Share
Goto down
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Amfiteátr

za Sun Mar 04, 2018 1:48 pm
Vzala do ruky copánek. Když ho spatřila, úžasem se na Rileyho zazubila a vlepila mu dlouhou pusu."Jak jsi se to u všech bohů naučil?"Zeptala se ho užasle a stále očima i prsty přejížděla po onom málem a přitom tak nádherném copánku, který měla ve vlasech. Naprosto ji udivovalo, že nějaký kluk dokáže být tak pilný a ještě k tomu mít zručné prsty na to, uplést takové skvost, jako byl právě onen copánek. Na jeho odpověď jen přikývla. Kdyby byla na jeho místě, nejspíše by se o tom nevykecávala s nikým i kdyby to byl její otec. Bylo jí ho líto. Na to, že má celý život před sebou, už se bozi a jejich monstrum, které vytvořili za svůj život, zasloužilo o to, že Riley nejspíše nebude mít nikdy zpátky svou normální ruku, ale bude muset žít s tou mechanickou.
"Nebyla.. Teda, chtěla jsem, ale vždy mi to nějaký z mých sourozenců rozmluvil, že jsem ještě malá a až budu mít více zkušeností tak ať si tam klidně jdu..."Pokrčila rameny a ušklíbla se."...teď když se na to dívám zpětně tak měli nejspíše pravdu. Kdybych se na nějakou výpravu dostala tak bych asi nedošla zpátky"Pokrčila rameny. Teď jí zase přišlo zbytečné chodit na výpravu jen kvůli toho, aby vypadala jako hrdinka. Přeci jen si vystačila s tím, že už v táboře přežije tréninky v aréně.
avatar
Son of Hypnos
Počet postů : 48
Age : 14
Zobrazit informace o autorovi

Re: Amfiteátr

za Sun Mar 04, 2018 2:13 pm
,,Uhm... Malá sestřička... Tiny... měla ráda... princeznovské... Účesy... Udělala si ze mě.... Kadeřníka." uchechtl se. Pořád si na to malé, růžové, třpytkové stvořeníčko pamatoval. Teď už vlastně dávno chodí do školy... Měl by svojí rodině napsat. Neviděli se už hodně dlouho, i když je slečna Pchej informovala, že je Riley naživu. Jo, určitě jim napíše, až se večer dostane do srubu. Rodina by se neměla zanedbávat a on na ní zapomínal přes tři roky. To musí napravit v každém případé.
 ,,Určitě bys byla... na výpravě... Skvělá." podotkl. ,,Ale opovaž... se.... Nehodlám... tě pak... vytahovat Kerberovi.... z huby." usmál se, aby bylo vidět, že to myslí v žertu. Cítil, že se pomalu blíží čas oběda, poněvadž teplota začala povážlivě stoupat, ale prozatim mu to bylo jedno. Teď byl důležitý zpěv červenek, modrá obloha, Bethaniny oči a vůně bukového listí nad jejich hlavami. Opět uchopil Bethaninu ruku, začervenal se uhnul pohledem, zase se jím vrátil k dívce před sebou a opět jí políbil. Miloval ten pocit, miloval tu zídku, na které seděli, miloval ten buk, který je schovával, miloval celý tábor, celý svět a ze všeho nejvíc Bethany. Bethany, zosobnění polobožské dokonalosti, jak si jí Riley představoval.
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Amfiteátr

za Sun Mar 04, 2018 2:28 pm
„Takže ty jsi měl sestřičku?"Zeptá se ho zvědavě. Sama žádného sourozence neměla, pokud teda nepočítala svého otce, který se tak kvůli ní někdy choval. Nejraději by nějakého opravdu měla, a vyrůstala s ním. I když měla vlastně mnoho sourozenců tady v táboře, nebylo to takové jako kdyby měli stejného otce i matku a vyrůstali spolu jako šťastná rodina. V tom to ohledu záviděla normálním lidem nejvíce. Také jí to připomnělo, že by nejspíše měla zase po půl roce poslat svému otci nějaký dopis, aby věděl, že jeho milovaná dcera ještě stále žije a neskončila v hubě Kerbera jak by řekl Riley.
„Díky.."mírně při jeho komplimentu zčervenala. Celkově každý jeho kompliment, který mu vyšel z úst, jí dokázal naprosto znervóznět. Samozřejmě v tom dobrém slova smyslu. Při jeho dalších slovech se od srdce rozesmála. Musela uznat, že by to bylo vážně pobavení hodné, jelikož ta představa jí nutila cukat koutky pokaždé, když si na ni vzpomněla.
Stiskla Rileymu spokojeně dlaň a zadívala se mu do jeho očí."Nepůjdeme něco dělat?"Zeptala se ho a nadzvedla obočí. Ne, že by jí to nebavilo, nudilo či štvalo. Přesně naopak si tu chvíli užívala plnými doušky, ale i tak jí nutkání nutilo s Riley vyzkoušet i jinou aktivitu než sezení na zídce až do západu slunce.
avatar
Son of Hypnos
Počet postů : 48
Age : 14
Zobrazit informace o autorovi

Re: Amfiteátr

za Sun Mar 04, 2018 2:48 pm
,,Pořád mám.. ale dlouho jsme se... Neviděli." trochu provinile se usmál. Skutečně se svojí rodinou už dlouho nebyl. Tiny mu chyběla a jeho dva starší bratři jakbysmet. V zimě se u nich ukáže a basta. Důkladně se nad Bethaniným návrhem zamyslel. On by tu sice klidně proseděl celý den, už se ani nepohnul a napůl klimbal ale vzhledem k tomu, že Bethany nebyla dcerou bohyně holdující lenošení, ochotně souhlasil. Konec konců, pohyb zatím ještě nikdy nikoho nezabil. Tedy, ano, vlastně zabil a dokonce k tomu určitě došlo v táboře, ale Riley tyto myšlenky odsunul jako nepodstatné a vymýšlel, jak by se mohli zabavit.
,,Chtěla bys... na lezeckou stěnu.... do stájí... pomoct satyrům... s jahodami... nebo si... zaplav- Ne, to radši...ne. Nebo třeba... do arény...? Vyber... Ty...." Jemu osobně to bylo poměrně jedno, pokud zase nepůjdou na pláž. S Bethany by mohl být legrace i úklid stájí.
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Amfiteátr

za Sun Mar 04, 2018 3:00 pm
"Umíš jezdit na pegasovi?"Nadzvedla obočí a seskočila ze zídky. Jako kdyby ta otázka byla vybrání jedné z možností, které vyslovil. Vzala si do ruky, podložku s výkresem, do kapsy si strčila tužku a do ruky si vzala jablko, které hodlala využít a dát ho nějakému čtyřnohému kamarádovi ve stáji. Koně milovala už od mala, jelikož se na nich učila jezdit, takže žádný strach k nim nechovala. Naopak, když zjistila, že v táboře mají koně i křídla a jsou schopni létat, její touha po tom, naučit se na těch zvířatech, které dosud tak milovala, létat se mnohem znásobila.
Počkala na Rileyho a poté nasadila na tvář roztomilý úsměv s ďolíčky ve tvářích a rozešla se pohodovým, skoro až šouravým krokem ke stájím společně s Rileym. Cestou přitom zdravila některé své sourozence a ostatní obyvatele tábora, které od vidění znala."Doufám, že se jich nebojíš"Zasmála se a volnou rukou si s ním spokojeně propletla prsty.
Sponsored content

Re: Amfiteátr

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru