Share
Goto down
avatar
Mrcha mrňavá
Počet postů : 107
Zobrazit informace o autorovihttp://olympians-rp.forumczech.com

Amfiteátr

za Tue Jan 23, 2018 7:09 pm
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Amfiteátr

za Sat Mar 03, 2018 8:16 pm
Po krátké prohlídce tábora a zjištění, že vlastně nikde neprobíhá žádná aktivita, která by jí natolik zajímala, že by u ní musela zuby nehty zůstat, se vydala do Amfiteátru. Doufala, že alespoň tam bude mít na své výkresy klid a nebudou jí otravovat skřeky potomků Ára, či vtípky Apollónovců. Ve srubu si vzala tvrdou desku, čistý papír a za ucho si strčila tužku. Cestou k té polorozpadlé budově, která pro architekty byla naprostý sen, se zastavila v jídelně a vzala si jablko na svačinu. Tak to vybavená za broukání její oblíbené melodie, dorazila do Amfiteátru. Její pomněnkové oči bleskurychle přeletěly okolí a po zjištění, že zde zatím nikdo není, šťastně vydechla a uculila se. S typickými ďolíčky ve tvářích se rozešla k jedné polorozpadlé zídce a vyskočila na ni. Posadila se do polotureckém sedu, který pro ni na této nerovné ploše byl nejpohodlnější pozicí. Na nohy si položila desku a papír. Jablko si položila vedle sebe a tužkou začala lechtat papír a dělat tak hrubý nákres stavby, která jí obklopovala. Pro jednou měla zase na tváři onen soustředěný výraz, který jí na obličeji hostil pokaždé když dělal podobnou činnost a nebo vymýšlela nové věci. Vlasy jí vlály do lehkého letního vánku a oči pozorně těkaly z okolí na papír.
avatar
Son of Hypnos
Počet postů : 48
Age : 14
Zobrazit informace o autorovi

Re: Amfiteátr

za Sat Mar 03, 2018 8:40 pm
Riley bloudil, nejsa si zcela jist kam. Před chvílí se mu dostalo velice podrobného vysvětlení, co to jsou vlastně ty záhadné ,,mety" a dosud to zcela nevstřebal. Jeho napůl (možná víc než jen napůl) dětskou mysl to mátlo, většině z toho stále úplně nerozuměl a přišel si trochu trapně. Bloumal táborem sem a tam a zpátky a jinam a pryč a zase do známých míst, až nakonec jakýmsi šťastným zásahem bohyně štěstí skončil v amfiteátru. Netušil, co chce při všech bozích dělat zrovna tady, ale nakonec takové zbytečné úvahy odmávl. Vždyť to bylo vlastně celkem jasné, najde si nějaké pěkné, tak akorát měkké a pohodlné místečko, natáhne se, zavře oči odebere se do říše svého nevlastního bratra Morfea. (Přišla mu legrační představa, že může BOHOVI říkat bratr. Morfeovy děti jsou vlastně v podstatě Rileyho nevlastní synovci a neteře. Takže pro ně je strýček? Do té doby ho nenapadlo o tom nějak podrobněji přemýšlet, ale jak tak uvažoval, docházelo mu, že pro většinu lidí v táboře je něco jako prastrýc přes koleno či dvě. Možná by měl spočítat svoje příbuzenské vztahy s ostatními táborníky a pak je příslušně oslovovat... To by mohla být celkem legrace...)
Jak tak přemýšlel a obhlížel okolí, uvědomil si, že v amfiteátru není sám. Na jedné zídce uviděl sedět hnědovlasou dívku s krásnýma modrýma očima, skloněnou nad jakýmsi nákresem.
,,Bethany!" Zavolal na ní a svižnou chůzí (což pro něj znamenalo cosi jako běh) se k ní přiblížil. Radostně roztáhl rty v úsměvu a pokusil se vyhrabat za ní na zídku. Na třetí pokus byl úspěšný a mohl se posadit vedle ní. ,,Copak to... děláš?" zeptal se a naklonil se nad jejím nákresem. Nebyl slepý a tak snadno poznal, že se jedná o náčrt budovy kolem nich. ,,Páni.. jsi hodně...dobrá." Prohlásil obdivně.
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Amfiteátr

za Sat Mar 03, 2018 8:49 pm
Její oči se odtrhly od papíru až když uslyšela své jméno a povědomý hlas. Dokonce i mysl se zase na chvíli vyhrabala ze světa přímek a úhlů a zmerčila to roztomilé klubíčko, které k ní šlo."Riley.."Na tváři se jí přitom vyslovení jeho jména rozzářil nefalšovaný úsměv od ucha k uchu, ze kterého šlo poznat, že syna Hypna rozhodně vidí ráda. Přeci jen to byl její kluk, na což si ještě stále nemohla zvyknout, ale byl dobrý pocit vědět, že jí někdo má rád více něž jen jako sestru či kamarádku. Při jeho pokusech se vyškrábat na zídku, si musela zakrýt cukající koutky, jelikož při tom vypadal nadmíru vtipně."Nudím se.. Tak si kreslím"Odpoví mu a obejme ho dlaněmi kolem krku. Vlepí mu dlouhý polibek a po chvíli se odtáhne. Při pochvale, která přitom po chvíli vypadne z jeho úst zčervená a uculí se na něj."Díky"Špitne a odloží desku i tužku. Přitáhne si k sobě jedno koleno a otočí pohled na něj."Tak co, jak se vede?"Zeptá se ho a dívá se mu přitom do očí. V této chvíli je Riley nejspíše jediný člověk, se kterým se hodlala normálně bavit. Přeci jen už se zase několik dní nesetkali kvůli tomu, že každý měl jiný denní plán - Riley podle ní spal a ona mezitím chodila do arény trénovat a nebo trávila čas se svými sourozenci či nad výkresy ve svém pokoji, jak to u ní bylo obvyklé.
avatar
Son of Hypnos
Počet postů : 48
Age : 14
Zobrazit informace o autorovi

Re: Amfiteátr

za Sat Mar 03, 2018 9:13 pm
Riley ochotně opětoval její polibek a obejmul jí nazpátek. Neviděli se.... Celou věčnost! Nebo mu to tak aspoň připadalo. Bližší informaci podat nemohl, protože spal naprosto kdykoliv se mu zachtělo a tak si nebyl jistý, kolik dní že to vlastně uběhlo. Tak či tak, bylo to příliš dlouho. Když se Bethany odtáhla, spokojeně ji chytil za ruku svou levicí a zasněně upřel pohled do jejích očí. Nikdy ho nepřestávaly udivovat - na jednu stranu chladné, jakoby patřily vládkyni mrazu, na druhou přívětivé, jakoby na všech hledaly něco hezkého. Zkrátka fascinující.
,,Právě teď... nadmíru... Báječně." odpověděl na její otázku s začervenáním. Skutečně, nemohl si přát krásnější chvíli. Slunce svítilo, ptáci zpívali, teplota byla příjemná a on si užíval Bethaninu přítomnost. Snad jenom, aby měl mezi sebou a zídkou polštářek, ale kdo by si stěžoval na takovou malichernost? Člověk zkrátka nemůže mít všechno. A polobůh taky ne. Naklonil hlavu na stranu a mezi kovovými články svých prstů opatrně sevřel jeden pramínek jejích vlasů. Hnědá... Každý druhý jí měl, ale to Bethaniným vlasům nijak neubíralo na kráse. Obzvláště, když je prosvětlovalo slunce, jako teď.
,,Jak se... Máš ty? Chyběla jsi... mi." dodal se štěněcím pohledem.
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Amfiteátr

za Sat Mar 03, 2018 9:29 pm
U srdce jí hřálo příjemné teplo, když měla Rileyho vedle sebe a v bezprostřední blízkosti. Propletla si s ním prsty a pozorovala jeho obličej, který by se nikdy žádným jejím obrázkem zachytit nedal. Alespoň ne natolik aby ostatní za několik let cítili z toho hocha to, co z něj právě cítila i ona. Ty jeho čiperné vlasy, které vždy připomínaly malé tornádo jí uchvacovaly nejvíce. Opřela mu hlavou o rameno a spokojeně zamrkala očima. Nejraději by znovu ten okamžik zastavila a udělala z něj nekonečný, jelikož ten pocit klidu, lásky a hlavně soužití si užívala plnými doušky. Vlastně všechny chvilky, které s ním strávila od té doby co ho poznala jako objímacího kluka v jídelně by si chtěla zarámovat a vždy se do nich vrátit.
"Skvěle..fantasticky. Když jsi tu ty..."Usmála se a zabořila mu hlavu do ramene, jak to často a hlavně ráda dělávala."Ty mě taky Riley"Odvětila mu a podívala se do očí. Když spatřila jeho štěněcí pohled, který měl v obličeji, mohla by ho prezentovat ve školách jako naprosto dokonalý a zachovalý exponát lidské roztomilosti, která v případě Rileyho neznala mezí."Jaktože jsi tak roztomilý?"Zeptala se ho nechápavě a stiskla mu dlaň. Přitom jí na tváři trůnil výraz, který má snad každá dívka, která uvidí roztomilé štěňátko či tuleně nebo lachtana. Sama sobě se ani nedivila, že je do něj vážně zamilovaná a je jí naprosto jedno, že je mladší.
avatar
Son of Hypnos
Počet postů : 48
Age : 14
Zobrazit informace o autorovi

Re: Amfiteátr

za Sat Mar 03, 2018 9:54 pm
Slovo ,,roztomilý" mu vehnalo červeň do tváří. Na jednu stranu ho těšilo, že se Bethany líbí. Na druhou... Kluci nemají být roztomilí! Kluci mají být velcí, silní a ochranitelští! Roztomilé sjou akorát holky, štěňata a malé děti! Jenže rozčilováním by si akorát zkazil hezkou chvíli.
,,Jediná... roztomilá... Osoba v okolí... Sedí vedle... Mě..." Zamumlal a zabořil nos do těch jejích krásných vlasů. Připadal si jako privilegovaný princ - on Bethany mohl objímat, mohl se s ní líbat, mohl hrdě prohlásit, že s ní chodí. Žádný jiný kluk v Táboře, ani celém známém vesmíru nic takového říct nemohl. To bylo čistě jeho právo, které měl v úmyslu opatrovat jako oko v hlavě. Či spíš líp, vzhledem k tomu, jak lajdácky se o svou tělesnou schránku staral. Zatímco jednou rukou s ní měl stále spletené prsty, druhou Bethany uvěznil v jednom ze svých obětí. Bylo to jednoduše tááák dlouho! Neubránil se spokojenému zamručení. Tolik mu to chybělo! Každý jeden okamžik, který strávil s Bethany patřil k nejpříjemnějším v jeho životě, klidně by rád uvízl v spčasové smyčce, aby je mohl prožívat znova a znova a znova.... Jenže s Chronem si nijak zvlášť netykal a pochyboval, že by kvůli němu bůh času provedl tak rozsáhlý zásah. Navíc, takhle mohl každý den s Bethany zažít něco nového a vyroste. Což ho přesvědčilo, že se o nic podobného nikdy pokoušet nebude.
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Amfiteátr

za Sat Mar 03, 2018 10:08 pm
Spokojeně vydechla, když jí složil kompliment. Znala ten pocit sotva týden, ale už si ho naprosto zamilovala a nehodlala ho jen tak opustit. Přeci jen se nehodlala odprostit od Rileyho celkově. Klidně by se k němu přisála jako klíště a neopouštěla ho vůbec. Cítila se jako hrdá princezna, která má toho nejlepšího prince široko daleko. Nikdo se tu na Rileyho nemohl hrabat. Možná to bylo kvůli tomu, že nepoužíval všechny ty známé balící techniky, které se už většině dívkám za tu dobu zhnusily a když už je používal tak vypadaly tak nemotorně a pobavení hodně, že si vlastně jejich imitací vylepšil pořadí v žebříčku o několik příček.
Při jeho obvyklém objetí, které na ní vytáhl, mu zabořila hlavu spokojeně do ramene a jednou rukou ho objala. Nejspíše by teď mohli přijít i malíři a začít je kreslit, jelikož alespoň Bethany by v této pozici zůstala nekonečně dlouho a nemusela by se ani pohnout. Její myšlenky se točily okolo toho, jak vlastně ještě před několika dny Rileyho považovala jen za syna Hypna, který rád lidi objímá. Nejspíše za to mohl právě Thomas, který určitě Rileyho k něčemu popohnal. Kdyby tu teď někde okolo byl, klidně by ho přivítala do skupinového objetí a srdečně mu poděkovala za to, že je dva dal dohromady. Jediné co nechápala bylo, že stále on sám neměl holku. Musela uznat, že nebyl nejhorší, takže proto jí to hlava nebrala. Jen z poděkování by mu nějakou srdečně přála.
"Viděla jsem, že jsi se hlásil na výpravu... Jsi statečný. Já bych tam nešla.."Zazubila se a v tom objetí zavřela spokojeně oči.
avatar
Son of Hypnos
Počet postů : 48
Age : 14
Zobrazit informace o autorovi

Re: Amfiteátr

za Sat Mar 03, 2018 10:30 pm
Červeň opět navštívila Rileyho líce a zjevně nehodlala v nejbližší době odejít. Riley sám už souboj s ní dávno vzdal a smířil se s tím, že bude mít tohohle nezvaného hosta na tvářích hodně často. Vlastně chtěl přihláškou hlavně udělat dojem na Bethany, což se mu povedlo, ale kdyby ho nakonec opravdu vybrali, těžko říct, co by udělal. Možná by se schoval pod postel a doufal, že ho Cheirón nenajde.
,,Uhm... Škoda že to... Nevyšlo... Ale aspoň... Budu... U tebe." Zahuhňal a užíval si tělesné blízkosti. Sedět tady s Bethany mu bylo tisíckrát příjemnější, než bojovat s Echidnami, drakénami, chimérami, kyklopy a kdoví jakou havětí ještě. Kdo z vás by vyměnil krásnou dívku, za gorgonu? A nehlašte se všichni.
,,Víš... jsem rád...že jsi... tady... A já... Taky.... A...uhm.... No... Víš... Máš-moc-krásné-vlasy." dodal nemotorně. Jak jste si již mohli domyslet, Riley opravdu neoatřil k tomu typu kluků, kteří běžně šeptali o úplňku romantická slůvka spanilé dívce - jejíž tvář, barva vlasů a jméno se každý měsíc měnila. Bethany byla v této oblasti jeho zcela první dívka a tak přirozeně snášela menší neohrabanosti a pokusy-omyly, kterých se Riley tu a tam dopustil.
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Amfiteátr

za Sun Mar 04, 2018 9:03 am
Musela se potichu zasmát jeho typickému vyjadřování, na které si zvykla už natolik, že se jí vlastně líbilo více než normální."Co kdyby mi tě tam něco zabilo? Co bych si bez tebe počala?"Odvětila mu a na tváři se jí rozlil spokojený úsměv od ucha k uchu, který byl známkou toho, že by se jí opravdu nelíbilo, kdyby jí Riley přišel na několik kusů a nebo se jí nevrátil vůbec. To by toho vedoucího výpravy asi ukamenovala zaživa kdyby se něco takového stalo. "Děkuji Riley. Ty tvoje taky ujdou"zazubila se na něj i když mu neviděla kvůli objetí do obličeje. Užívala si to, že ho má ta blízko u sebe. Přeci jen, kdy se zase tak to v klidu setkají a budou mít čas na to, trávit spolu tak hezké chvíle jako právě teď.
Pomalu se od něj odtáhla a když spatřila jeho obličej po té dlouhé chvíli, radostně se uculila."Co jsi vlastně dělal, celé ty dny?"Zeptala se ho i když odpověď nejspíše znala. Jelikož v případě potomka boha spánku si mohla na několik desítek procent tipnout, že své dny trávil ve svém srubu a nejpravděpodobněji v posteli. Co by za ten život někdy dala? Když si ona chtěla odpočinout, tak jí začali sourozenci buzerovat, že mají trénink a nebo nemá hotové výkresy. V tom to ohledu Rileymu občas záviděla.
avatar
Son of Hypnos
Počet postů : 48
Age : 14
Zobrazit informace o autorovi

Re: Amfiteátr

za Sun Mar 04, 2018 9:41 am
Riley se rozzářil jako sluníčko. Jistě, tušill, že by Bethany pravděpodobně chyběl, ale slyšet to z jejích vlastních úst... To byl tak úžasný pocit! Zalil ho od hlavy až k patě a stále se ho nemohl nabažit. Ptáci, hluk tábora, vzdálené výkřiky (někdo asi zase omylem podpálil kovárnu) a šum vánku, to všechno jakoby odplouvalo a utichalo a Riley slyšel jen Bethanin živý, okouzlující hlas. Bylo mu tak krásně, že by nejradši usnul, tady na té úzké zídce v Bethanině objetí, uprostřed dopoledne, za vysoké pravděpodobnosti, že spadne a něco si udělá... Dokud ho neprobrala Bethany se svou otázkou. Rozespale zamžoural, trochu se odtáhl, protřel si napůl spící oči a vesele se zašklebil.
,,Hádej, můžeš.... Třikrát..... Nápovědy.... Nedávám."  Pobídl jí úsměvem a zatímco poslouchal její odpověď, zadíval se do koruny stromu, který se skláněl nad nimi. Za okamžik již jím byl zcela fascinovaný. Zelené království ho pohltilo a on víc a víc zakláněl hlavu, aby z něj viděl co největší kus. Jaká navíc byla jeho radost, jeho potěšení, když objevil hnízdo i s obyvateli! S údivem pozoroval tu ptačí rodinku a žasl nad jejich cvrlikáním a poskakováním.
,,Bethany~...? Co je to.... za ptáčky?" Zeptal se, ukazujíc na ony drobné zpěváčky kovovým prstem.
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Amfiteátr

za Sun Mar 04, 2018 10:14 am
"To je těžké..."Zasmála se a dloubla do něj loktem."Myslím, že tvoje nejlepší kamarádka byla v té chvíli postel"Uculila se po pár minutách hraného předstírání nevědomosti. Svýma ledovýma očima přitom přejela k místu, kde směřoval i Rileyho pohled. Zasněně pozorovala korunu stromu a každý zelený lísteček, který tu majestátnost tvořil. Když uslyšela otázku, jenž jí Riley položil, vzhlédla k ptáčkům v hnízdě. Chvíli je pozorovala a snažila se je podle zvuku i vzhledu přiřadit k nějakému opeřenci z knihy, kterou četla, když ještě chodila do školy. Nakonec její vítězoslavný úsměv, který se jí rozprostřel po rtech oznámil, že odpověď se jí dostavila."Myslím, že je to Červenka.. Mají takový zpěv"Odvětí a zaposlouchá se do toho líbezného zvuku jenž se odráží po okolí a lahodí jejím uším. Svůj zrak přitom přesune na Rileyho a usměje se."Proč se ptáš?"Optá se ho a rozhlédne se okolo. Cítí se konečně po dlouhé době v klidu a bez jakékoli nervozity, která by jí sžírala zevnitř. Je tu jen ona a Riley. Cítí se jako v pohádkové knížce - slunce svítí a šimrá jí paprsky po obličeji, obloha je bez jediného mráčku a celé to doplňuje ten líbezný zpěv červenky.
avatar
Son of Hypnos
Počet postů : 48
Age : 14
Zobrazit informace o autorovi

Re: Amfiteátr

za Sun Mar 04, 2018 12:38 pm
Zasmál se a trochu se zakymácel, když do něj dloubla loktem, ale ustál to a díky bohům se neporoučel k zemi. Pád by byl opravdu nepříjemný i když to nebylo nijak vysoko. ,,Postel je nejlepší... kamarád... vždycky... To je... Pravda." potvrdil její domněnku se smíchem.
,,Červenka..." poválel si to slovo na jazyku jako čokoládový bonbón. Líbilo se mu jak zní. Zasněně se usmál a obrátil svou pozornost zpět k Bethany. ,,Nádherně zpívají. Je to krása." odůvodnil své zaujetí k drobným zpěváčkům a vrátil se k Bethaniným vlasům. Zbožňoval je skoro stejně jako její ledově modré oči. Jemně, aby Bethany pokud možno nezatahal, je prohrábl. Nakonec uchopil jeden tenký pramínek vlasů a pomalu pečlivě z něj začal splétat copánek. Cítil silné nutkání ho dokončit, navzdory tomu, že neměl po ruce gumičku. Svědomitě skládal jeden pramínek po druhém a dával mimořádný pozor, aby mu ani jeden vlásek neutekl kam nemá.soustředěním se trochu zamračil a vyplázl jazyk. Zadal si úkol a ten hodlal splnit na A+. Neúspěch nepřicházel v úvahu. Mise byla zahájena.
,,Co jsi... dělala... ty? Athénovci asi... mají dost... Nabitý... program." zeptal se, zatímco se věnoval oné životně důležité činnosti - čímž momentálně není míněno dýchání, ani spánek -.
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Amfiteátr

za Sun Mar 04, 2018 12:59 pm
Nechala ho si hrát s jejími vlasy. Nijak jí to nevadilo, spíše překvapovalo, že i kluk umí plést copánky. Uvažovala jestli náhodou neměl menší sestru, na které by se to naučil, jinak jí nenapadalo žádné odůvodnění toho, že jí právě splétal z vlasů copánek. Usadila se do tureckého sedu, který ji byl na polorozpadlé zídce, která sama o sobě nebyla nijak pohodlná na trávení času nejpohodlnější. Zavřela oči a začala vnímat jen Rileyho hlas, který jí zatím k existenci naprosto postačoval. I když ve vlasech nervy nejsou, cítila jak se snažil a dával pramínky přes sebe. Na tváři se jí mihlo pobavené uculení.
"Trénovala v aréně, dělala výkresy a nebo jsem byla se sourozenci venku... Plavali v jezeru, vymýšleli bitevní taktiky a tak.."Odpověděla mu a vzpomněla si na ty dny, které opravdu trávila většinou ve společnosti všech svých sourozenců. Před zavřenýma očima se jí objevovaly vzpomínky na to jak v noci skákali z útesu a nebo se honili po táboře, když měli volnou chvíli. Spokojeně se při těch myšlenkách usmála a otevřela své ledové oči, ve kterých plápolaly radostné jiskřičky.
Po chvíli ji došlo, že Riley u sebe nejspíše nenosí gumičky a tak z kapsy kraťasů vyndala malou gumičku, kterou v nastavené ruce podala Rileymu. Přeci si chtěla ten historický copánek zanechat, alespoň po dobu delší něž několik minut."Jak jsi se vlastně dostal do tábora?"Zeptala se ho zvědavě a očima létala po okolí a sledovala každou maličkost, kterou Amfiteátr nabízel k prohlédnutí.
avatar
Son of Hypnos
Počet postů : 48
Age : 14
Zobrazit informace o autorovi

Re: Amfiteátr

za Sun Mar 04, 2018 1:33 pm
Riley soustředěně naslouchal jejímu vyprávění a neméně soustředěně splétal pramínky dohromady. Moc dobře si pamatoval, jak ho malá Tiny vždycky mlátila panenkou, když jí pokazil princeznovský účes a ačkoliv pochyboval, že s sebou Bethany nosí plastovou Barbie,  nebo že by se zachovala tak dětinsky, byl naučený dělat podobné věci pořádně. Celkem ho udivovalo, kolik toho Athénovci v týdnu dělali. Oproti Hypnosovu srubu na něj působili dojmem hyperaktivních větroplachů. Tedy, většina táborníků byla hyperaktivní, ale potomci Hypna byli výjimkou, která potvrzovala pravidlo. Riley by se vsadil, že polovina z nich jsou těžcí závisláci na kafi. Jinak fungovat zkrátka nemohli! Dokončil poslední obrat a s poděkováním přijal gumičku. Perfektní. Teď už byl copánek naprosto dokonalý.
,,Hébé mě... Přivedla.... Z nemocnice, po tom.... Lvovi." odvětil nejstručněji jak mohl. Ne že by Bethany nevěřil, ale proč se v tom zbytečně babrat, když to bylo tak dávno? Lidé by měli žít dneškem a užívat si každý okamžik - ať strávený spánkem, jídlem, či s krásnou dívkou. Vzdor svému vlastnímu argumentu, který však předkládal vlastně jen sobě, toužil dozvědět se o Bethany víc. Nakonec začal otázkou, kterou vám dříve či později položí každý polokrevný.
,,Bethany? Ty už jsi na výpravě byla? naklonil hlavu na stranu a zvědavě se na dívku zadíval. Jistě, říkala, že by tam nešla, ale to neznamenalo, že se žádné dříve neúćastnila.
Sponsored content

Re: Amfiteátr

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru