Share
Goto down
avatar
Daughter of Apollo
Počet postů : 16
Zobrazit informace o autorovi

Re: Jahodová pole

za Wed Mar 28, 2018 9:42 pm
Chápavě se na ni usměje a pohladí po nyní růžových vláskách. "O tom nepochybuji. Vyřešil by to rychleji než my. Ale když nemůže on k nám, tak si na něj budeme muset zahrát sami. Co ty na to malý detektive?" Vybídne ji ke hře na detektivy, když už ten nejslavnější přijít nemůže. Třeba ji tak nějak povzbudí? Když malá začne vyjmenovávat různé nápady na párty, vytáhne si z kapsy kalhot malý bloček a propisku. Nalistuje volnou stránku a začne si tam psát veškeré její nápady. Byly vážně úžasné. Možná by někde měla sehnat řehtačky a nechat je skákat po dortu. Bylo by to naprosto dokonalé. Slovo růžové si několikrát podtrhne. Dokonce zapíše i girlandy. Ta slovní zásoba byla obdivuhodná. Snad i ona zjistila až mnohem později jak úžasné girlandy vlastně jsou. Dopíše nějaké šílenosti a občerstvení dle svého gusta a položí si bloček na kolena. Kdyby náhodou padla ještě nějaká inspirace. Hrábne znovu do jahod. Nejspíše dnes padnou na její večeři. Ne že by si stěžovala, jahody byly výborné, velké a sladké. Vlastně, byla ráda, že je dojedla dříve než se na ni to malé růžové tornádo s šedým králíčkem vrhlo. Zasune si štětec zase za opasek a se smíchem to škvrně zvedne do náruče. Akoliv si připadala jako dobře zmáčknutá plechovka. Nezáviděla autům na vrakovištích. "No, nemáš zač ale nic není trvalé asi do dvou možná tří týdnů to pomalu vymizí. Všechny barvy jednou vyschnou nebo vyblednou." Řekne jí s úsměvem a zase ji postaví na zem.
avatar
Daughter of Demeter
Počet postů : 16
Zobrazit informace o autorovi

Re: Jahodová pole

za Sat Mar 31, 2018 11:42 am
,,Jó! Já budu Sherlock a ty budeš Watson a Jolie bude.... Uhm... Paní Hudsonová! Tak!" rozhodla se Leslie, spokojená, že našla roli pro všechny. Na to seskočila z beden a začala důkladně prohlížet zemi, jestli na ní nenajde nějaké stopy. Bylo jich tu spoustu, ale všechny patřily buď satyrům, Leslie, nebo Chaie a tak jí to za chvilku přestalo bavit. ,,Zapište, že na večírek dáme i takové to zvířátko, jak se zmlátí tyčí a ony z něj pak padaj bonbóny." dodala k večírkovému seznamu, maje přitom na mysli piñatu. Nejradši měla ty ve tvaru jednorožců. Obzvláště, když byly barevné .Místo stop se začala věnovat jahodám. S nosíkem div neryjícím v zemi došla k nejbližší řádce jahod a velice důstojně se jí jala očesávat, zkoumaje každou jahodu zvlášť jako vzorek vrahova DNA.
,,Vypadá to, že satyrové to švindlovali, Watsone." podotkla s pusou plnou sladkých červených plodů. Ne že by si chtěla stěžovat, aspoň zbylo víc na ní, pouze měla pocit, že by se měla ke svému počínání nějak vyjádřit. Hnědé... Totiž vlastně růžové vlásky jí přitom trochu padaly do očí, což jí přivedlo k myšlence, jak se na ně bude tvářit tatínek. Moc líbit se mu asi nebudou. Zamyšleně si strčila do pusy další jahodu a dala se do žvýkání. Proto jí velmi uklidnilo, když jí Chaia upozornila na krátkodobost barvy. Vesle se zasmála, zatočila se na místě, až se jí sukýnka zatřepetala a usmála se.
,,To nevadí! Stejně by mi tatínek vynadal. On nemá barvičky ve vlasech rád." když tak nad tím uvažovala, vzpoměla si, že by vlastně měla každou chvíli přijít pošta....
,,Jé! Za chvilku mi přijde dopis od tatínka! Slíbil, že mi pošle i fotky z vystoupení! Musím běžet!" vyhrkla Leslie v panice a dětsky nemotorným tryskem vyrazila k táboru. Po dvou metrech se ale zarazila a otočila se zpět na Chaiu.
,,Měj se hezky, vyšetříme to jindy! A potom ti s tím večírkem pomůžu! Nzapomeň na ten ohňostroj!" vydrmolila bleskurychle, načež se opět otočila a plnou rychlostí zamířila pryč.
avatar
Daughter of Apollo
Počet postů : 16
Zobrazit informace o autorovi

Re: Jahodová pole

za Sat Mar 31, 2018 1:51 pm
Zasměje se, když jim určí nové role a zasalutuje jí. "Jistě Sherlocku." Zasalutuje, ačkoliv to asi Watson nikdy nedělal ale.. Je to přece Watson. Podívá se na novou paní Hudsonovou a něco jí řekne, že jídlo z části přebere také její Watsonovská maličkost. No nevadí bude zábava. Znovu vytáhne bloček a zapíše si do něj piňatu. Pak seznam projde ještě jednou. Co by to bylo za oslavu bez řádné přípravy? Sice Kouki asi poleze po stropě až se to dozví... nebo ho prostě pošle někam na opačnou stranu tábora, pro něco důležitého co neexistuje ať má větší radost. S tímhle plánem se jí rty roztáhnou do pobaveného úsměvu. Tohle bude opravdu super. Nebo ho pozve ale přiopije ho alkoholem... To by také šlo pokud se na to půjde šikovně... Nu, uvidí se. Modré oči se upřou na malou růžovou vatu s šedým králíčkem. Celkem se divila, že i králíček ještě není růžový. "Možná potřebovali přesně takového Sherlocka jako jste vy. A nebo ještě nejsou dost velké a sladké..." Dodá si tiše s jiskřením v očích. Znovu zvedne ruku s náramky a zavrtí jí, aby náramky spadly o něco níže. Pak se zase zasměje. "Rodiče se musejí především poslouchat." Mrkne na ni ačkoliv ona měla jen ty adoptivní a pak Apollóna. A ten byl dost v poho. Taky jí dal ten super štětec... Bude s ním muset nakreslit na Áresovský srub nějakou super pobuřující kresbu. Sice by se nemělo píchat do vosího hnízda ale... ani vosa nejde do vody. "Tak jen upaluj ať mu psaní dojde co nejdříve. A neboj se. Na ohňostroje bych nezapomněla nikdy!" Zavolá za ní se zamáváním, také by už měla jít. A asi už i ví, co tam Áresovcům napíše hezkého. S potměšilým úsměvem na rtech, který nemůže znamenat nic jiného než nějakou rošťárnu se vydá k Áresově srubu.
Sponsored content

Re: Jahodová pole

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru