Share
Goto down
avatar
Daughter of Aphrodite
Počet postů : 24
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sun Feb 11, 2018 7:42 pm
Zasměje se jeho dotčenému pohledu. "Ne, nesnažím." Zasměje se a zavrtí hlavou. Nerada by přišla o tuhle nabídku. "Neboj, i po tréninku budeš mít všechny čtyři nohy na jejich místě. A co se mojí matky týče, co jsem četla báje a pověsti, nepatří zrovna k milým bohům." Odvětí a zavrtí hlavou. Ne, její máma rozhodně nepatřila k vřelým bohyním. Spíš si ráda zahrávala a chtěla vždycky dosáhnout svého. Nedej bože, když někdo řekl, že je krásnější. To byl oheň na střeše. A ne jen tam. V tom byla po matce asi hodně, jen s výjimkou toho, že někoho, kdo řekne, že je hezčí než ona, nemůže přeměnit na zrůdu s hady místo vlasů. "Jak ro můžeš říct. Oblečení je důležité, i když tobě je to asi jedno, když nemáš moc z čeho vybírat. To tu pořád běháš v brnění?" Zeptá se a lehce pozvedne obočí. Hlavou jí probleskla myšlenka, jak asi vypadá pod ním, ale raději ji rychle zaplašila. Když ale řekl, že nehty by neřešil, zalape po dechu a pohoršeně se na něj podívá. "Jak to vůbec můžeš říct. Nehty jsou důležité." Stojí si za svým a zavrtí nad ním hlavou. On to ale nejspíš nepochopí, kluci tohle nikdy nechápali. Naštěstí ale ostatní holky občas pochopení měly. "Pyramida je prvek v roztleskávání. Máš tři kluky jako základnu, na jejich ramenou stojí dvě holky a nahoře na špičce ještě jedna holka. Docela náročné na vytvoření, i když se to dá zvládnout." Vysvětlí mu to a pousměje se. Bylo fajn trochu zavzpomínat na její staré dobré časy u roztleskávaček. Po tom, co zjistila to o svém původu v týmu skončila. Chybělo jí to. "Jasně a po ránech si vozil malé děti do kolečka, ne?" Nadhodí a zasměje se. Upřímně si to dokázala i představit, i když to bylo absolutně nereálné, ale díky téhle nevinné poznámce jí napadlo něco dalšího. "Vezl jsi už někdy někoho?" Zeptá se a lehce pozvedne obočí. Po jeho dalších slovech se ale zastaví a zadívá se na něj. "Jak jako nejsi dostatečný satyr?" Zeptá se a lehce pozvedne obočí. Sice tu pár satyrů zahlédla, ale s žádným tu nemluvila. Možná by se pak nemusela takhle ptát.
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sat Feb 24, 2018 12:52 pm
"Dobře. Setkáme se tam"Usmála se spokojeně a rozcuchala mu vlasy než se stihla rozejít, skoro rozeběhnout ke svému srubu. Konečně nějaká kreativnější činnost než jen vysedávání u stolu s tužkou v ruce. Ne, že by jí to nebavilo. Rozhodně jí ta činnost naplňovala, ale čas od čas potřebovala pročistit hlavu a dělat něco jiného, a tak se na pláž těšila plnými doušky. V minutě už byla ve svém pokoji, vyhrabala plavky, přes které si oblékla jen kraťasy a volné, krátké tílko a s úsměvem na rtech, stejně zářivým jako dnešní slunce vyrazila k pláži. Cestou pozdravila pár dobře známých táborníků mezi, kterými byli i její sourozenci, na které jen kývala hlavou, jelikož by je zdravila už po páté za den. Za chvíli už si to lebedila na horkém písku a na nose jí spočívaly sluneční brýle. Dívala se na průzračnou hladinu jezera a zhluboka dýchala ten letní vzduch. Každou minutou se ohlížela, jestli náhodou nespatří Riley, ale mezitím viděla všechny ostatní jen syna Hypna ne. Pomalu už si začala myslet, že snad nedorazí a radši to zalomil někde pod stromem, ale i tak neztrácela naději a lehla si do písku. Dlaně si dala za hlavu a s ďolíčky ve tváří zavřela oči a nechala paprsky šimrat její pokožku.
avatar
Son of Hypnos
Počet postů : 48
Age : 14
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sat Feb 24, 2018 1:18 pm
Přesně jak se dalo očekávat, trvalo mu to dlouho. Prohrabat skříň, najít plavky, převléknout se, dojít na pláž... Všechno dohromady mu trvalo okolo dvaceti minut. V táborovém tričku, plavkách a sandálech se tedy dohrabal na pláž, na ten zlatavý, mořem omývaný, rozpálený pruh písku, provoněný mořskou solí. Bethany už tu pochopitelně dávno byla, slunila se a trpělivě na něj čekala. Dokonce i třináctiletý Riley musel uznat, že jí to nesmírně sluší. Došoural se k ní, dřepl si kousek vedle a omluvně se usmál ,,Pardon... Že jsem tak... Pomalý..." Byl moc rád, že na něj počkala. Sedl si, vyzul si sandály a natěšeně se zadíval na modrozelenou pableskující mořskou hladinu.,,Neumím... Moc dobře plavat. V New Grove jsme neměli... Bazén. Co ty...?" Zajímal se. Doufal, že je na tom o něco lépe než on.  Kdyby se topili oba, nebyl by tu nikdo v bezprostřední blízkosti, kdo by jim mohl pomoct. A to by bylo poněkud nešťastné. Riley líně mhouřil oči proti sluníčku, ruce spokojeně spojil za krkem a lehl si vedle Bethany. Kdyby nad něj někdo dal slunečník a do ruky mu strčil něco sladkého a chlazeného, dovedl si představit, že by tu usnul... Ale přeci jen se příliš těšil na koupání a navíc, na spánek sluníčko svítilo příliš jasně.
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sat Feb 24, 2018 1:34 pm
"V pohodě..."Usmála se na něj a otevřela oči své pomněnkové oči. Postavila se a podívala se na něj."Můžu tě to naučit. V Queensu jsme ve škole chodili na bazén, takže mi plavání nedělá žádný problém"Nabídla mu lekce plavání a sama si sundala kraťasy, které měla na sobě. Svázala si vlasy gumičkou a udělala si z nich vysoký drdol. Rozešla se k vodě a mávla rukou směrem na Rileyho."Jdeš, nebo budeš strašpytel? Já tě neutopím, nemáš se čeho bát"Zasmála se pobaveně a vešla až po kolena do vody. Otočila se směrem ke slunci a spokojeně se zhluboka nadechla letního vzduchu. Vzpomněla si na ty časy, kdy chodila v rámci školy na bazén a plavala jako rybička, takže se nebála, že by někoho jako Riley neuměla naučit jednoduché pohyby, se kterými by se neutopil ve vodě."Naučím tě i potápět, pokud ti to plavání půjde"Nabídla mu ještě zábavnější vyhlídku na čas strávený ve vodě. Přeci jen ten pohled na podmořský svět byl úchvatný a ona se několikrát pomocí něho inspirovala ve svých náčrtech a plánech budov.
avatar
Son of Hypnos
Počet postů : 48
Age : 14
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sat Feb 24, 2018 2:01 pm
,,Já nejsem strašpytel!" Zadurdil se Riley ale hned se zase usmál, překvapivě rychle se zvedl, sundal si tričko a vesele zamířil za Bethany. Na hranici mezi suchým pískem a částí omývanou oceánem se na okamžik zarazil, ale pak pokračoval do vody. Vlnky ho příjemně šimraly na kotnících, později mu chladily celé nohy, když se připojil k dívce, slunce ho příjemně hřálo na tváři a jeho kovová ruka začínala na dotek teplat. Rozmarně na Bethany šplíchl vodu a pro jistotu se přikrčil před případnou odplatou. ,,Potápění zní... Skvěle, ale prozatím bych se hlavně pokusil neutopit." Řekl skoro normální rychlostí. Popošel ještě o kus dál do vody, takže teď mu sahala až k pasu. Otočil se zpátky ne Bethany. ,,Takže..., slečno učitelko? První lekce?"
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sat Feb 24, 2018 2:10 pm
Pobaveně se zasmála a čekala než se dostaví za ní. Když se kapky vody, dotkly jejího obličeje, vykulila oči a po chvíli ze sebe vydala zvuk podobný smíchu. Šplíchla po něm stejný, byť ne větší proud vody, aby mu oplatila onu nečekanou palbu, která jí zasáhla. "Nevím, jestli tě po tom to neutopím záměrně"
Dloubla si do něj a ušklíbla se. Přešla k němu a ukázala mu základní pohyb rukou a poté i nohou. Posunula ho dále více do hloubky a opatrně ho chytila dlaněmi za břicho, aby vodě ulehčila nadnášení. Sama pod sebou kopala nohama, aby se udržela nad vodou."A teď s zkus ty pohyby rukou"Řekla mu a spokojeně se na něj uculila. Cítila se stejně naplněně jako když si jako malá hrála na učitelku když byla s tátou v jeho hodinách na univerzitě."Temi dlaněmi pohybuj pomalu a ne jako leklý pes ano?"Doplnila ještě svůj učitelský výklad o cennou radu a stále ho pevně držela za břicho dlaněmi.
avatar
Son of Hypnos
Počet postů : 48
Age : 14
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sat Feb 24, 2018 2:35 pm
Bethany byla skvělá učitelka a Riley nebyl úplně neschopný, takže brzo pochopil princip a ačkoliv poněkud neohrabaně, pomalu a velice, velice cákavě, za chvíli už byl schopný plavat bez držení a okamžitě se neutopit. Jenže společně s radostnou myšlenkou ,,Hurá! Já umím plavat!" se mu do mysli vloudilo poněkud překvapivé uvědomnění, že jeho pravá ruka se pohybuje poněkud ztěžka, vlastně ne - že se nepohybuje vůbec. Chvíli mu trvalo, než to pobral, ale po asi dvou minutách si vzpoměl, proč předtím nechodil na pláž.
V ten okamžik by si nejradši vlepil pohlavek. Postavil se (voda mu sahala k hrudi), vytáhl svou pravici z vody a pokusil se jí protřepat. Ze spojů mezi jednotlivými díly vytekllo trochu slané tekutiny, ale Riley si byl moc dobře vědom, že jí tam spoustu zůstalo. Napůl bezradně, napůl omluvně se otočil k Bethany. ,,Ta ruka... Nemůže do vody... Sůl se tam usadí... voda tam něco rozbije, nebo jak to bylo... a pak s ní... Nemůžu hýbat." Sklopil zkroušeně hlavu. ,,Měl jsem si to... Pamatovat. Teď budou hefaistovci... Naštvaní." A on navíc nebude moct pokračovat v plavání s Bethany a nenaučí se potápět. Vrhl po ní omluvný pohled a z části posmutněle, zčásti otráveně, že přišel o zábavu se vydal ke břehu.
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sat Feb 24, 2018 2:46 pm
"Vidíš...A nebylo to ani tak hrozné, ne?"Zasměje se potěšeně a pustí ho, sama se poté vzdálí a nechá ho se hýbat samotného bez pomocné ruky. Když se poté na ní otočil s rukou z vody, nejprve se na něj nechápavě dívala. Až po chvíli jí došlo, že to nejspíše nebude jen tak obyčejná ruka. Sledovala jeho pohyb a sama se vydala za ním z vody."Pojď sem. Trochu ti ji osuším alespoň"Zavolala po něm a usmála se, tak aby mu zcela jistě řekla, že jí to nevadí. Vzala svůj ručník a chytila ho za tu normální ruku. Posadila ho do písku a vzala ruku druhou, kterou ručníkem osušila."Co s tou rukou máš?"Zeptala se ho zvědavě."Nemusíš mi to říkat, pokud ti nechceš"dodala ze slušnosti a sledovala ho. Ručníkem mu osušila poslední kapky vody z ruky a poté i z obličeje. Připadala si jako starší sestra, když viděla o tři roky mladšího táborníka, který ještě navíc vypadal tak roztomile.
avatar
Son of Apollo
Počet postů : 66
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sat Feb 24, 2018 3:16 pm
Po tom všem co se stalo, si chtěl dát alespoň jednodenní oddech. A kde by mohl potomek Apollóna zažít větší oddech než na slunné pláži? S ambrózií proti bolesti se jako první zastavil ve svém srubu, odložil si zde luk i toulec se šípy, které používal v boji o vlajku a převlékl se do plavek. Doufal, že zde bude mít, alespoň jednoho parťáka, který by byl stejně sarkastický jako on, aby zažil zase alespoň trochu zábavy. Přeci jen se chtěl chtěl zrelaxovat a v jeho případě to šlo nejlépe smíchem. Než opustil prostory Apollónova srubu, stihl si spravit vlasy a jako obvykle si nasadit sluneční brýle od otce. Vyšel si pohodovým krokem po táboře s doprovodem písniček, které si broukal. Na každou slečnu mrkl a se zářivým úsměvem poté sledoval jejich reakce. V jediné co doufal bylo, aby nepotkal cestou žádného z instruktorů, jelikož ve vlivu ambrózie nevypadal natolik zničeně, aby nemusel navštívit tu zabijáckou budovu zvanou aréna. Po chvíli pochodu z jeho srubu se konečně dostal na pláž. Pohledem projel okolí, až se zastavil u podivně vypadající dvojice. Vypadali doslova jako bratr a sestra. Malého kluka v životě nespatřil, za to dívku už několikrát viděl u Athénina stolu při večeřích a snídaních. Vzhlédl pohledem k vodě, ale při minulém pohledu na tu zajímavou dvojici se rozhodl, že nejprve hodí rozhovor s nimi. Doklusal k nim a sedl si vedle obou dvou."Zdravím. Můžu se přidat k tomu co tady děláte?"Zeptal se jich a sledoval obzvláště dívku, jak už to u něj bylo zvykem."Tebe jsem tu ještě neviděl chlapáku. Já jsem Thomas, vedoucí Apollónova srubu"představil se mu stručně s lišáckým úsměvem na rtech.
avatar
Son of Hypnos
Počet postů : 48
Age : 14
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sat Feb 24, 2018 3:25 pm
Rileyho její nabídka trochu zarazila - možná proto se nechal posadit -, ale jakmile uchopila jeho kovovou ruku, vyškubl jí a poplašeně si odsedl. Ne že by chtěl Bethany urazit, ale... Byla to jeho ruka. Představa, že by na ní měl sáhnout někdo jiný, byla prostě... Neobyčejně nepříjemná. I u hefaistovců se ošíval a to jí vyrobili.
,,V-v pohodě. Udělám to sám." Vyhrknul pro něj nevídanou rychlosti, uhnul pohledem, vzal svůj ručník do levačky a udělal to, o co mu nabízela Bethany. Levou ruku už měl celkem vytrénovanou, ale i tak byl poněkud nemotorný.
,,Ehm... Žádný dlouhý příběh... Ukousl mi jí... nemejský lev... Před pár... Lety.... Už je to.. dávno. Hefaistovci mi... vyrobili, novou.... Kovovou... Ale občas se... Rozbije. Je to... Otrava, ale lepší... Než nějaká... Plastová." Shrnul to několika slovy, zato však neuvěřitelně pomalu. Jak řekl, bylo to dávno a on už se s tím smířil. Mluvil o tom asi milionkrát s Hebé i s Cheironem, kteří se oba ujišťovali, že to na něm nezanechalo žádné velké psychické následky. Pár měsíců samozřejmě smutný byl a už nikdy se na kočky nedokázal dívat stejně, ale teď už svůj handicap většinou ani moc nevnímal.
O okamžik později se k nim připojil nějaký kluk z apollónova srubu. Riley si pamatoval pouze, že ho několikrát viděl utíkat před rozzuřeným Cheirónem, satyrem, nebo jakoukoliv jinou autoritou. Dost ho proto překvapilo, že se jedná o vedoucího. Co ho naopak nepřekvapilo bylo, že ho Thomas nezná. Většinou byl zalezlý buď v posteli, někde pod srubem, nebo v garáži, takže se táborového dění příliš neúčastnil.
,,Já jsem Riley... Lockwood... Z Hypnova srubu... Rád tě poznávám..." představil se. Pokusil se navléknout si tričko, ale protože nemohl používat svou pravici, poněkud trapně se zasekl uprostřed a nemohl ho ani sundat, ani doobléct.
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sat Feb 24, 2018 3:46 pm
Poslouchala jeho příběh a jenom soucitně přikyvovala hlavou. Kdyby se jí stalo něco podobného, nejspíše by se chovala naprosto stejně. Bylo mu ho líto, nejspíše to byly jenom holčičí city, ale ten kluk byl podle ní na to moc mladý, aby už měl kovovou ruku. Nejraději by všechny monstra zatarasila v Tartaru a nechala je tam navždy. Všechny ty příběhy, které poslouchala o tom co způsobili polobohům jenom zvětšovaly nenávist ke všem těm tvorům, které bohové za svou existenci vytvořili."Chápu.."Špitla potichu a pohledem se otočila na nové příchozího hocha. Hned se jí v hlavě vybavily všechny ty vzpomínky, ve kterých nějak figuroval. Většinou ho v nich honili naštvaní obyvatelé tábora, kteří se stali terčem jeho žertíků a nebo dny v aréně, kde ho div ten instruktor nezabil za jeho nepozornost. Prohlédla si ho a pousmála se."A já jsem Bethany, dcera Athény"Řekla hned po Rileyem. Měla nějaké tušení, že ten hoch jí už zná, ale i tak se ze slušnosti představila a věnovala mu milý úsměv s ďolíčky ve tvářích. Toho kluka zbožňovala skoro každá holka, kterou někdy potkala. Nebylo se čemu divit. Krásou přímo překypoval a frajerstvím jak bysmet. Když si všimla Rileyho, zakryla si dlaní cukající koutky a pomohla mu si obléct triko.
avatar
Son of Apollo
Počet postů : 66
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sat Feb 24, 2018 3:56 pm
"Kámoše z Hypnova srubu nemám..."řekl zadumaně a promnul si zátylek."Budeš můj kamarád?"zeptal se ho a oči se mu rozzářily. Zahrál to až tak moc herecky jenom kvůli tomu malému prckovi, který vedle něj seděl. Už z pohledu, který měl před chvíli rozpoznal, že nejspíše nemluvil o nejhezčím zážitku svého života. Nejspíše se na povrch dostala jeho stránka, která chtěla, aby se vždy všichni usmívali a byli optimističtí, stejně jako on. Svůj pohled na chvíli otočil k Bethany, na kterou typicky mrkl. Nedělal to schválně, jen to prostě byl zvyk, který u všech holek používal naprosto normálně."Tebe už jsem viděl. Jak to, že jsi nebyla na boji o vlajku? Já myslel, že děti Athény se tam hlásí měsíc dopředu"Zazubil se a sedl si do tureckého sedu, aby se mu pohodlněji sedělo. Při pohledu na ty dva, jak si navzájem pomáhají a usmívají se, si stále musel myslet, že jsou to sourozenci nebo příbuzní."Vypadáte jako bratr a sestra. Tak roztomile..."Uculil se pobaveně a se zájmem v obličeji je sledoval. V hlavě mu to mezitím šrotilo, jakou zábavu vymyslet, aby bavila všechny tři."Umíš se prát Riley?"Zašeptal mu do ucha šibalsky. Přeci jen by si ten kluk zasloužil i trochu klučičí zábavy i když nepochyboval o tom, že se mu přítomnost Bethany nelíbila.
avatar
Son of Hypnos
Počet postů : 48
Age : 14
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sat Feb 24, 2018 4:44 pm
Riley zčervenalý studem poděkoval Bethany za pomoc s tričkem a urovnal si shrnutý rukáv. V duchu si poznamenal, že pak musí zajít do kovárny, aby mu tu ruku opravili, i když se příliš netěšil na ty podrážděné obličeje a přednášky na téma ,,Jak správně pečovat o kovové končetiny", kterých se mu bezpochyby v hojném počtu dostane. Takhle si přišel jako neskutečné nemehlo. V okamžiku, kdy zaslechl Thomasovu nabídku mu zajiskřily oči. Thomas přeci jen měl nějakou tu pověst a vypadal jako někdo, kdo nezkazí žádnou legraci... I kdyby ta legrace měla skončit trestem v kuchyni.
,,Jasně! Moc... Rád!" Zazubil se, neskrývaje spokojenost. Málokdo k němu takhle přímočaře přišel a nabídl mu kamarádství. Představa Bethany jako jeho sestry se mu moc líbila - milá, veselá, chytrá, jako stvořená, aby jí někdo objímal a navíc by s ním bydlela v jednom srubu. To by bylo přímo famózní! Představa, že je roztomilý už se mu líbila míň. Přece jen to byl kluk. A kluci tohle obvykle slyší neradi i od svojí babičky, natož od staršího kluka, který vypadá jako největší frajer tábora.
Další Thomasův dotaz ho celkem vykolejil - jistě, prát se uměl, když tedy měl funkční ruku a díky materiálu, z nějž byla vyrobená rány i celkem bolely, ale boji se vyhýbal jak mohl. Bylo to příliš vyčerpávající. Jenže jak by mohl něco takového říct před někým, jako Thomas? Důležitě proto vypjal svojí nijak působivou hruď a snažil se vypadat dospěle.
,,Když tohle... funguje," poklepal na svou pravici, která vydala kovový zvuk, ,,tak jo."
avatar
Son of Apollo
Počet postů : 66
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sat Feb 24, 2018 5:01 pm
"Naučím tě to bravůrně. Pojď ze mnou"Vstal a mávl na Rileyho. Sám přešel dále od Bethany, aby se omylem neúmyslně nemusela zapojit taky a položil Rileymu ruku na rameno."Přeci jen, kdyby tě někdo šikanoval, tak mu to vrátíš ve stylu ala Thomas Rogers"mrkl na něj spiklenecky a poodešel o něj o krok. Pantomimicky si vyhrnul rukávy a prohrábl si vlasy. Jeho oči se střetly z jeho a na rtech se mu objevil šibalský úsměv od ucha k uchu."Ukaž se co umíš. Bouchni mě" Zvolal na něj a čekal na jakýkoli pohyb z jeho strany. Přeci jen čekal, že se útoku vyhne, jeliož nezažil potomka Hypna, který by byl v boji nějak příliš efektním soupeřem. Přeci jen jejich reakce byli poněkud zpomalené, ale i tak toho hocha hodlal naučit vše co se za těch šestnáct let života, ve všech chlapeckých bitkách naučil. Vzpomněl si přitom na Natanaela a pyšně vypjal hruď. Přeci jen, je teď taky poloviční instruktor.
avatar
Daughter of Athena
Počet postů : 40
Zobrazit informace o autorovi

Re: Písečná pláž

za Sat Feb 24, 2018 5:19 pm
"Měla jsem zvrtnutý kotník z tréninku a v té dob jsem ještě ležela na ošetřovně, takže proto jsi mě tam neviděl..."Usmála se na něj pobaveně a sledovala jak si bere Rileyho do parády. Oblékla si kraťasy a dala si stejně jako Thomas sluneční brýle. Opřela se o jeden ze stromů a očima přejela až k nim. Spokojeně vydechla a pozorovala je. Mít Rileyho za sourozence by jí nevadilo. Byl to takový malý mazlící medvídek, se kterým by se objala vždy kdy by to potřebovala. Navíc by mohla mít na pokoji nějakého spolubydlícího, který by nebyl tak moc ukecaný. Byl by pro ni takový domácí mazlíček, kterého by milovala. Přeci jen byl ještě dost mladý na to, aby ho za mazlíčka mohla považovat a neposlal by jí s tím někde. Kdyby to třeba řekla takovému Thomasovi, tak by jí na to nejspíše odpověděl šklebem. U něj si, ale byla možná až skoro jistá, že by tu nabídku přijal, jelikož už od pohledu ho typovala na sukničkáře od dětství."Hlavně se mi tam nezabijte"Zvolala na ně a zakoukala se na slunce a hladinu jezera.
Sponsored content

Re: Písečná pláž

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru