Share
Goto down
avatar
Hellhound
Počet postů : 9
Location : Underworld
Zobrazit informace o autorovi

Re: Hlavní budova

za Thu Aug 30, 2018 8:37 pm
"Hudba?" Nejen zjevně otrávený tón, taktéž výrazivum tváře plné znechucení dávalo znát, co si o tom všem dotyčná osoba myslí. Hudbu nesnášela - minimálně tu hodně starou. Nic nového od dob chorálů neslyšela, což se taky podepsalo na jejích představách. "Co je to... Ni-... Nick... Nickblock?" S otázkou odrážející se v kukadlech sledovala Finnovu reakci, lámaje si jazyk na prapodivném názvu hudební skupiny vysloveném špatně. "Nic mi to neříká, ale zní to jako fakt dobrá hrůza," poznamená s krátkým pohledem na cédéčko, než letí zpět na místo, aniž by se byť jen na okamžik zajímala, zda mu přitom nesrazí něco dalšího z poliček nebo neuspořádaných komínků. Z jejího tónu šlo usoudit, že si o tom myslí svoje a bodové hodnocení by se nacházelo v záporných číslech. S rukama založenýma na hrudníku pozorovala ten binec, co tu stihl vytvořit a Thea tomu maximálně dopomáhala. Neměla ráda bordel, spíš naopak - i její náčiní pro mučení muselo být dokonale srovnané a pokaždé na správném místě. Pokud tomu tak nebylo, proměnila se na šílenou, pořádkem posedlou mrchu, která se potřebuje mstít. Znuděně se ohlédla přes rameno, když začal demonstrovat volnost svého oblečení. "Spíš nudný." Nudné tričko, nudná košile, nudné defakto všechno. Kam se podívala, samá nuda. "Nemám ráda nutné věci. Mám tendenci je... ničit," pokrčí rameny jako by se nic nedělo, načež se pustí krokem ven, aniž by se za Finnem byť jen na okamžik ohlédla. Slyšela jeho kroky, vnímala pravidelný tep srdce, co čas od času z nějakého neznámého důvodu poposkočil. Pokaždé ji to přinutilo zamračit se a nepatrně natočit hlavu na stranu - skoro jako by se potřebovala ujistit, že je všechno v pořádku a on se jí nesloží za zadkem jako domeček z karet. Nesložil, jeho malé plus.
Na jeho obdivné pohledy ani trochu nereagovala, i když věděla, že se dívá. Vždycky se dívali, jako by nikdy neviděli ženskou. Nechápala, co na ženském těle vidí, nepřišlo jí v ničím zajímavé, spíš jí v některých momentech bylo tak akorát na obtíž. Zvláště v boji, kdy jí prsa vyloženě překážela. Jako Xena bojovnice vklouzla do sprchy, ve které bylo o pár vteřin později poměrně těsno - díky Finnovi a jeho touze ukázat jí všechno, co k takovému sprchování patří. "Znám princip sprchy," zavrčí jako malý uražený fracek na adresu, že nic z toho nechápe. Nechápala, ne tu moderní část. V Podsvětí se omývala zásadně jenom pod vodopády, rozhodně ne ve Styxu, což by znamenalo možná i konečnou. Přesto je třeba, aby se Finn postaral o kohoutek s teplou vodou, co jí rázem opláchla tělo od hlavy až k patě. Otráveně vyplivla přebytečnou vodu, které se nalokala, než se ohlédla přes rameno. "Máš tu dost místa, nehodlám se o něj dělit." Pokud byla komunista, pak ne v koupelně, jak naznačil i šťouchanec, se kterým ho vyprovodila ven, omývaje se vodou bez náznaku mýdla. Nepotřebovala ho, nikdy si ho nebrala. Všechno jí to páchlo kytkami a citrusy, nenáviděla tu vůni. Po krátkém ošplouchnutí, kdy se důkladně vydrbala na každém centimetru těla, vylezla ven - překvapivě dřív jak Finn. Drze mu ihned zabavila věci, do kterých se začala soukat. Prve tričko, co z ní rázem udělalo miss mokré tričko, poté košili, kterou si uvázala kolem boků. Rifle mu nechala bez zaváhání - látka se jí nelíbila a neměla by, čím si je přidržet kolem boků. Mokré vlasy taktéž podpořily promokavost trička na zádech, ale ani to Theu netankovalo. Namísto čekání se sbalila, nechávaje mu tam své věci, aby se o ně postaral (patrně i vypral), ťapkaje si nazpátek do pokoje, který už poznala po čuchu. Překvapení, které jí tam čekalo, si vyneslo její spokojený úsměv - hromada kožených oblečků, pomalu větší zásoba, než čím disponoval Finn. Neváhala ani okamžik - jeho věci letěly k zemi a ty své si hned poskládala do dokonalých komínků a zavěsila na rameníko. Pořád jí ještě nikdo nevysvětlil, co to znamená spolubydlení. Krom toho, že spolu budou bydlet. Ovšem pravidla? Ne, ta neexistovala.
avatar
Son of Nike
Počet postů : 26
Zobrazit informace o autorovi

Re: Hlavní budova

za Sat Sep 01, 2018 1:12 am
„Jseš si jistá?“ Otázka byla trochu kousavá a tím pádem vážně ne nutná, protože jak se ukázalo, s kohoutkem si opravdu poradit neumí, přestože tvrdila opak. Princip možná znala, ale v praxi jí to příliš nešlo – tak trochu doufal, že to nebude stejné i u jiných záležitostí, na druhou stranu si tak úplně nemohl být jistý, jestli k nějaké jiné záležitosti vůbec dojde. Mohl tak akorát doufat – a jak se ukázalo, ve sprše se fakt nebude konat, když jej vzápětí vyhodí ze sprchového koutu, nehledě na to, že taky mohl uklouznout a rozseknout si hlavu, takže by měl nemilej otřes mozku. Naštěstí se tak ale nestalo – mokré nohy mu na dlažbě nepodklouzly, mohl se na ni tím pádem tak akorát mračit a tvářit se nespokojeně, když se odebral hned do vedlejšího sprchového koutu. Faktem je, že sprcha byla dost příjemná i bez Thei – Podsvětí na něm nechalo tuny písku a prachu, co ze sebe milerád dostal, pořádně se vydrbal včetně střapatých vlasů neurčité slámové barvy, co nyní ztmavly téměř na hnědou. Ironicky to byla ona, kdo dřív vypadl z umýváren, přestože by člověk čekal úplně opak – protože ženský. Stereotyp se ale nekonal a když Finn tedy vylezl, zjistil, že mu Thei zcela bez problému zabavila oblečení. Sice říkala, že nic takovýho nosit nebude, ale jak se zdálo, změnila názor. Nestěžoval si. Kalhoty mu nechala, ty mu ostatně vždy stačily – nebylo by to poprvé, co se promenádoval po budově polonahej. Většinou to bylo kvůli tomu, že si včas nehodil oblečení do pračky a pak jednoduše půl dne neměl co nosit. Starosti mu to nedělalo. Nikdy. Proč taky? Možná, že nepatřil do sorty tak úplně vysvalených borců, byl spíš vytáhlej, hubenej a šlachovitej, ale to ho ostatně taky nijak netankovalo a nutnost… je prostě nutnost.
S ručníkem tedy zamíří zpět do pokoje, kde již tušil Theu – pokud se holka nehodlala někam zaběhnout, doufal ale, že podobné vylomeniny si první noc tady odpustí. Šok, který ho čekal při příchodu do pokoje, byl ale taky slušnej. „Kde… se to tu vzalo?“ Množství dalšího oblečení, co se objevilo v jeho pokoji, bylo dost děsivý. To byla první věc, co jej zaujala, rušivý element. Vzápětí se opře o futra dveří, ruce založí na hrudníku. To až v další moment zaregistruje Theu, která se ochomýtala kolem, v pohodě si vyhazovala jeho hadry ze skříně a dávala do ní svoje. Očima jí sjede od pramenů vlhkých vlasů až k bosým nožkám. „Dobře, mavourneen, je ti jasný, že na tý posteli budeme spát?“ Takže by jí ideálně neměla pohřbít pod záplavou jeho věcí. Sotva si uvědomil, že použil mazlivé oslovení, které… no, vlastně ho obecně moc neříkal, jen s ní to šlo celý trochu líp, vlastně docela přirozeně, ač se k ní irsky „zlato“ nehodilo, protože Althea byla očividně spíš pěknej mordor, nikoliv zlato. Zatím… Zatím se s tím dokázal smířit. Natolik, aby se jeho city – nebo spíš pudy – nezměnily. „Kromě toho, mohla bys klidně nosit… tohle. Nic jiného nepotřebuješ, takhle ti to sluší.“ Jak jinak. Byla v jeho oblečení. Které sice bylo volné a tím pádem některé křivky zanikaly, na druhou stranu byly vidět její dlouhé nožky a něco… něco na tom prostě bylo. Aniž by o tom asi věděla, dostalo se jí dalšího privilegia – málokrát holka si kdy na sebe navlíkla Finnovo triko, aby ho eventuálně nechtěl zpět. Jí ho byl ochotnej nechat. A přihodit další navrch. "Když už... Hudba." I tohle se rozhodne uvést na pravou míru a zdálo se, že aktuální situace je vhodná. Jakákoliv situace byla vhodná - Finnovi totiž duněly reproduktory skoro pořád, naštěstí se naučil krotit tak, aby nikoho z okolí příliš neprudil. Jeho druhé štěstí spočívalo v tom, že jeho sousedi neměli zas tak odlišnej hudební vkus. Nickelback to fakt nevyhraje - místo toho sáhne po Foo Fighters. Thea jako někdo, kdo bude žrát zamilovaný slaďáky, nevypadala.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru