Share
Goto down
Unclaimed
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Thaliina borovice

za Fri Mar 09, 2018 8:15 pm
Ten řev a to jejich věčný mrmlání a stěžování si ji začalo více než štvát. Vlastně ji už zase chytala ta její horlivá povaha a tak si sbalila svůj meč a MP3 a téměř Hermově srubu vyrvala dveře z pantů jak do nich kopla. Tohle se nedalo vydržet. Také by se ráda vyspala. Ale neustálé vidiny její mámy jak leží v tratolišti krve aniž by jí řekla jak moc jí mrzí že neposlouchala a zdrhla ji doháněly k šílenství. Zašla si na neutrální a co nejvíce černé místo aby tam pohodlně splynula se svým vzhledem. Sedla si, pustila si svou oblíbenou hudbu z pátého dílu herní série Devil May Cry a přeleštila si meč. Nějaký fracek považoval za zábavné i v téhle době vzít jí ho a naporcovat si s ním svačinu. Paráda. Až toho zmetka najde dost možná mu usekne hlavu nebo obě ruce aby se i ona pobavila. Její kovové oči upoutá záhy nějaké mávání. Sundá si jedno sluchátko protože nedoposlechout si Throat Full of Glass jí přišlo naprosto nemyslitelné. "...jít k Borovici?" To už ale jen zaslechla. Rozhlédne se kolem, nikde nikdo takže to bylo na ni. Chvíli nad tím přemýšlela a pak se zvedla a oprášila si černé uplé kalhoty. Když už si dal tu práci a našel zrovna ji.. To brala jako bonus. Možná taky nechtěl kafrat o těch nočních můrách. Strčila si sluchátko zpátky ale hudbu zeslabila. "Nazdar Kayle. Půjdu klidně i za Hádem jen když budu od těch ukrouňaných lidí co nejdál." Ano, dala si dokonce tu práci s tím, že si zapamatovala jeho jméno. Vydá se bez prodlev k Borovici ať si ji následuje jestli chce. Jenže sotva tam vyleze hlasitě zakleje. Nejen že se mačkala v Hermově srubu protože její božský rodič si nejspíš ani neráčil všimnout že se narodila, proč by taky měl že? Ale další co potřebovala byl další neznámý obyvatel který by mohl dělat ještě víc problémů. Vypne MP3 a s ledovým klidem ji schová a potěžká v ruce meč. "Hele Kayle co si vsadit na to kdo ho dřív zmrzačí nebo zabije?" Jelikož byli daleko od tábora pochybovala že toho chlapa někdo už viděl. Mrtvý navíc nebo nehrálo to roli. Ne pro ni a v takové době.
God - mortal
Počet postů : 19

za Fri Mar 09, 2018 8:52 pm
Někoho tam nahoře zřejmě přestal bavit, jelikož reflektor trhající mračna v podobě slunečního louče se pomalu zmenšuje, až se ztratí za temnými mraky. Otráveně si odfrkne, aspoň něco má z krku. Jak se sem ale vůbec dostal? A kde přesně teď je? Je si jistý, že když padal, viděl pod sebou rýsující se ulice New Yorku přesně pod Empire State Building. Tohle nejsou ulice New Yorku už podle vzduchu, tak stupidní není. Škvíry, kterými prokukoval se opět zaklapnou. To až do doby, než uslyší kroky.
Instinktivně zatají dech a dělá mrtvého, dokud si nevyslechne jejich slova. Původně měl v plánu vyslechnout si toho víc, ale jeho plány nikdy nejdou tak, jak by chtěl. Asi právě proto, že se jich sám nedrží. Tak či onak, jedna věta ho donutí zbořit své rádoby krytí. Líně pootočí hlavu jejich směrem, ačkoli to vypadá, že mu spíše omylem přepadla, než že by vynaložil jakékoli úsilí si je prohlédnout. "A co kdybych ti rozkopal držku, to bys nechtěla?" Zavrčí kamsi před sebe, oči stále zavřené. Teprve s tečkou věty zvedne ruce ze země. Podle toho, jakým způsobem paže zvedá musí vážit minimálně metrák každá. Promne si tvář v dlaních a rozmrzele zamručí. Teprve až teď si prohlédne, co před ním stojí. Přetěkne mezi nimi očima, no na Ai zůstane viset přeci jen o něco déle.
"Takže sem mě poslali? Do tábora pro děti?" Odfrkne si v monologu s neskrývaným opovržením. Je to bůh války. Je Áres. Tohle místo je zcela pod jeho úroveň, co tady dělá? Nepamatuje si, že by ani omylem padal tímhle směrem. Dlaněmi, které by mohly mít rozměry medvědích tlap se zapře o zem a vysune se tak do sedu. Zatímco se zády sune blíž k borovici, bolestně sykne. "Nemáte někdo cigáro?" Znovu přetěkne mezi dvojicí, kterou opět začal vnímat.
Unclaimed
Počet postů : 33

za Fri Mar 09, 2018 9:08 pm
"To mi povídej. Mám toho plné zuby"Protočí očima a vyndá jí sluchátko z ucha, přičemž se lišácky zazubí. "Nebuď antisociální. To tě nenaučili, že když se s někým bavíš tak nemáš mít zapnutou hudbu?" Zahrál přesvědčivý rodičovský tón a společně s ní mířil ráznými kroky k borovici. Přiložil si její sluchátko k uchu a hned ho zase oddálil. Rozhodně to nebyl styl hudby, který by poslouchal a vyhledával a tak jí radši sluchátko vrátil do dlaně. Cestou se kvůli nedostatku tréninku způsobeném absencí na trénincích kvůli tomu psímu počasí, které vládlo obloze, dosti zadýchal. Nebylo to až tak slyšitelné či viditelné, ale to jen proto, aby nevypadal, že ho jen cesta k Borovici zmohla natolik, aby funěl jako ježek. Když se zastavila, zastavil se taky a pohlédl na muže. Na její otázku jí sjel jenom pohledem."Proč by jsi ho sakra zabíjela. Už mi připomínáš někoho od Área. Vážně ještě nejsi určená?" Odvětil a nadzvedl obočí. Když se však ozval i muž a potvrdil tak, že není mrtvý, musel zakrýt cukající koutky."Myslím, že ti to teď celkem natřel"Neubránil se nakonec smíchu a radši od ní kousek poodstoupil, jelikož byl beze zbraně a ona sama měla meč. Raději nechtěl riskovat to, že se z něj stane holčička. Přešel blíže k muži a prohlédl si ho. V životě ho neviděl a nepřipadal mu ani nijak povědomý. Bylo, ale zajímavé, že už byl za hranicemi tábora."Do tábora polokrevných"Upřesnil jeho definici místa, kde se všichni tři nacházeli."Nevím jak Ailin, ale já nekouřím"Pokrčil rameny a ušklíbl se na muže. Pořád se snažil přijít na to, co to klubíčko plné vulgarismu co sedělo před tím vlastně je."Kdo vlastně jste?"Zeptal se ho a otočil se na Ailin. Doufal, že mu nějak pomůže a nebude ho jen tak pozorovat.

Naposledy upravil Kayle Castor dne Fri Mar 09, 2018 9:42 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Nechci aby mi dal Áres přes prdel a tak jsem musel opravit jeho jméno.)
Unclaimed

za Fri Mar 09, 2018 9:32 pm
"Proč? Protože jestli sis nestačil všimnout Hermův srub je lehce přecpaný a poslední dobou tu jsou jen samý nářky. Jelikož je tu pochybuji že o něm někdo ví. A ne nejsem určená. Jinak bych se tam s vama nemačkala. Divím se že tam je furf co dýchat. Můj božský rodič zřejmě zapomněl že si před 17 lety někde vrzl." Odfrkne si a zadívá se na muže který se však uráčil ozvat že ještě žije. Na rtech se jí objeví pobavený úšklebek po jeho slovech. Vlastně má co dělat aby se nazačala smát. Těkne očima ke Kaylovi. "Natřel by mi to kdyby se ten kolos mohl aspoň sám postavit na nohy a hlavně se na nich udržet. Ale vzhledem k tomu že se sotva hýbe pochybuji že tu výhružku teď může splnit." Uchichtne se. Jasně byl asi o dvacet cenťáků větší a zřejmě by se mu stačilo jen blbě rozmáchnout a zabil by slona ale v tomhle stavu? Ani náhodou. Když na ni zůstane pohledem viset déle mírně se zamračí. "Na co tak vejráš? Ještě si neviděl holku s mečem? Líně se opře o kmen Borovice a zívne. Zakloní hlavu a zadívá se do jejích větví. Musel odtamtud být krásný výhled. Někdy tam musí zkusit vylézt. Někdy až si zvykne na tenhle cvok-haus. "Nikdo z nás se dospělej nenarodil pane Ochablý je mi líto ale určitě tu někde jsou i dospělý. A ne nekouřím ráda bych měla zdravý plíce a zuby." Vlastně se v tom kouři dusí jen ho cítí. Fuj tajbl. Zatřese hlavou a zastrčí si vlasy za ucho. Zvědavě na muže pohlédne co odpoví na Kaylův dotaz.
God - mortal

za Fri Mar 09, 2018 10:00 pm
"Nekecej." Mlaskne v odpovědi na přiblížení lokace. Tábor už několikrát navštívil, ačkoli je to už poměrně dlouho. Nic moc se tu změnit nemohlo, snad jen vedení. Znovu si prohlédne Ailin, zejména pak její hrudník. Jo, tohle si pamatuje. Její matka měla podobně dobrý prsa, jako Afrodita, jen ani zdaleka ne tak úžasný na dotek. Svoje děcka pozná. Ačkoli se k nim hlásí až když si to zaslouží, sleduje je. Každý bůh to sem tam dělá.
"Jestli máš strach z toho, že tě zničí pár tyček plných tabáku, měla bys ten meč zahodit. Někdo takovej nestojí ani za to, aby se na něj moch koukat."  Odsekne s pachutí arogance, kterou si doslova odplivne Ailin pod nohy. Bohužel spolu s plivancem nevypustil svůj samolibý výraz, kterému nevadí, že je takřka bezmocný na zemi. A momentální bezmoc se projeví pořádně v momentu, kdy znovu zapře dlaně do země, aby se podepřel a otočil. Pomocí kmene borovice se pracně vyšplhá na nohy, ačkoli několikrát zavrávorá. Dokonce mu podklouzne levá ruka a nebýt toho, že se zapřel ramenem, skončil by nosem přímo v zemi. Předloktím zůstává zapřený o kmen stromu. Pokus vyškrábat se na nohy ho stál spoustu sil. Těžce oddýchává.
"Děláš si ze mě kurva srandu?" Jako bůh měl v očích doslova plameny, které se nyní změnily v hnědé uhlíky. To je jedině dobře, protože pohledem, který zapíchne do Kaye by ho nepochybně spálil na popel. "Nevíš, jak vypadá bůh války?"
Unclaimed

za Fri Mar 09, 2018 10:15 pm
"Nemusíš být na mě naštvaná.. Sice jsem jen o rok mladší, ale taky pořád tvrdnu s tebou v tom srubu, bez práva na to chodit na výpravy nebo mít samostatný pokoj zatímco se má sestra přidala k těm věčným pannám"Obořil se na Ailin. Většinou se u žádného tématu neodkázala rozzuřit nebo alespoň být blízko vzteku jako u božského rodiče. Většinou se mu dařilo na to, že je stále neurčený potrat nějakého z bohů zapomenout v průběhu aktivit, které musel v táboře dělat, ale když už to téma někdo vytáhl, mohl by nadávat klidně celý den na to, jak někdo tam nahoře v oblacích může být až natolik líný a nepohnout ani prstem.
Svůj zamračený pohled přetočí na onoho spadlého boha, který nejspíše spadl z oblohy."Já nevím jak vy bohové proboha vypadáte. Rozhodně nejste ten,
kterého bych nějak závratně uctíval"
Věnuje mu úšklebek, který říká, že ho má totálně na háku."Taky nemusíte být příjemný jako osina v prdeli"Doplnil ještě a opřel se o jeden ze stromů, které se kolem Borovice nacházely."A já myslel, že jste nějaký krutopřísný chlapík jako třeba Natanael.
Ne že vypadáte jako kdyby vás přejel parní válec"
zhodnotil jeho vzhled. Těžko ho mohl přirovnávat k bohům, jelikož žádného na vlastní oči nikdy neviděl, ale i tak mu intuice říkala, že tak dolámaně by bůh vypadat neměl."Jak jste se tu vlastně ocitl? To jste přišel navštívit vaše děti zrovna ve chvíli, kdy tu všichni mají noční můry a všude vládne chaos, zmatek a panika?"Položil mu další otázku.
Unclaimed

za Fri Mar 09, 2018 10:41 pm
"Já nejsem naštvaná říkám to tak jak to je. Kam ho jako chceš umístit? Svou postel mu nedám poctivě sem si ji vybojovala." Praští ho přátelsky po zádech. "Vím kámo chápu tě." Také toužila konečně mít prostor a ne se mačkat. Jenže pak si muž zase spustí tu svou. Tlumeně zavrčí a oči se jí zalesknou jako srážející se čepele. "Já si budu dělat co já uznám za vhodné a nebudu poslouchat nějakýho oškubanýho týpka který sotva stojí na nohou. Nejseš můj otec tak nerozkazuj." Stiskne rukojeť meče bylo uklidňující si představit zásek do jeho masa. Párkrát se nadechne a zase vydechne. Po chvilce se dokonce i zklidní. Znova si chlapa prohlédne. "Ne nevím jak vypadá bůh války. Ctěné božstvo se tu nikdy neráčilo ukázat. Ale až se uráčí určitě ti Oblast 55 popíšu. Budeš to chtít písemně nebo elektronicky?" Zeptá se velkoryse a sladkým hláskem nejvíce hrdá byla na přezdívky které bohům během nudy vymyslela. Oblast 55 nebo také Area 55 se na Área hodilo jako ušitý. Pak však šokovaně zamrká a zadívá se na Kayla. "Copak ty mu takovou pitomost věříš? To už o sobě mohu prohlásit že jsem Šup tam s nima... éh.. chci říct Afrodita. Doufám že mi její božstvo promine je to jen učebnicovej příklad." Založí si ruce na hrudi a jednou nohou se zapře o strom. Téhle báchorce odmítala věřit. "Ale pro mě za mě mu klidně dej cenu otce roku že se přišel kouknout." Mávne nad tím ledabyle rukou a zabodne pohled do muže.
God - mortal

za Fri Mar 09, 2018 11:22 pm
Člověk by řekl, že mu náladu dneska nic nespraví, ale ten mladík to zvládne dokonale. Cuknou mu koutky při představě, která ho donutí i ke smíchu. "Jo, kdybys mě uctíval, nevypadal bys jako drogově závislá anorektická štětka, kluku." Možná, že kdyby mohl, chlácholivě by ho i poplácal po zádech. Rysy mu bohužel opět zhrubnou, protože právě použil větu, kterou sourozencům předhazoval až příliš často. "Do toho ti nic neni, nestarej se." Odlepí se od stromu a jen co najde stabilitu, vykročí kupředu. Vrávorá, ale obě nohy slouží dobře. Potřebuje jen trochu spánku, nic víc. Pár hodin, dní, cítí se i na pár let. Prostě trochu odpočinku.
"Kdybych věděl, že z tebe vyroste tohle, dal bych tě radši mámě spolknout a zbytek utřel do prostěradla." Často se za své děti stydí. Až moc často na to, aby se o ně hlásil a nacházet se v jiné situaci, snad by se o otcovství neprořekl tak, jako to udělal teď. Má rád svéhlavost, ale nehodlá trpět drzost. Je pravda, že kdyby si nebyl jistý, že ho nohy nezradí, Ailin by pravděpodobně dělalo problém dýchat. "Jestli někdy vkročíš mezi svoje sourozence, budeš ráda, když ti kosti zlámou voni a ne já." Na svou dceru se dívá jako na velice špatný vtip, který ne uplně pochopil. Užuž by ty dva minul, kdyby Ai nezmínila Afroditu. Musí nechat, že tihle dva mají talent. Opravdu dokáží zlepšit náladu z nuly na stovku, opět mu cukají koutky.
"Nezkoušej se ani přirovnávat, Afrodita je dokonalá. Kozy máš možná po mámě, ale zbytek stojí za hovno." A s tečkou za větou není Ai zas nic víc, než špatný vtip. Pokračuje dál v cestě do tábora - pomalu, ale jistě. "Kdo vás nepodařence teď vede? Cheirón?" Zhluboka si povzdechne. "Ten vždycky míval schovanou nějakou vodku..." Zamručí si spíše pro sebe, ačkoli tón nemírnil. Nebo jen Dionýsos tvrdil, že ty zásoby nepatří jemu? Něco u sebe někdo mít musí. Nektaru se sice za svůj život přepil, takže ví, že ho postaví na nohy, ale z nějakého důvodu má tendence sahat po smrtelnických nápojích. Ty na rozdíl od nektaru nehladí, ale nakopnou.
Unclaimed

za Sat Mar 10, 2018 1:11 pm
"To bylo milé"Cukl pobaveně koutky a sledoval ho. Stále mu v hlavě šrotovalo, jestli je normální, že se bůh objeví jen tak v táboře polokrevných a vypadá jako kdyby zažil pernou cestu z Olympu dolů v těle člověka. Žádného boha ještě neměl šanci potkat a tak mu ta otázka v hlavě přeci jen zůstala a dokonale se mu tam zakořenila.
Jeho oči se nyní přemístili mezi ty dva. Musel uznat, že přátelské konverzace plné milých slov asi nikdy nevedl, podle toho jaké věty pálil na účet Ailin."Vy by jste vážně mohl dostat cenu otce roku.."prohodil jen tak letmo. Kdyby tak to poznal svého božského rodiče, nejspíše by ho nesnášel ještě více než ho nesnáší doposud. Těkl pohledem po Ailin, jestli na ní ta konverzace s jejím otcem nezanechala nějaké následky. U ní člověk nikdy nemohl vědět jak se k něčemu postaví, ale u této situace měla jen dvě možnosti - buď se urazit ještě více a začít na něj řvát a nebo být dotčená a uražená.
Nadechl se čerstvého vzduchu a vystrčil si ruce z kapes své šedé mikiny. Sjel pohledem znova na Área a odkopl se nohou od stromu, o který se opíral."Ano Cheirón"Odpověděl mu."Cheirón pije?"Zeptal se ho nechápavě. Nemohl si představit toho starého kentaura, od kterého šel respekt, jen z jediného očního kontaktu, jak někde po nocích popíjí ve svém pokoji alkohol. Buď to nedělal a nebo to na něm nezanechávalo nijak viditelné stopy."Myslím, že by jste měl jít s prominutím spíše na ošetřovnu než začnete něco pít"Doplnil ještě při pohledu na jeho tělesný stav, u kterého se mohl vsadit, že za chvíli se nejspíše znovu svalí na zem.
Unclaimed

za Sat Mar 10, 2018 2:19 pm
Koutky jí cuknou do pobaveného úsměvu. Těžko říct na čí účet. Sleduje Área s mírně přimhouřenýma očima a následně zatne zuby. "Možná, že kdyby ses víc snažil neudělal by sis zmetka." Zamumlá takže by to vlastně mohl slyšel jen Kayle, pokud tenhle ex-bůh nemá zabudovaný radar na vyprovokování sporů. Jenže pak jí zřejmě přes tu zuřivost dojde celý smysl té věty. Šokovaně zamrká a kdyby se neopírala o kmen možná by to s ní seklo. Prudce se nadechne a zůstane na něj prostě zírat. Naštěstí se zavřenou pusou, s mírným cuknutím se probere. "Víš.. Myslím že mu vážně nic nebrání být bohem války. Kdyby jsme se prve vsadili vyhrál bys. Jen nevím jestli mě to těší. Ale v jednom srubu s ním fakt nebudu. Ačkoliv... Dá se to vůbec brát jako určení?" Zamručí ke Kaylovi a sleduje potácejícího se boha. Takže tohle byl její otec? Směs horkého vzduchu smíchaného s arogancí, beze zbraně a vypadající jak po několika dnech naložení v chlastu? Vždycky si boha války představovala jako rozeného vůdce s mečem od krve a planoucíma očima. Ale tady byla ubohá slepice. Vlastně jí ho bylo až líto. "Jestli někdy vkročím mezi své sourozence tak rvačku jen uvítám. Co by to bylo za život nemít zase zlomený nos nebo ruku?" Odtuší, poznámku o jeho milence a jejím vzhledu ledově ignoruje. "Nepleteš si Chiróna s Dionýsem? Ten by možná mohl mít chlast když už to je ten bůh vína." Pokrčí rameny a sleduje ho s lehce nakloněnou hlavou ke straně. Nakonec drbne loktem do Kayla. "Co by se stalo kdyby někdo zabil boha války? Nemyslím si že je ještě nesmrtelný, shoď ho v tomhle stavu dolů a vsadím se že mu poteče normální krev a ne ichor." Potřese hlavou a mírně zvedne hlas aby ji slyšel i Áres. "Co jsi Diovi provedl, že tu jsi? Za děckama sis pro dárek na den otců asi nedošel." Zeptá se prostě na rovinu. Celkem jí to zajímalo. Možná si to zařadí na seznam věcí které bohům nedělat a neříkat.
God - mortal

za Sat Mar 10, 2018 3:02 pm
Nijak nekomentuje nominace na cenu za otce roku, nebere si je příliš k srdci. Nejspíš by si to však měl vzít jako křivdu, jelikož jediný důvod, proč jsou jeho potomci po celém táboře tolik nechvalně známí je, že jich je tolik. O potomcích Nemesis se také tvrdí, že nejsou dobrými společníky, ale jelikož jich není moc, není to tak slavné tvrzení. Jeho srub je jeden z nejpočetnějších především z důvodu, že se o své děti zajímá tak, jak jen málo bohů na Olympu. Dělá to svým způsobem, ale přeci.
Za dnešek toho má na sobě až příliš. V hlavě má neskutečný zmatek, nohy ho nesou jenom omylem a ještě do toho tihle dva, kteří by pravděpodobně už přišli o hlavu, kdyby byl v plné síle. Otázkou však je, co nyní znamená plná síla. Zeus ho zbavil veškerých schopností, ale je si jistý, že ani on mu nedokáže vzít to, co umí nejlépe. Vztek se v něm začíná kupit jako dříví na zimu, což je zcela přirozené, ale ne zrovna užitečné vzhledem k situaci. Začíná těžce oddechovat, div mu od nosních direk nelítá pára jako býkovi těsně předtím, než to napálí do matadora. Zastaví se v půli kroku, když se k němu dostane další poznámka z úst jeho nepodařené dcery. Vztek ho dopuje adrenalinem. Takový pocit ještě nezažil, ale donutí ho k úsměvu, který nepochybně vždy nosí do bitvy. Úsměv, který doslova žádá o sebemenší záminku k prolití krve. Otočí se ke dvojici polobohů čelem.
"Zkuste to, vy malý zmrdi. Když se jednomu z vás podaří se mě jenom dotknout, řeknu vám úplně všechno. Zařídím, abyste dostali od bohů to, co chcete a přesně ve chvíli, kdy to budete chtít." Nabídne, ačkoli už z očí jde znát, že je to nesmysl. Ne tolik proto, že ho bohové neuznávají, ale spíše kvůli tomu, že nevěří v jejich schopnosti. Ačkoli je slabý, stále si věří natolik, aby sejmul z mapy dva nezkušené polobohy slepý a s rukou za zády. "Nebo je na tebe ten meč moc těžkej, spratku?" Popíchne tentokrát konkrétně svou dceru.
Unclaimed

za Sat Mar 10, 2018 3:31 pm
"Myslím, že bych s tebou v jiných chvílích nejspíše souhlasil jelikož je až neskutečně otravný..."Zašeptal jí do ucha a poté se odtáhl."Ale myslím,
že Cheirón by nebyl rád kdyby jsi ho tu někde shodila ze svahu a nebo ho zbila. Navíc i když ho nejspíše Zeus teď nesnáší, tak i tak by byli někteří božští jedinci nejspíše naštvaní, kdyby se jim nevrátil nahoru. Pojď ho prostě jen odvést do tábora"
Navrhl jí. Nechtěl, aby se tu semlelo něco co by ještě zhoršilo jeho zakomplexovaný stav u Cheiróna, který u něj už teď má. Navíc nechtěl, aby se Ailin nechala vyprovokovat, což by u ní nebyl zrovna nejlepší nápad.
"Já od nich nic nechci. Jestli je můj rodič někdo jako vy tak radši zůstanu neurčený"Nezadřel za jazykem nepříjemnou poznámku a podíval se Ailin do očí. Zadržel jí pro jistotu dlaní."Jen se tě snaží vyprovokovat, aby jsi udělala blbost. Zmlátit si ho můžeš v aréně, ale teď ho nech"Kývl hlavou směrem k ní a těkl hnědýma očima po Áreovi. Ten chlapík mu připadal sekundu od sekundy nesympatičtější už jen tím, že dýchal a díval se na ně. Neuměl si ho představit jak se asi musí chovat když má všechny ty božské schopnosti a plnou náturu.
Unclaimed

za Sat Mar 10, 2018 3:50 pm
"Jestli jsem takhle otravná taky klidně ti slíbím že se od teď budu se všemi objímat a usmívat se na ně jako nějaká bohyně úsměvu." Odpoví mu stejně tlumeně a pak se ušklíbne a má co dělat aby se nerozesmála. "Neřekla jsem že ho shodím já.. I když.. Mám výhodu, jsem nahoře a on dole a sotva chodí. Ale jo dotáhneme ho k Chirónovi ať si ho řeší sám." S touhle verzí hodit napruženého ex-boha války na krk někomu jinému, byť to byl prý její otec, souhlasila v plném rozsahu. Navíc, muselo být ohromně zajímavý už nebýt všemohoucí, naprosto bez schopností a jen se spoustou slov, která vlastně ani splnit nemohl. Další cuknutí ramen od tlumeného zasmání. "Možná sis to neuvědomil ale stojím nad tebou táto." Poslední slovo přežvýkne jako šťovík, bylo to prostě divný. "A tím nemyslím hierarchicky ale výškově, sotva jdeš bylo by to snadný. Ale nemám zájem o odměnu kterou nemůžeš ani ty sám splnit. A navíc si nemyslím že zrovna ty bys mi chtěl něco dobrovolně jen tak dát." Ačkoliv bylo od Kayla neuvěřitelně milé a pozorné že se ji snažil zadržet aby nevyletěla, jakože normálně by vyletěla a rvala se dokud by tekla krev nebo ji někdo neodtrhl, Áres sliboval něco co nemohl dodržet. Nebyl už bůh, nebo jí to tak aspoň připadalo, protože dle stupně jeho naštvání by tu už po ní asi zbyla jen vypálená díra za tu její drzost."Mno." Mlaskne a prohlédne si boha, mluví ale ke Kaylovi. "Já bych řekla že se prostě bojí. Seš bůh na kterýho si nikdo netroufne nějakých... Pfůů 4000 let? A pak se tu objevíš a mají z tebe jen zábavu. Koho by to nenaštvalo? Tak pojď nebo nám spadne pod kopec, udělá tam svou vahou pěknou díru a budou to svádět na mě." Čapne ho za paži a začne chudáka táhnout za Áresem. Kupodivu ho netáhne nijak hrubě jak by to asi udělala s někým kdo ji vytočil. Je to spíše přátelské táhnutí aby nezahučel ještě i on, neporazil Área jako kuželku a oba se dole nezabili.
God - mortal

za Sat Mar 10, 2018 4:51 pm
Je důvod, proč jeho potomci nevědí, kdy mají dost. Utrží několik tržných ran, krvavých bodnutí i zlomenin a stále z nějakého důvodu vstávají poměrně dost silní na to, aby bojovali dál. Nevědí, kdy se háže ručník do ringu do chvíle, než jde o život. Samozřejmě po něm tuhle vlastnost dědí každý a nespouští ji nic jiného, než surový vztek.
"Kam myslíš, že toho sraba táhneš?" Střelí hnědýma očima po Kaiovi. "Vypadni mi z cesty a já ti za odměnu nezlámu všechny žebra." Nabídne mladíkovi tak velkorysým tónem, jaký jen bůh války může v momentálním stavu vyklopit na světlo světa. Cítí, jak se v něm vaří krev. Energie, kterou v něm probouzí chuť po násilí nikdy nebyla božská vlastnost - má ji nesčetné množství smrtelníků a on se liší jen tím, že ji dokáže spustit téměř na povel. Nakročí směrem ke dvojici a třebaže cítí nepříjemné pnutí ve vyčerpaných nohou, hodlá se přes ni přenést. Je mu několik tisíc let a zažil mnohem horší vyčerpání, než po svržení z Olympu. Získával rány od bohů i titánů a napříč svému méně odolnému tělu dokáže skousnout zuby a jednat. Nechával se urážet až příliš dlouho.
"Měla by sis uvědomit s kým mluvíš, děvko." Větu sice ostře vycedí skrz zuby, ale nezvyšuje hlas. Podobně musí vojenští velitelé určovat tresty neschopným rekrutům. Zastaví se až těsně předním. Není těžké předvídat, že bude chtít použít meč a z této vzdálenosti bude snadné na něj reagovat. Do očí jako kdyby se mu na moment vrátil odlesk plamínků, které v jich byly ještě před pár dny. "Takhle se s tatínkem nemluví!" A sotva udělá vykřičník, rozpřahne se pěstí proti její čelisti. Je vyčerpaný, ale i ve svém momentálním stavu je nepochybně rychlejší, než kterýkoli začátečník. Pokud úder dopadne, jedinou výhodou pro Ailin bude, že síla ji pouze tvrdě srazí k zemi místo toho, aby ji do ní pohřbila, což by jistě hrozilo ve chvíli, kdyby nebyl vyčerpaný.
Unclaimed

za Sat Mar 10, 2018 5:15 pm
"Ailin.. Nech toho. Prostě ho odvedeme do tábora. Tím že do něj budeš pořád rýpat ty jeho řeči nezastavíš a ani nezmírníš jeho slovník, který obsahuje nejspíše i taková sprostá slova, která jsem v životě neslyšel"Ušklíbl se na ní pobaveně a otočil se na Área. Musel uznat, že to byla opravdu velkorysá nabídka od někoho kdo je bohem války. Jenom zlámat žebra. Možná za to mohlo i trochu jeho ego, které si za tu dobu v táboře rozvinul, ale nehnul se od ní ani o krok. Možná zrovna v té chvíli zažil návrat do minulosti do doby, kdy utíkal se svou sestrou od místa k místu a snažili se navzájem chránit a nebo mu jen přišlo, že jednání ze strany toho boha, který se k nim přiblížil nebylo správné.
"Hej! To by stačilo. Oba toho nechte a vraťme se do tábora!" zrovna v tu chvíli kdy se Áres napřáhl, aby jednu Ailin vrazil, se postavil mezi ně. Místo toho, aby oba dostal od sebe se však rázem ocitl na zemi a s nepříjemnou bolestí, která mu tepala v jeho čelisti. Bolestně sykl a převalil se na záda. Jednu dlaň s přiložil na zraněné místo a zavřel pevně oči. Musel uznat, že měl opravdu sílu i švih i když se jen tak tak udržel na nohou."Tak ta sedla.."Prodrtil mezi zuby a otevřel oči. Párkrát musel zamrkat, jelikož oba dva co stáli nad ním viděl dvojitě a pohybovali se mu všemi směry. Začal upřímně uvažovat nad tím jestli to byl dobrý nápad se stavět mezi ně, ale i když mu zrovna celá jedna polovina obličeje žhnula bolestí, cítil jakýsi dobrý pocit uspokojení z toho, že tu ránu vykryl on a ne Ailin.
Sponsored content

Povolení tohoto fóra: