Share
Goto down
avatar
Daughter of Aphrodite
Počet postů : 14
Age : 20
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sat May 05, 2018 3:59 pm
"Svěřuješ se špatný osobě." Poznamená se spokojeným úsměvem. Dlouho pátrala po pachateli, který pomaloval jejich srub a pachateli nejspíše nedochází, že jako vedoucí srubu má dostatečné pravomoce k tomu, aby zařídila, že ji za vandalismus na srubech zlomí vaz. Čistě metaforicky. Ačkoli by nejspíš nikdo neplakal, kdyby se tak stalo doslovně. Snad jen její sourozenci. "Rebelové a anarchisti nejsou nic víc, než banda hodně smutných lidí. Nic víc, než touha po pozornosti tě nedonutí k nošení odporně střižený kůže a vandalismu. Ale jsem si jistá, že tě někdo i tak bude milovat." Mluví asi jako o počasí. Ostatně ta holka není nijak důležitá - rebelové nejsou nic víc, než velmi smutní lidé, kteří v dětství nedostali to, co potřebují a svět zkrátka a dobře musí platit.
Těžce si oddechne. Dokáže strpět cokoli, ale rozhodně nezvládne výsměšky na účet její matky. Bude muset sehnat někoho, kdo do tý holky vmlátí trochu soudnosti, protože sama to pravděpodobně neukáže. Nehodlá riskovat, že si zláme své růžové nehty, když jí tak krásně vyrostly. Ne, to vážně nestojí za to. Podepře se lokty, aby se přizvedla a měla lepší výhled na chaluhovou hlavu.
"Tohle je tak smutný. Nejenom že vidím, že tu po mně slintáš jak Lindsey Lohanová po dávce heroinu, ale snažíš se urazit můj vzhled potom, co to přiznáš?" Otráveně protočí oči a opět si lehne. "Vím, že mi závidíš, že jsem krásnější a zatímco ty jsi levná lesbická verze Hayley Williams v padesáti procentní slevě, já mám nárok na kvalitní život, ale... O.M.G." Začne se ovívat konečky natažených prstů. "Chtěla jsem najít někoho, kdo by ti vymazal tu teplou mísu, ale ne. Máš smůlu." Nabere do dlaně hrst písku, kterou vrhne jejím směrem. Terčem je hlava.
"A teď mi vypadni z pláže, dýcháš moc vzduchu a bez něj se rychleji tvoří vrásky." A spolu s tím zavře znovu očka a natáhne si tvář širokým úsměvem. Vrásky jí nejspíše nikdy nehrozí, ale nehodlá brát matčiny geny jen tak na lehkou váhu.
avatar
Daughter of Apollo
Počet postů : 16
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sat May 05, 2018 4:31 pm
"Ale ne, naopak, svěřuju se právě tý správný osobě. Zvláště když neumíte číst." Začne se smát. Její iniciály byly na každé malbě. Každý umělec by se měl pod svá umění podepisovat. Nebo ho spálit ale proč by měla pálit sruby? Zas až tak drastická nebyla. Ráda věci řešila smíchem, malbou a nějakou super zakázanou párty. Zamyšleně si poklepe štětcem na spodní ret. "Tak smutní lidé říkáš? Já si teda smutná nepřijdu, spíše veselá. Mám fajn život který bych neměnila ani za tvou ctěnou krásu." To, že jí umřela matka, kterou ani neznala, s ní nijak nehlo. Neznala ji a nemohla vědět jestli byla dobrá nebo zlá. Prý byla umělkyně než propadla alkoholu a drogám, které zapřičinili její smrt. Ale co bylo, bylo. Minulost změnit nemohla. Ale rozesmát lidi, o to se pokusit mohla. "Postřelená husa nejvíc kejhá. Mluvíš tu jen a jen o sobě. To ty tu toužíš po pozornosti, ne já. Jak jsem už říkala, mě názory ostatních nezajímají, je mi jedno, jestli o mne víte nebo nevíte, já jsem se sebou spokojená. No tak, svěř se tetičce Chaii co tě trápí, ať pak nemáš vrásky." V koutcích jí začalo cukat, přemýšlela, jestli tahle holka vůbec sáhla i na jinou zbraň než je ta v mužských kalhotách. Asi ne. Zničila by si předraženou manikúru. Ona si nehty malovala sama a občas ani nemusela jak byly špinavé. To je holt ta krása beztarostného života. Když ji nazve lesbou zakloní hlavu a zavyje smíchy. "Ty seš vážně dobrá! Lesba? A já? Tak z poloviny. Jsem bisexuál." Plácne se do kolen. Ta holka uměla rozesmát. Vlastně se jí ani nedivila, že se nesměje. Smích způsobil vrásky a to by si přece ona nemohla dovolit. Pak dostane pískem do hlavy a začne se smát o to víc, až se položí na písečnou pláž a její vlasy dostanou pískový přeliv. Nejspíše jí ani to nevadilo. "Pozor ať se ti nedostane písek pod nehty jinak tomu svému gladiátorovi uděláš nechtěný peeling." Varovně zakymácí prstem ze strany na stranu, když se dosměje a posadí se zpátky k obrazu. Přemýšlela, že by hodila písek i po ní ale.. umění bylo teď důležitější, ztrácela světlo. "Tak si vem vlastní kyslík nebo skafandr. Já tu pracuji princezno." Mrkne na ni a úsměvem a pustí se znova do své práce. Občas si obraz trochu upraví tím, že někde přidá více tmavě modré nebo zase ubere zelené.
avatar
Daughter of Aphrodite
Počet postů : 14
Age : 20
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sat May 05, 2018 9:38 pm
"Přestaň se snažit mě ponižovat. Nesaháš mi ani po kotníky, nikdy mě nemůžeš posadit níž, než sebe." Mluví s nepřetržitou jiskrou bezstarostnosti. Je dcera Afrodity, jízlivé poznámky slyší každou chvíli. Jsou to jen slova závisti. Lidé mají tendence závidět těm, kterým štěstí padá do klína jen kvůli tomu, že mají tvář tesanou podle módních časopisů a pevné tělo. Upřímně, kdo by nechtěl vyhrávat v životě jen tím, že pohodí vlasy? Je pyšná na to, že její matka patří mezi nejmocnější bohyně na světě i bez toho, aby musela vstát z trůnu na Olympu. Jako správná dcera hodlá jít v matčiných šlépějích a svých předností využít. Chaia není ničím jiným, než otravnou skvrnou na nových botech.
"Ne, určitě jsi lesba. Do tohohle by normální chlap nešel."
Pobaveně si odfrkne. "Ti moji to rádi cítí. Možná by se to dalo přirovnat k tomu, když jsi večer smutná a máš u sebe jen ty štětce. Jinou tvrdou věc by ti nikdo, kdo má vkus do ruky nedal." Sotva dokončí větu, na pláž doběhnou dvě dívky oblečené do pastelově růžových overalů. Jejich růžové řecké sandály se zastaví přímo u osušky opalující se blondýnky a skloní se k ní, aby jí cosi pošeptaly.
"O.M.G!" Prudce vypískne a vysttřelí do sedu. Dvojice dívek začne radostí pištět spolu s ní. "Shane se bez trička pere s Aaronem?" Urychleně vstane, sbalí si osušku a tu spolu s krémem rozdělí mezi dvě růžové slečny. Samozřejmě si nezapomene nasadit vrchní díl. "Musím tam být pro vítěze, uhněte, děvky!" A spolu s tím se spolu s dívkami rozuteče směrem ke cvičišti. Ty si oslovení evidentně berou spíše jako privilegium, jelikož spolu s Amy odpiští do dálky bez sebemenší starosti o to, že Chaia existuje.
Sponsored content

Re: Písečná pláž

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru