jednu nevlepit přímo na místě.
avatar
Počet postů : 2
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Thu Mar 01, 2018 8:50 pm
Díval sa na arénu, ako keby sa chcel niekam zašiť, aj keby to urobil dodalo by mu to pocit, že je menejcenný, ale to on nebol. Díval sa na to akoby si chcel oči pretrieť od toho, aký bol znudený a to len tam prišiel. Ak by mu niekto povedal, že by sa mal správať normálne, tak to by bolo nemožné, pretože na neho nezaberalo nič. Sadol si na zem a zapozeral sa na oblohu, ktorá bola čiastočne bez mraku. Asi sa práve teraz nikto neháda. Pomyslel si, pretože keď bola hádka medzi bohmi, tak sa obloha menila. Prezrel si svoj meč a skrivil ústa v grimase. Stále nevedel prísť na to, ako to, že niekedy ho prestane počúvať. Nebol hlúpy, to nie, ani to že jeho matka bola Athéna, ale aj preto, že nebol zvyknutý na niečo také. Zavrčal si sám pre seba a čakal, čo sa bude diať.
avatar
Unclaimed
Počet postů : 33
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Thu Mar 01, 2018 9:27 pm
Když už se po několika dnech strávených v bezpečí srubu a kontrolování onoho magického vajíčka, které si Lucy přinesla z boje o vlajku, se rozhodl konečně vylézt ven, užít si denní slunce a trochu se protáhnout. Přeci jen mu za tu dobu stihly svaly pěkně ztuhnout už jen z toho důvodu, že i jeho nejlepší kamarád Thomas nevylézal ze svého osobního doupěte a tak nemohl s nikým ani lézt po střechách srubů a nebo páchat jiné přestupky a akty rebélie vůči vedení tábora. Závistivě z okna sledoval všechny ty, kteří měli to štěstí a po boji o vlajku se k nim někdo přihlásil. On stále seděl v tom jednom pokoji s několika dalšími polobohy a snažil se přežít ty dny kdy se nemohl přihlásit ani na výpravu. To ho užíralo nejvíce.
Se sluchátky v uších, soustředěným výrazem v obličeji, který naznačoval, že rozhodně do arény nepřišel pro zábavu nebo sledování ostatních, se poklusem rozeběhl do středu arény. Vzal si svůj obvyklý meč, který už dokonce pojmenoval i když nebyl jeho. Cítil se jako kdyby mu k němu ruka přirostla a nevnímal už ani to, že byl nevyvážený a skoro naprosto tupý a k boji naprosto nepoužitelný. Rozešel se k jednomu slaměnému panákovi a začal s různými výpady, otočkami a seky, které uštědřoval neživému nepříteli. Snažil se co mohl, ale věděl, že to nic nedělání naprosto zhoršilo jeho stav. Netrpělivě se snažil i nadále, ale stále nebyl spokojený se svým výkonem. Rozhlédl se po aréně, když tu spatřil instruktora, kterého jeho bystré oříškové oči ještě neměly tu čest zaregistrovat či poznat osobně. Chvíli se na něj díval, ale poté se vrátil ke svému nedokonalému boji s mečem.
avatar
Unclaimed
Počet postů : 48
Age : 16
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Fri Mar 02, 2018 9:05 pm
Ráno nebo možná poledne? Těžko říct, kdy to bylo, ale prostě se někdy vzbudila a v pokoji už nebyla ani noha, takže jen, co se vykopala z postele i se svým milovaným vajíčkem, se kterým mimochodem spí namísto plyšáka, aby jí ho nikdo nesebral, zamířila někam ven. Dala Vejcu do vaku, trochu se upravila, aby se jí někdo, co by si jí náhodou všiml, nelekl, a vypadla z totálně prázdného hermova srubu. S nejistým plánem někam se zašít, než dostane hlad a půjde se najíst.
Chvíli rozespale bloudila po táboře, než to zakempila v aréně. Samozřejmě, že nehodlala jít trénovat, ale, kdyby ji náhodou někdo chtěl k tréninku dokopat, nachystala si úžasnou výmluvu - Zkoumá techniku boje, aby to mohla zpracovat a potom zrealizovat sama -, kterou jistě někdy použije a když někdo bude přemýšlet nad jejím zněním, nenápadně se mezitím vypaří. V jednoduchosti je krása. Nehodlala se moc procházet všem na očích, takže šla chvíli po obvodu arény a potom rozvinula tábor na místě, co vypadalo, že se ještě nějaký čas nerozpadne, a byl tam i stín. Měla výhled na všechny a na ni ani moc nebyl -snad-, takže byla spokojená. Sundala si vak ze zad a vyndala Vejcu, než začala zkoumat ostatní v aréně. Jako vždy byla plná magorů, co do sebe mlátili meči hlava nehlava nebo mlátili hlava nehlava do slaměných panáků - mezi touhle skupinou byl i Kai, ten Kai, co byl značně nedůvěřivý k jejímu rudozlatému miláčkovi, takže furt kontroloval, jestli se už nevykubal nebo asi tak něco, prostě otrava... - a potom si taky všima nějakého chlápka, asi instruktora pravděpodobně, co tam prostě jen seděl uprostřed a čuměl nahoru na nebe. Prostě kvalitní 'osazenstvo', to se musí nechat. "No, chápeš je Vejco, já teda ne." Prohodila k vajíčku a dál sledovala dění v aréně. Možná dokonce vážně zkoumala nějaké způsoby boje, ale to stejně nemělo cenu.
avatar
Počet postů : 2
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Sun Mar 04, 2018 6:50 pm
Prestal sa dívať na oblohu a začal sledovať svoje okolie, predsa len toto miesto bolo na trénovanie a nie na to, aby sa neustále díval na oblohu. Všimol si mladého táborníka, čo si myslel, že s tým, čo robil si vystačí. Zasmial sa sám pre seba a sledoval jeho pohyby pri tom, ako používal meč. Nezdalo sa mu celkom pochopiteľné, ako mohol robiť pri útoku také banálne chyby ako robil teraz, ale predsa len ich videl. Bolo potrebné ich odstrániť a to bola jeho úloha, predsa len nenechá niektorého z táborníkov len tak, aby sa oháňal mečom, to nebolo správne.
Postavil sa a pomalým krokom išiel ku nemu. Všimol si aj dievča, ale keď nevidel v jej ruke zbraň, tak vedel, že nebude mať záujem o tréning, ale predsa len mal jeden nápad ako ju zamestnať. Nenechá len tak niekoho sedieť a nič nerobiť, preto najprv išiel ku nej a príjemne sa na ňu pousmial, aj keď mohla skôr od neho očakávať rozkazy, ktoré by moc príjemné neboli. Ale čo teraz bolo skôr aj ju zapojiť do situácie a hlavne jej dať niečo na robotu. "Ako sa voláš?" Spýtal sa jej a ani moc neočakával odpoveď na otázku, pretože jej hneď povedal na to. "Nevyzerá, že by si tu bola kvôli tréningu, ale niečo ti zadám. Sleduj, ako sa bude brániť a potom mi povieš, čo za chyby urobil. Sme dohodnutý?" Povedal a žmurkol na ňu.
Vybral sa potom za táborníkom, aby ho zastavil pri tom, čo robil. "Prečo sa oháňaš mečom, ako keby to bola palica a ňou si odháňal muchy." Povedal a zasmial sa na svojich slovách, ale narozdiel od zvyčajných slov boli o dosť príjemnejšie. Nevedel prečo bol milý, ale asi preto, lebo týchto táborníkov nepoznal. "Nebolo by lepšie skúsiť to s protivníkom, ktorý ti poradí v čom robíš chybu?" Spýtal sa ho a bol zvedavý, čo ten mladík urobí.
avatar
Unclaimed
Počet postů : 33
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Sun Mar 04, 2018 7:08 pm
Pokračoval ve svém tréninku dále až do doby než uslyšel hlas, který byl nejspíše mířen na jeho maličkost. Po těch slovech se musel v celku zasmát, jelikož to naprosto vystihovalo i jeho pocit, který cítil celou dobu co se snažil dohnat ten týden nečinnosti, kdy ležel jako marod v posteli."Nejspíše ano..."Pokrčil rameny nad jeho nabídkou. Jeho oči po chvíli zmerčily i Lucy. Nevěděl jestli se má radovat či plakat, jelikož si určitě neodpustí své pichlavé poznámky. Navíc měla u sebe to své pověstné vajíčko, které tak bytostně nesnášel už teď a to ještě nic nedělalo. Utřel si kapičky potu z čela a otočil se zpátky na instruktora."Jmenuji se Kayle, ale můžete mi říkat jenom Kai"Představil se mu stručně. Představování mu nikdy nešlo tak dobře jako ostatním. Nejspíše to bylo zaviněno tím, že lidem už od dětství nikterak nedůvěřoval."Ještě jsem vás tu neviděl.."dodal a prohlížel si jeho zevnějšek. Poznal už mnoho instruktorů, od Médi až po jeho nechvalně známou sestru, o které někteří říkali, že je ďábel v ženské podobě.
avatar
Unclaimed
Počet postů : 48
Age : 16
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Sun Mar 04, 2018 8:33 pm
Jen tak si spokojeně seděla, sledovala ostatní, jak trénují, zkoumala svého vaječného kamaráda a byla šťastná. Potom si ale všimla, že se k ní blíží instruktor a všechno šlo najednou do kopru. Skoro přestala dýchat a úpně znechybněla v naději, že by snad opravdu mohla zneviditelnit, ale bylo to marné. Instruktor viditelně mířil k ní a v duchu se skoro rozbrečela nad svojí smůlou. Měla jít někam jinam. Kurva, kurva, kurva... Bylo to fakt smutné, ale navenek se snažila tvářil 'pokorně', aby to bylo přežitelné a ten maník se na ni nenaštval. Tudíž i mile ráda a poslušně odpovídala na jeho otázku. "Jsem Lucy." I když to bylo asi fuk, protože to skoro ani nestihla doříct, když mluvil dál. Skoro jí tím naštval, ale pak jí došel význam jeho slov. "Jasně." Nemohla skrýt menší nadšení v hlase, když jí v podstatě věci bylo dáno za úkol, aby komandovala Kayla. V očích jí nejspíš hrály i zlovětstné jiskřičky, když rychle ze země sebrala batoh a přehodila si ho přes rameno. Ani do něj nevracela Vejcu, jen by se zdržovala. Tenhle den je nakonec čím dál lepší a lepší... Pobaveně se zagebila, když bylo Kaiovi vytknuta jeho technika boje s mečem. Když jí věnoval pohled, zvedla ruku na pozdrav a nesnažila se skrýt pobavený úsměv. "Ahoj, Kayle." Potom ale nasadila o něco vážnější a neposmívavější výraz a čekala, až jí bude řečeno, co má teda přesně dělat, a než se Kai dopředstaví a vyřídí si všechny formality, s kterými se ona neobtěžuje.
avatar
Son of Aphrodite
Počet postů : 87
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Thu Mar 22, 2018 5:30 pm
Chvíľu premýšľal nad tým čo jej má odpovedať. Bola to dobrá otázka. Sám vlastne nevedel čo je na ňom zábavné. Ako tak premýšľal, uvedomil si, že zrejme nič. V tom mu ale napadlo.."Viem dosť slušne jazdiť na koňoch ak sa to ráta." Navrhol ako alternatívu. Bojovať nevedel ale koňa ovládal bravúrne. Celú drezúru mal pekne pod palcom. Byť pri peniazoch nie je vždy tak na škodu. Nikdy sa tým ale nechválil pred ostatnými. Nikto to predsa nepotrebuje vedieť. Nikdy sa ani nebral ako niečo lepšie než ostatný. "Fňukať nemám prečo." Zastal si sám seba pričom vypol hrdo hruď. Už stačilo len málo aby sa to nej začal aj udierať a testosterón by lietal na všetky smery. Strach mával a nebál sa to priznať, ale fňukať! To bola urážka.
Pozorne ju počúval, keď rozprávala o tom, že prinútila priznať svojho otca, že je jeho dcéra. "Ty sa sa s ním ešte aj videla?" Užasnuto pozeral. Z jej rozprávania ale bolo vidlo, že jej to tak úžasné ako jemu neprišlo. Čo by on len dal za to aby sa mohol stretnúť so svojou matkou. No v momente ako spomenula, že sa k nej nepriznal aj napriek tomu, že ho donútila ho zamrazilo. "A to môžu?" Zostal prekvapený. Nevedel, že aj niečo takéto sa môže stať. Práve sa mu zrútil celý jeho ružový sen o šťastnom stretnutí s jeho milovanou mamičkou. Dobre, možno až taký ružový sen to nie je. Dobre mu bolo jasné, že vidieť ju neuvidí asi v živote, no dúfať mohol. Chcel vedieť kto je jeho matka. Chcel aby jeho matka mala rada jeho aspoň z časti. Stačila mu aj malá trocha lásky. Nevedel čo by robil, keby sa k nemu nepriznala.
Už vedel, kde ju videl. U Herma. Aké..pravdepodobné. Že mu to nenapadlo skôr a samému. V duchu sa karhal. *Nevadí.* Uzavrel celý svoj vnútorný pochod. Preto mu bola taká povedomá, veď sú spolubývajúci. Však prvú noc bol z toho hurhaju taký vydesený, že sa radšej stiahol do kúta na svoju posteľ a počítal ovečky až pokiaľ nezaspal. Dostal sa až ku 500 kým všetci stíchli a on mohol nerušene zaspať. A to vôbec nerátal rýchlo.
Počúval jej špekulácie. Rozosmiala ho. "Aténa." Opravil ju. Nie že by sa on vyznal nejak viac ale aspoň v tom základom mal jasno. Veľkú trojku a zvyšok ,,základných,, bohov poznal. "Myslíš?" Chcel sa uistiť. Snažil sa si spomenúť čo všetko o tej bohyni vie a čo všetko by naňho sedelo. "Ale ja bojovať neviem a nie je ona bohyňa stratégie, alebo niečo také?" Asi v tom našiel drobný zádrhel. Avšak všetko je možné. Pokojne môže byť aj jej syn, bol otvorený každej možnosti.
Neoponoval, politika bola nudná. Ale jemu rečniť šlo tak nejak samému odjakživa. Nemal problém vykrútiť sa z hoci čoho. Bol šarmantný, milý a pri správnej voľbe slov ...Svet bol celý jeho. Metaforicky.
Ledva sa stihol postaviť, Ailin ho schmatla za golier a už ho vliekla do arény. *Elyar, na čo si sa to dal?* Začínal ľutovať svoje rozhodnutie, keď cítil akou silou ho tiahne. Bolo mu jasné, že z tohto sa bez pár modrín a škrabancov, snáď len, nedostane.
avatar
Unclaimed
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Thu Mar 22, 2018 6:16 pm
Trpce se zasměje. Tohle ji vážně pobavilo. Pokud věděla koně na výpravy nechodily. A vlastně ani nevěděla jestli tu nějaký koně měli. "Tak to doufej že tě Cheirón pustí na svůj zadek." Poví se zvráceným pobavením. Byla by celkem dobrý šikanátor. Kdyby se jí chtělo ale ona se spíše jen bránila. A pak přešla do útoku. "Ano.. zatím nemáš proč fňukat počkej si pár dní. Sotva zamhouříš oko." Ona zjistila, že ji strach o mámu ochromuje méně když si na noc vrazí Mp3 do uší a pustí si písničky. Dalo se u toho dobře usnout. Skoro se zastaví když si vzpomene na to setkání kdy Áres dorazil do tábora. Vlastně ležel u Borovice a vypadal jako ožrala. A ještě po ní chtěl respekt. Jako za co? Že si po 17 letech vzpomněl že vůbec existuje? Odfrkne si. To zrovna. Nevzdá se bez boje i kdyby ji měl zabít jakože to asi udělá protože ho dost srala. Neposlušná tatínkova holčička. Na tváři se jí objeví temný výraz. "Ano. Viděla, naštvala a.. ne že by to byla úplná rvačka ale pobili jsme se." Olízne si ret, ze kterého ji před několika týdny nebo dny stékala krev. Oči ji vzrušeně zajiskří. Bavilo ji to. "A mám takový dojem, že se zase brzo uvidíme. Kvůli Kaylovi ze mě nestihl vymlátit ani respekt ani duši. Už se nemůžu dočkat." Olízne si koutek jako bestie lačnící po krvi. Pak vzdorně pohodí hlavou. "Je mi fuk co můžou a co ne. Asi by se takhle proříct neměli ale... Árés je horká povaha a jeho potomci taky." Takže stačí jen drobný žduchanec nebo křivý pohled a oheň je na střeše. Bylo to tak snadné... horší bylo odolávat těm jeho urážkám. Když se střetnou dvě prudké a tvrdohlavé povahy, které lační po souboji, co z toho asi může vzniknout? Zamračí se nad jménem té strategické bohyně moudrosti. K čemu to jako bylo? Nečekaný útok je dobrý útok protože to do strategie nikdo nezapočítá. "Nevím.. říkám, že máš stejně nudný kecy jako její děcka. Můžeš být i od milenky mého otce. Afrodity. Nebo tak něco. Nebo od Apollóna.. myslím že kdosi říkal že umí měnit pohlaví... Problémy bohů mi jsou ukradený." Odsekne a vtáhne ho do arény. Tam ho pustí až chudák snad musel klopýtnout. To neviděla, protože si sundala od pasu meč a uklidila ho do bezpečné vzdálenosti. Jelikož není ozbrojen a ani to neumí bylo zbytečné ho to učit. Potřeboval instruktora. Zadívá se na něj a pak se na něj bez varování vrhne jako kobra. Naznačí úder vlevo ale nakonec udeří pěstí v pravo.
avatar
Son of Aphrodite
Počet postů : 87
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Thu Mar 22, 2018 7:01 pm
Voziť sa na kentaurovi by bol nezabudnuteľný zažitok do konca života. Zrejme nemožné. Dúfať síce mohol ale asi bude zbytočné mať falošnú nádej. Predstavil si, ako sedí na polochlapovi polokoňovi a na tvári sa mi objavil úsmev. Bolo to viac než len komická predstava. Doslova k popukanie. Ešteže sa ovládol a nezačal sa zvíjať od smiechu na zemi. To príde neskôr. Bohužiaľ nie od smiechu ale od bolesti. Svoj osud mal spečatený.
Ešte nepočul o nikom kto by vyviazol živý, alebo neprekliaty po nezhode s bohmi. Ale čo on veď vlastne môže hovoriť, aj keby si niečo prečítal, veľmi jednoducho by to zabudol. Veľa informácii a príliš málo času mu neposkytovalo žiadnu výhodu. Predsa len asi od Atény nebude. To by musel mať lepšiu pamäť. "Divím sa, že si ešte medzi živými." Zhodnotil tichšie. Niežeby chcel spochybniť jej bojové zdatnosti, to určite nie, no čeliť Bohom....
Jeho matka môže byť nakoniec ktokoľvek. Dokonca aj Apollón. Začal si predstavovať aké by to bolo, keby jeho matka bola napokon chlap. Celý jeho život by bola jedna veľká lož. Vlastne, jeho život bola lož aj doteraz tak čo by sa zmenilo? Len jeden ďalší z neuveriteľných zvratov v jeho živote. Nebolo by to nič nové pod Slnkom. Snažil sa predstaviť si ako by vyzeralo ich stretnutie *Mami! Synak! - Apollón rozpaží ruky a víta ho vrúcnym objatím. - Ako sa má tvoj otec, ach on bol taký kus.* Asi radšej nie. "Bol by som radšej keby bola moja matka, naozaj moja matka a nie Apollón. Bez urážky." Pri tom sa pozrel k oblohe akoby to bolo smerované priamo k nemu. V tom istom momente ho aj pustila za golier čo nečakal a mierne zakopol. Jasné, že sa nepozeral popod nohy. Nečakala, zložila meč. Aspoň, že to bolo férové. Viac-menej. Ak zvážime, že Elyar nemá žiadne skúsenosti v boji tak to vlastne férové ani nebolo. *Život predsa nie je fér. Zvykaj si.* Opemenul sa aby nefňukal. Veď on predsa nefňuká.
Bezhlavo sa naňho vrhla, päsťou mierila vľavo, chcel sa jej uhnúť tým že sa obráti vpravo ale akurát to len schytal do sánky. "Au." Neodpustil si. Nadávať nenadával. Pretrel si čeľusť akoby chcel bolesť rozmasírovať.
Uskočil dozadu aby vzápätí nedostal druhú. Tvár a bradu si kryl päsťami. Péroval z nohy na nohu a bol stále v pohybe, hľadal ako sa k nej dostať bez toho aby mu uštedrila ďalšiu ranu. Nakoniec si našiel moment, kedy bol schopný a tak urobil výkop smerom k jej pravému boku.
avatar
Unclaimed
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Thu Mar 22, 2018 7:26 pm
"Jsem si jistá, že až z něj zase bude bůh války tak mě vypaří. Ale do té doby...." Pokrčí rameny. Mohla si to dovolit. Chtěla, aby si taky užil. Proto mu dala jen jednu ránu a ochotně počkala až se z ní vzpamatuje, namísto toho aby využila jeho nepozornosti a zasypala mu hruď sérií pěstních úderů, pak zapojila i nohy a nakonec ho přehodila přes rameno. Zas tak těžký být nemohl. A kdyby byl pak by mu prostě podkopla nohy. Jenže by to skončilo příliš rychle. A on by byl jen jako spráskaný pes. Aspoň má motivaci se rvát a ukázat co v něm je. "O Apollóna se nezajímám nejsem bohyně tak mě nemáš čím urazit. Zvláště ne omluvou za Apollóna." Její reflexy byly dobré. Mohla mu nohu prostě zastavit ale chtěla zjistit co v něm je. Úder nohy ji zasáhne a o něco ji posune. Ale nestačilo to. Ani z daleka ne. Ale.. aspoň něco v něm bylo. Na tváři se jí rozlije úsměv. "Nejsi tak marnej... posílit tvou sílu a hbitost bude to fajn." Udělá proti němu výpad. Vypadá jako ten první ale pak se rychle skrčí a nataženou nohou mu podkopne nohy.
avatar
Son of Aphrodite
Počet postů : 87
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Thu Mar 22, 2018 11:18 pm
Netušil či Ailin bojuje ako bojuje len preto aby nemal zo seba až tak zlý pocit alebo to s ním seriózne vážne nie je také márne. Každopádne, aj keby ho nechala vyhrať, vôbec by ho to nenaštvalo. O tom ale pochyboval. Ona nevyzerala ako niekto, kto by dobrovoľne zniesol prehru. Nechá ho urobiť pár výpadov jej smerom. Bolo mu jasné, že to je naschvál, keby chcela, vykryje všetko, aj to čo by nezaútočil.
"Ja som nechcel uraziť jeho. Vraj nie je dobré pohnevať si bohov." Zamumlal rýchlo pomedzi zápas. Sánka ho bolela viac než si myslel. Táto poznámka bola všetkým jasná, pokojne si ju aj mohol odpustiť a neplytvať dychom.
Úprimne ho potešilo, že ho pochválila. Síce dosť svojským spôsobom ale treba mať radosť aj z maličkostí. Bral aj to málo čo mu bolo ponúknuté. Na sile sa a mrštnosti sa dalo zapracovať. Behať behával rád, síce dlhé trasy ale môže skúsiť aj šprinty aby zrýchlil nohy o niečo viac a sila...To pôjde nejak samo tréningom. Presne v to dúfal. Že bude trénovať a nakoniec z neho nebude najhorší bojovník v tábore. Zatiaľ si tak však pripadal.
Avšak momentálne spokojný sám so sebou sa na ňu usmial a pokračoval v boji.
Sledoval jej pohyby. Výpad, ktorý nasledoval vyzeral presne ako jej prvý a z toho vytušil, že ho bude chcieť rovnako prekabátiť a teda miesto toho aby sa jej pästi uhol, telom zostal stále viac naklonený doľava. Čo nečakal bolo, že mu podkopla nohy. Ani nevedel ako a ocitol sa na zemi. Oči silno stisol k sebe a v zlomku stotiny ležal znakom na zemi. Lapal po dychu ale akosi to nešlo a tak vyzeral ako nejaká ryba na suchu, ktorá sa mätie v snahe dostať sa späť do vody. Z jeho otvorených úst vychádzali chrapľavé syky, ktorými sa snažil preraziť neviditeľnú bariéru v pľúcach a dostať do nich štipku vzduchu. Prenikavo modré oči mal rozdrapené dokorán. Blúdil nimi po celej aréne. Bolo v nich vidno paniku.
avatar
Unclaimed
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Aréna

za Fri Mar 23, 2018 12:47 pm
Ne že by to byla nějak velká zábava. Bylo to vlastně jako zabít brouka. Jenže nic lepšího asi nesežene a aspoň měla nějaký pohyb když už nic. Líbilo se jí jak se našponoval aby si kryl levou část těla - a to mohl být rád že mu prve nevrazila tou pravou, která je dominantní. Asi by to bolelo mnohem více. Jelikož měla ale posílené tělo zapomněl na nohy. Proto se ani nestihla celá v podřepu otočit a už spadl jako přezrálá hruška. Jaká to asi byla bolest? Postaví se a odhodí si vlasy dozadu. Než se Elyar stihne jakkoliv pohnout sehne se nad něj otočí ho tváří k písku jako nějaký balík. Obkročmo si na něj sedne a zkroutí mu ruku za záda aby se nemohl pohnout. No dobrá, vrtět se mohl ať chtěl sebevíc ale stejně by tím dosáhl možná tak vykloubeného ramene. A to že by mohl kopnout? Neseděla na zadku takže se jeho pat nijak neděsila. A kdyby ji náhodou zasáh tak docílí jen toho, že mu zablokuje i ty. Klidně tím že si na něj lehne. Ale měla připravenej originálnější způsob. "Kdo ví co ti nahoře dělají. Třeba skončím jako strom nebo obláček dýmu." Odfrkne si. Vlastně na ty bohy nevěřila. A i když potkala svého jakože otce tak neměla jediný důvod proč mu věřit to, že je bůh války nebo vůbec její otec. Nad tím se ušklíbne. "Ty tomu nesmyslu vážně věříš?" Zkoumavě si prohlédne jeho záda. Pak si všimne, že má nějaký potíže s dýcháním a tak ho silně praští do zad. Třeba ho to nastartuje. Nebo resetuje a bude v novější a lepší verzi, která umí bojovat.
Sponsored content

Re: Aréna

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru