Share
Goto down
avatar
Son of Hypnos
Počet postů : 48
Age : 14
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sat Feb 24, 2018 9:25 pm
Riley utrpěl menší (čtěte: větší) šok, když si Bethany opřela hlavu o jeho rameno a potřeboval krátký restart, než mu došlo, co se to u všech bohů děje. Jakmile to však jeho prepubertálnímu mozku došlo, už poněkolikáté za den chytil barvu plamene obarveného lithiem. Pro ty méně vzdělané - zčervenal. Na její dotaz přitakal kapku zahanbeně uhnul očima. Pořád si vzpomínal, jak se na jeho spontánní objetí tvářili různí obyvatelé tábora - Des ho málem přerazila a on musel dvě hodiny běhat kolečka, z Natanaelova výrazu měl dodnes noční můry, většina Afroditiných dcer ho obvinila ze sexuálního obtěžování a Bethany, Bethany se zasmála a představila se. Tohle vědomí ho příjemně hřálo v hrudi. ,,Občas to prostě... Přijde. A pak se s tím nedá dělat... Nic." Vypravil ze sebe a opět se věnoval jejímu pozorování. Velice ho překvapilo, když si všiml barvy jejích tváří. Nebo že by se mu to jen zdálo? Opravdu se... Červenala? A to bylo dobře, nebo špatně? Mohl za to on? Tyhle otázky Rileym zamávaly natolik, že si málem nevšiml papírku, který přstál kousek vedle něj. Nakonec ale přeci jen získal Rileyho pozornost a on tak přimhouřil oči a přečetl si, co je na něm napsané. V duchu si udělal další poznámku, a to že při večeři musí dát oběť Apollónovi za to, že stvořil někoho tak skvělého jako Thomas Rogers. Pochválit jí... To znělo jednoduše. Na Bethany by mohl chválit úplně všechno. Stačilo si správně vybrat. Nakonec se rozhodl pro klasiku, kterou uslyšíte snad v každém béčkovém slaďáku.
,,Víš... Máš nádherné oči... Nejnže mají nádherný odstín... Jiskří a třpytí se... Jako malé drahokamy." Pokusil se znít uvolněně a přirozeně, ale srdce mu bušilo, jako kdyby právě zaběhl maraton. Tohle bylo... Bohové, prostě si přišel, jako největší amatér v mluvení s holkami na světě!
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sat Feb 24, 2018 9:41 pm
Visela pohledem na jeho rtech. Přišlo jí jako kdyby ta slova vycházela z Apollóna a nebo nějakého jiného rozeného řečníka. V jejím případě byla zaslepena rudými tvářemi, které stále i přes všechny triky nechtěly zmizet a tak se brunetka musela spokojit s tím, že bude červená jako paprika. Nikdy takové šimrání v hrudi, které připomínalo tisíce motýlku, kteří se snažili dostat neboli si najít cestu ven, nezažila. Thomase, který stál nedaleko nich si absolutně nevšímala. Užívala si teplo, které jí přinášela bunda a toho roztomilého stvoření se stejně rudými tvářemi, které sedělo vedle ní. Konečně se cítila jako jedna z Afroditiných dcer. Kdyby mohla, zarámovala by si tu vzpomínku jako pohyblivý obrázek k sobě do pokoje na zeď a ukazovala ji všem návštěvníkům a přátelům. Když uslyšela začátek slibného komplimentu, podívala se mu do očí. Každým jeho slovem byla více a více červenější, až jí to ke konci přestávalo připadat možné. Když skončil, rozzářila se jako Polárka na noční obloze a dlaněmi ho objala kolem krku. Přitom mu dala krátký polibek na tvář. Zavřela spokojeně oči a s dlaněmi, které visely na jeho krku se znova opřela o jeho rameno. Ta pozice byla nejen z toho, že ji zahříval, byl roztomilý a tomu komplimentu, který ji složil se nedalo odolat, ale taky z toho, že toho kluka začala zbožňovat v mnohem větší míře než při prvních minetách jejich setkání. Čert to ven, jestli jsou o tři roky od sebe. Ten kluk jí i tak naprosto vzal dech."Bože, to bylo pěkné..."uculila se na něj šťastně. Sice naprosto nechápala, kde ten hoch získal takové zkušenosti, ale po chvíli ji došlo, že by v tom mohl mít prsty Thomas. To jí bylo, ale v té chvíli ukradené.
avatar
Son of Hypnos
Počet postů : 48
Age : 14
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sat Feb 24, 2018 10:05 pm
Představte si ten nejčervenější odstín červené jaký dokážete. Máte to? Tak si ho představte ještě desetkrát červenější. A pak ještě desetkrát. Potom přibližně získáte barvu obličeje Rileyho E. Lockwooda poté, co ho Bethany políbila na tvář. Jeho srdce, které do té doby bušilo přinejmenším dvě stě za minutu najednou čryři doby vynechalo a pak se rozbušilo ještě rychleji. Před očima mu vybouchly ohňostroje, hrající všemi barvami a on se málem poroučel na zem. Kdyby se tenhle okamžik mohl opakovat pořád do kolečka, obětoval by svojí druhou ruku. A možná i obě nohy. Trošku nemotorně jí objal nazpátek, červenal se a užíval si její blízkost. Když začala mluvit ona, visel na rtech pro změnu on jí. Když z ní vyklouzla pochvala mířená... Na jeho pochvalu, měl chuť začít křepčit kankán, hulákat a vyřvávat lidové písně. Nebo by tu chuť měl, kdyby nebyl syn boha spánku. Místo toho jí podruhé za den silně obejmul, uvažoval nad tím, jak to, že se nepotkali dřív a v duchu blahořečil Thomasovi a jeho radám. Takhle by rozhodně ještě chvilku vydržel.
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sun Feb 25, 2018 7:07 am
Spokojeně mu vydechla do ucha, když znovu ucítila onen silný stisk, který měla šanci poznat už před hodinou. Zabořila mu obličej do ramene. Na tváři jí hrá sladký úsměv, který vyjadřoval všechny pocity, které teď prožívala. Že by konečně našla někoho kdo by ji měl rád? Ta otázka, na kterou byla odpověď vždy jen pohled na Rileyho, ji na tváři vykouzlila čím dál tím větší úsměv. Její dech se pomalu zrychloval a ona začala panikařit. Nevěděla jak se má zachovat. Podívala se Rileymu do očí a pozvedlaa dlaní jeho tvář, na kterou se nemohla vynadívat. Po chvíli prohlížení onoho skvostu, který seděl před ní se natiskla na jeho rty a v polibku, který nijak neplánovala, ale srdce ho uskutečnili za ní, se uculila. Nikdy by nečekala, že někoho koho zná sotva hodinu si dokáže oblíbit a on si ji zase natolik omotat kolem prstu.
avatar
Son of Hypnos
Počet postů : 48
Age : 14
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sun Feb 25, 2018 9:53 am
Prohlížel si jí na oplátku a červenal se. Bethany prostě byla tak krásná! Ne tím způsobem, který by umělci měli zapotřebí tesat do mramoru, nebo zachycovat na plátno. Tam by její půvab úplně zanikl. Žádná socha by nedokázala popsat jiskřičky v jejích očích a žádná malba by nevystihla všechno to rozkošné cukání koutků, pohyb vlasů a už vůbec žádný umělecký skvost by nevyjádřil jak je neskutečně laskavá, chytrá, zábav....
Pak mu před očima vybuchla atomovka. Ptáci přestali zpívat, moře ztuhlo v pohybu, západ slunce se zasekl uprostřed procesu a celý vesmír zastavil v tom jedinečném, úžasném polibku. Možná se ptáte nad čím Riley přemýšlel, ale asi vás zklameme - horečně uvažoval co měl naposledy k jídlu a jestli to nebylo něco česnekového. Po asi vteřině takového zbytečného přemítání -stejně česnek neměl rád, takže ta pravděpodobnost byla hodně malá- prostě opětoval Bethanin polibek. Jeho jediné zkušenosti s líbáním spočívali v pusinkách na čelo od mámy a líbačce Batmana s Catwoman a ani jedno z toho mu nepřišlo jako adekvátní situaci, tak se prostě rozhodl improvizovat. Jemně přitiskl svoje rty naproti těm jejím, zdravou rukou jí zajel do vlasů, kterých se strašně toužil dotknout a doufal, že už se tolik nečervená -nutno podotknout, že doufal marně- protože ani v jednom béčkovém romantickém filmu neviděl, že by se ten svalnatý plavčík/policajt/boháč červenal.
Když už oba nakonec potřebovali vzduch, přeci jen se odtáhl, nadechl se, začervervenal, odkašlal si, začal jí hladit ve vlasech, polkl, znovu si odkašlal, ustal s pohybem ruky, podíval se na ní a vysypal ze sebe svoje myšlenky.
,,Ehm... Já.... Ono to bylo strašně krásné a ty jsi krásná a já tomu vůbec nerozumím a je mi s tebou strašně krásně a mám tě moc rád a... a... a..." visel na ní očima a doufal, že ho nepošle k vranám. Ale to by neměla, když ho políbila první, ne? Nebo ano? Neměl by poděkovat? Nebo se omluvit? Ale za co? A nad čím to tu zase proboha přemýšlí!? Měl pocit, že se asi úplně zbláznil. Do Bethany ze srubu šest.
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sun Feb 25, 2018 10:12 am
Bylo to, jako kdyby ji něco najednou vymrštilo do vzduchu, na noční oblohu plnou hvězd a čas se zastavil. Jako kdyby vnímala jen hvězdy a Rileyho, který měl ruku v jejích vlasech. Každičký dotyk, který kluk udělal ji uváděl ještě do větší eufórie než, ve které byla předtím. Kdyby se teď před ní zjevila matka a nabídla ji, že by se mohla stát architektkou Olympu, radši by tu zůstala s Rileym a v tom polibku setrvala klidně celý život. Její nápadníci, se kterými si dala polibek se dali spočítat na prstech jedné ruky a to se muselo hodně dařit. V jediné co doufalo bylo, že s líbacími schopnostmi je na tom Riley podobně, jinak se za ty své mohla propadnout do země a rovnou tam i zůstat do konce svého mizerného polobožského života. Za chvíli už jí začal docházet v plicích vzduch a tak byla ráda, že se odtáhl i Riley. Zrovna teď byla červená jako ředvička a cítila se poněkud trapně. Když však ze sebe Riley začal vypravovat jednotlivá slova, její nervozita se postupně ubírala do ústraní. Když skončil, chytila ho za dlaně a roztomile se na něj uculila.
"Já tebe taky Riley" Ujistila ho a dala mu ještě jeden krátký polibek, jelikož se nemohla odolat oné eufórii, která jí procházela tělem. Přitiskla se k Rileymu se spokojeným úsměvem na rtech a sledovala oční oblohu. V duši jí jásaly famfáry a na srdci jí lechtalo tisíce malých, pestrobarvených motýlků.
avatar
Son of Hypnos
Počet postů : 48
Age : 14
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sun Feb 25, 2018 11:10 am
Riley se proměnil na obrovskou láhev tekutého štěstí, která každou vteřinu hrozila přetéct. Poté co si vyslechl Betahnin ,,ortel", rozzářil se tak, že směle mohl konkurovat dohasínajícímu slunci, roztáhl rty do nejradostnějšího úsměvu na světě a jeho oči zaplnilo takové nadšení, až se začínal bát, jestli nesvítí jako reflektory. Bethany je na tom podobně! Bethany ho má ráda! Bethany ho podruhé políbila! Celý Olymp je vysoký jako mraveniště a on na něj vyleze za pár sekund! Tady už by ses mohl krotit, Riley. Jeho nadšení, radost, okouzlení, štěstí a Bethanina blízkost se slili v jeden jediný pocit, který neuměl pořádně pojmenovat. Tenhle pocit ho naplnil od hlavy až k patě, vykouzli mu na tváři ten nejupřímnější úsměv, jaký se tam kdy objevil a zatočili mu celým vesmírem.
,,Jestli se teď vzbudím ve své posteli, první na koho narazím asi bude mít kruśné ráno." zamumlal napůl pro sebe a pevněji si Bethany přivinul. Kdyby se ho někdo později zeptal, nedokázal by popsat, jak se v ten okamžik cítil. Jediné co věděl bylo, že tenhle okamžik si bude pamatovat nadosmrti. Jak spolu s Bethany pozoroval hvězdy, poprvé si vzpoměl na Thomase a jen letmým pohledem zkontroloval, co dělá a jestli se z jejich romantické chvilky nestalo veřejné představení.
avatar
Son of Apollo
Počet postů : 66
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sun Feb 25, 2018 11:26 am
Sledoval každý jejich pohyb až do té doby, než se políbili. To se svalil do písku a zařval do něj radostí. Okamžitě se, ale zase postavil radši na nohy a spravil si vlasy. Ukázal na Rileyho dva vztyčené palce na znamení dobře odvedené práce. Nebylo se čemu divit, ta holka do něj byla zabouchlá už před tím a ani to nevěděla. Teď bude moct chodit po táboře se vztyčenou hlavou a vypnutou hrudí a ukazovat na ty dva jako na ukázkový exemplář. V jeho hlavě mu šrotovalo, co by tomu malému klukovi mohl poradit, aby Bethany ještě více okouzlil, i když už teď neměl pochybnosti o tom, že ti dva jsou do sebe zaláskovaní až po uši a udělali by pro sebe první poslední. Vzal do ruky další papírek a s propiskou, kterou stále pevně svíral v ruce napsal na koleni další vzkaz ve smyslu, doprovoď jí do srubu Romeo. Hodil mistrovským hodem papírek ve chvíli kdy se Bethany koukala jiným směrem. Sám mu poté zasalutoval a rozešel se pryč."Mějte se krásně. Už musím jít. Zítra budu mít nejspíše trénink"Ušklíbl se na ně a mrkl na Rileyho. Sám se poté vydal do svého srubu a nechal ty dvě hrdličky na pláži. Pevně věřil, že Rileymu teď už osud plně napoví co by měl dělat.
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sun Feb 25, 2018 11:48 am
Bylo jí dobře. Konečně se cítila celá. Rozhodně nevěděla jak ten pocit, který se právě děl uvnitř jejího srdce popsat nebo jenom znázornit. Jediné co v té chvíli dokázala udělat bylo, že zabořila spokojeně hlavu do Rileyho hrudníku a spokojeně oddychovala s očima, které ji visely na obloze, která se ještě stále měnila. Chytla Rileymu dlaň a propletla si s ním spokojeně prsty. Cítila se jako v sedmém nebi. Naprosto se nezajímala o názor své matky i kdyby byl kladný či záporný. V tuto chvíli by pro Rileyho dala i život, jelikož cítila, že ji ten kluk má doopravdy rád a na nic si nehraje.
"Já bych se taky asi zabila kdyby to byl jenom trik někoho od Morpheuse. Už by viseli nohama vzhůru na lezecké zdi"Ušklíbla se pobaveně a skryla své pomněnkové oči před světem. Před zavřenýma očima se jí objevil Riley a na tváři se jí rozzářil milý úsměv od ucha k uchu. Pomalu, ale jistě na ní doléhala únava, kterou před tím ještě stačila zakrýt eufórie.
avatar
Son of Hypnos
Počet postů : 48
Age : 14
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sun Feb 25, 2018 12:32 pm
Riley Bethany fascinovaně pozoroval. Sám často usínal uprostřed lezecké stěny, během oběda, nebo v hodině, ale málokdy mohl pozorovat kohokoliv jiného, jak ho nahlodává únava. Okouzleně pozoroval Bethaninu uvolněnou tvář, které se pomalu zmocňoval Rileyho otec. Ačkoliv to snad ani nebylo možné, přišla mu takhle ještě krásnější. Byl by jí klidně nechal usnout, ale pak ho praštila vzpomínka, jak jednou na pláži podlehl spánku on a jak potom musel dva týdny ležet v posteli s chřipkou - ne že by si na to nějak zvlášť stěžoval, stejně ty dva týdny skoro celé prospal. Bethany tenhle osud nepřál a tak do ní zlehka, nenásilně šťouchnul.
,,Myslel jsem, že usínat... Mám já. Navíc... Spánek na pláži není zrovna.... Pohodlný. Věř mi, mluvíš s.... Profesionálem." Věnoval jí vřelý úsměv. Nedodal, že samotnému se mu zavírají oči a že kdyby nebylo neblahé zkušenosti z minula, byl by usnul s ní. ,,Doprovodím tě... K tobě, do srubu.... Jestli ti to tedy... Nevadí." nabídl jí, bez toho, aniž by si všiml Thomasova papírku. Tohle bylo zjevné i jemu.
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sun Feb 25, 2018 12:54 pm
Už skoro propadla do oné snové říše. Jaká ironie, když byla na pláži s dítětem Hypna. Probudilo ji až jemné šťouchnutí ze strany Rileyho. Otevřela své oči, párkrát zamrkala. Chvíli ji trvalo, než se zorientovala kde vlastně je a s kým. Pohlédla na Rileyho a pousmála se."Nevadí... Budeš hodný"Pomalu vstala a protřela si unavené oči. Všechny ty zážitky a pocity, které se v ní dnes nahromadily si vyžádaly až nesmírnou ospalost. Prohrábla si prsty vlasy a počkala na Rileyho, než se taky sebere. Chytila ho za ruku tak, že to přes bundu skoro nešlo vidět. Pomalými šouravými kroky se sunula ke srubu své matky. Cestou se alespoň trochu vzpamatovala, a proto později nežuchla na schodech u srubu. Pohlédla na Rileyho, který vypadal také ospale. I když u něj se neměla čemu divit, když byl synem boha spánku.
"Nechtěl by jsi dneska spát se mnou? Prosím..."Už se cítila jako kdyby od něj chytila tu objímací náladu, ale dnes nechtěla spát v prázdném pokoji sama. V Athénině srubu stejně většinou všichni trávili čas ve svých pokojích, takže by si nového návštěvníka nikdo nevšiml. Kousla si do spodního rtu a uculila se.
avatar
Son of Hypnos
Počet postů : 48
Age : 14
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sun Feb 25, 2018 1:19 pm
Riley se rychle -na své poměry- vyhrabal na nohy a ochotně se chopil Bethaniny ruky. Spolu s ní pak vyrazil ke srubu číslo šest a pořád dokolečka si přehrával idálosti posledních dvou, tří hodin. Bylo to tak neuvěřitelné, že kdyby mu to někdo vyprávěl, asi by se mu vysmál.
Přestože Bethany šla rovněž velmi pomalu a tedy tempem, které mu naprosto vyhovovalo, cesta k Athéninu srubu uplynula příliš rychle. Riley navíc měl pocit, že ke svému srubu už se nedohrabe a zalomí to někde v půlce cesty. Už už se chystal rozloučit, když ho zarazila Bethanina nabídka. Její pokoj byl rozhodně blíž, než Rileyho postel...A už byla skoro úplná tma... A navíc by s ní mohl zůstat celou noc.... Tyhle tři fakty hravě převážily trest, který by mu hrozil, kdyby na to kdokoliv přišel.
,,Tak jo... Moc rád...." souhlasil spokojeně a s širokým úsměvem jí následoval do srubu.
avatar
Daughter of Hermes
Počet postů : 23
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Tue Feb 27, 2018 4:12 pm
Už po druhé se vydala na procházku po táboře a jeho okolí. Tentokrát její kroky směřovaly k písečné pláži a kdyby hodně chtěla mohla si postavit hrad z písku. Sice by vypadala jako dítě, než jako dospívající slečna, ale aspoň by nemyslela na své problémy. Přemýšlet proč zrovna tahle věž nechce držet, je více než zajímavé. A ona potřebovala přemýšlet  na něco jiného jako sůl.
Na pláž si sebou přinesla deku a tašku, kterou měla přehozenou přes rameno. Proč jsem sem nezavítala dřív? Je tu krásně. Na chvilku zavřela oči, aby mohla nasát vůni písku a přírody.
Její myšlenky se upírali k včerejšímu odpoledni a její výzvě. Neprohrávala, ale plán jak někomu ukázat  že je dostatečně milý, bylo nad její síly. Celý včerejší večer místo spaní přemýšlela až přece jenom usnula bez sebemenšího plánu na úspěch.
Sedla si na deku a pozorovala okolí. Tašku, kterou měla přehozenou přes rameno, nevědomky hodila do písku dva kroky od ní.
Proč je vše tak hrozně složité? A proč se ke mně můj vlastní rodič nehlásí?
Vzhlédla k nebi jako by ji mohl někdo odpovědět.
Už po druhé zalitovala, že utekla z domu. Batoh a  velká cestovní taška, kde měla své nejmilejší věci a oblečení nestačili. Spoustu věcí tam zanechala na pospas. Mohla jen doufat, že její matka nechala její věci na svém místě a nevyhodila je. Katherine se pro ně chtěla vrátit, ale nejdřív musela dokázat, že se umí ubránit. Furt ji ale vrtalo hlavou, jestli ji matka pustí do domu, aby si vzala zbytek věcí a nebo ji třískne dveřmi před nosem. Zakroutila hlavou. Musela myslet pozitivně. Je to její dcera a i přes neshody to furt byla její dcera a určitě ji měla ráda, i když to před jejím útěkem tak nevypadalo.
Avšak i přes tyhlety myšlenky to furt byla ta samá Katherine jako před pár lety, kdy se ze života těšila mnohem víc a kdy se věnovala gymnastice. Možná by se mohla k tomuto sportu vrátit. Každý den si zkoušela základní prvky, chtěla vědět, jestli je tak stále ohebná. Bohužel se za ty roky obrnila a to ji začínalo ničit zevnitř. Litovala, že se včera nesvěřila. Mohla mít klid. Byla odjakživa hrozně tvrdohlavá a to ji škodilo víc než bylo zdrávo. Jen si to nechtěla připustit.
avatar
Daughter of Nike
Počet postů : 5
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Tue Feb 27, 2018 4:37 pm
Kolik je smutného když mraky černé jdou? Lidem nad hlavou...smutnou dálavou... Kdo by to byl čekal, že Taly bude poslouchat country? Buďme upřímní- nikdo a to včetně jí samotné. Každopádně i přesto jí teď ve sluchátkách hraje tahle odrhovačka, kterou nějací vysmátí Appolonovci zpívali u táborového ohně a jí to prostě nešlo ven z hlavy. Pitomci. Pomyslela si Taly úsečně, když na své MP3 zmáčkla tlačítko repeat a v sluchátkách se zase naplno rozezněly tony špatně laděné kytary.
V ruce držela taštičku s rádoby nápisem: STOP ZABÍJENÍ NORKŮ! a s obrázkem smutného zvířete, které se náhle rozveselí, jakmile vidí, že zebra vedle něj obléká umělý kožich a hlásá: "SO COOL!". Za takovou nevinnou tašku by ji většina Afrodiťanů zabila, tím si byla teda jistá. Důležitější než samotný vzhled plátěnky je ale její obsah, který Taly hodlá nechat dneska celý na pláži- to je místo, kam směřuje. Jakmile tam dorazí, pustí se do díla. Rozhodla se totiž, že udělá zimní přístřešek pro želvy a veškeré jiné bytůstky, kterým by náhodou byla v zimě zima. Celkem se natrápila při vyřezávání domečků, dokonce v tom byla natolik špatná, že se na to lidé z Hefaistova srubu nemohli dívat a radši to pár ladnými pohyby udělali za ní. Taly si samozřejmě nestěžovala, ba naopak! Pár dívek ještě přinutila tam vyřezat věci, jako "ALOHA TORTUGAS!" a sama si vyhrála na detailech, jako třeba mini-slunečníčky, které pak vtipně zapíchla do přístřešků. Ještě měla v plánu vyrobit něco jako takový ten supr uvítací kobereček, ale na to neměla dostatek materiálu, času a hlavně TRPĚLIVOSTI.
Každopádně jakmile dorazila na pláž, uviděla novou dívku Katty, kterou ale nechtěla nijak obtěžovat, tak si hleděla svého. "Čau." Pozdravila jenom v krátkosti, hned jak se dostala do její bezprostřední blízkosti. Taly nedělalo problém se bavit s kýmkoliv a kdekoliv, navíc nesnášela ty arogantní spratky, kteří po Táboře chodili, jako by jim to tam patřilo a spoustu známých ani nezdravili. (Tímto by chtěla pozdravit Árésův srub!)
Po chvilce vybírání vhodného místa si Tal vezme do ruky klacek a v písku kousek od Kat začne malovat přibližnou cestičku k domečkům, které má pořád v tašce.
avatar
Daughter of Hermes
Počet postů : 23
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Tue Feb 27, 2018 4:54 pm
Jak tak pozorovala a přemýšlela o domovu a později i o blbostech, málem si Taly ani nevšimla. Ještě štěstí, že na ni promluvila. Ahoj. Řekne jednoduše a usměje se. Za celý den ji nikdo nepozdravil. Namlouvala si, že je moc prťavá na to, aby si ji všimli. Že by na tom měla poddíl ona, si nechtěla připustit.
Koutkem oka pozorovala dívku až na ni přesunula pohled úplně. Koho by napadlo, že si bude hrát na pláži s domečky a dělat cestičky. A já jsem si přišla dětinský, když jsem přemýšlela o stavění hradu z písku.
Vstala a vydala se k ní. Copak tu kutíš? Vypadá to roztomile a určitě si tu nestavíš osadu pro mravence, kteří tu stejnak nejsou. Uchechtne se. Ona nikdy nedělala nic pro zvířata. Teda pokud nepočítáme jejího psa.
Mravence a všelijaký hmyz přímo nesnášela a zabíjela je v létě na zahradě plácačkou. Chudáky ptáčky odháněla. Mohla být ráda, že měli dost rozumu a nezaútočili na ní. Ty jo. Možná je ochránce zvířat. Zkoumavě si ji prohlédla. Stejně obyčejná dívka jako ona. Jen asico dva odstíny tmavší. O proti ní byla Katherine jak ledová královna. I kdyby si udělala tmavší make up, furt by byla světlejší. Klidně ji mohla závidět. Ale proč? Ona nemůže za to, že se v létě Katherine neopalovala.
Sponsored content

Re: Písečná pláž

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru